• Kinea E1 zaal

  • Programma

    DatumVertrektijdVerzameltijdWedstrijdAccommodatieRijdersDetails
    18 dec. 09:3008:30DTG E1 - Kinea E1De TrimeEva en Noemi
    8 jan. 10:0009:00Joure E2 - Kinea E1SportfunLynn en Lieke
    15 jan. 16:00Kinea E1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6MFA Aengwirden
    22 jan. 11:00Kinea E1 - De Hoeve/Forward E1MFA Aengwirden
    29 jan. 09:00Kinea E1 - LDODK/Rinsma Modeplein E3MFA Aengwirden
    5 feb. 11:0010:00De Hoeve/Forward E1 - Kinea E1De DukerAmerins en Fenna
    12 feb. 09:00Kinea E1 - Harich E3MFA Aengwirden
    12 mrt. 09:00Kinea E1 - DTG E1MFA Aengwirden
    19 mrt. 11:1010:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6 - Kinea E1De TwineEva en Noemi
    26 mrt. 09:00Kinea E1 - Joure E2MFA Aengwirden
    2 apr. 10:0009:10LDODK/Rinsma Modeplein E3 - Kinea E1KortezwaagLynn en Lieke
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinea E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LDODK/Rinsma Modeplein E3220010644
    2Joure E2210112572
    3De Hoeve/Forward E100000000
    4Harich E300000000
    5Kinea E100000000
    6DTG E1100135-20
    7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6100109-90