• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 apr.Kinea/Udiros MW1 - Harich MW114 - 21
    21 apr.DOW/TFS/Wêz Handich 7 - Kinea/Udiros 68 - 11
    20 apr.OKO/BIES 3 - Kinea/Udiros 317 - 16
    20 apr.Spannum 1 - Kinea/Udiros 116 - 8
    20 apr.Emmeloord 2 - Udiros/Kinea 416 - 12
    20 apr.Nic. 4 - Kinea/Udiros 220 - 11
    20 apr.DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK E1 - Kinea E14 - 8 (3 - 2)
    20 apr.Heerenveen D2 - Kinea D14 - 4
    20 apr.LDODK/Rinsma Modeplein E2 - Kinea E22 - 13 (2 - 4)
    20 apr.Lemmer C1 - Kinea C28 - 4
    20 apr.Mid-Fryslân/ReduRisk B2 - Kinea B15 - 6
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei 12:00Kinea F1 - SCO/European Aerosols F2Sportcomplex De Knipe
    25 mei 12:00Kinea E2 - SIOS/Jumbo Wolvega E1Sportcomplex De Knipe
    25 mei 12:00Kinea C2 - Udiros C1Sportcomplex De Knipe
    25 mei 12:00Kinea C1 - LDODK/Rinsma Modeplein C2Sportcomplex De Knipe
    25 mei 13:00Kinea E1 - Lintjo E1Sportcomplex De Knipe
    25 mei 13:00Kinea D1 - Wordt Kwiek D1Sportcomplex De Knipe
    25 mei 13:00Kinea/Udiros 3 - LDODK/Rinsma Modeplein 5Sportcomplex De Knipe
    25 mei 14:00Kinea B1 - Drachten/Van der Wiel B1Sportcomplex De Knipe
    25 mei 14:00DTG 2 - Udiros/Kinea 4Sportpark Menno van Coehoornbos
    25 mei 14:30Kinea/Udiros 2 - LDODK/Rinsma Modeplein 4Sportcomplex De Knipe
    25 mei 16:00Kinea/Udiros 1 - WWC 1Sportcomplex De Knipe
    26 mei 10:00Kinea/Udiros 6 - De Hoeve 3Sportcomplex De Knipe
    27 mei 18:45Westergo C1 - Kinea C1Sportcomplex Bolsward
    27 mei 19:00Harich C2 - Kinea C2HARICH
    29 mei 19:30Kinea/Udiros MW1 - De Waterpoort MW1Sportcomplex De Knipe
    1 jun. 09:00Lintjo F1 - Kinea F1Sportpark Lunia
    1 jun. 09:00SCO/European Aerosols E2 - Kinea E2Sportcomplex De Hoolt-Tuun
    1 jun. 10:00LDODK/Rinsma Modeplein E1 - Kinea E1Sportpark Kortezwaag
    1 jun. 10:00KIOS (R) D1 - Kinea D1Sportpark De Kiosk
    1 jun. 12:30Weststellingwerf B4 - Kinea B1Sportcomplex De Hoeve
    1 jun. 13:00Joure 2 - Udiros/Kinea 4Sportveldencomplex Hoge Zomerdijk
    1 jun. 14:30De Granaet 2 - Kinea/Udiros 2Tolhuispark (veld)
    1 jun. 16:00De Granaet 1 - Kinea/Udiros 1Tolhuispark (veld)
    1 jun. 17:00Harich 3 - Kinea/Udiros 3HARICH
    2 jun. 12:30De Pein 3 - Kinea/Udiros 6Sportpark Douwe-Kamp
    3 jun. 19:00Udiros C1 - Kinea C2Sportcomplex Nieuwehorne
    6 jun. 20:00SCO/European Aerosols MW1 - Kinea/Udiros MW1Sportcomplex De Hoolt-Tuun
    8 jun. 09:00Kinea F1 - Mid-Fryslân/ReduRisk F1Sportcomplex De Knipe
    8 jun. 09:00Kinea E2 - LDODK/Rinsma Modeplein E2Sportcomplex De Knipe
    8 jun. 10:00Kinea E1 - DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK E1Sportcomplex De Knipe
    8 jun. 10:00Kinea C2 - Lemmer C1Sportcomplex De Knipe
    8 jun. 11:00Kinea D1 - Heerenveen D2Sportcomplex De Knipe
    8 jun. 11:00Kinea C1 - Noveas C2Sportcomplex De Knipe
    8 jun. 12:00Kinea B1 - Mid-Fryslân/ReduRisk B2Sportcomplex De Knipe
    8 jun. 12:45Udiros/Kinea 4 - Emmeloord 2Sportcomplex Nieuwehorne
    8 jun. 13:15Kinea/Udiros 3 - OKO/BIES 3Sportcomplex De Knipe
    8 jun. 14:30Kinea/Udiros 2 - Nic. 4Sportcomplex De Knipe
    8 jun. 16:00Kinea/Udiros 1 - Spannum 1Sportcomplex De Knipe
    9 jun. 10:00Kinea/Udiros 6 - DOW/TFS/Wêz Handich 7Sportcomplex De Knipe