• Commissies

    Overzicht commissies KV KINEA

     

    Samenstelling (Jeugd) Technische Commissie:

    Naam e-mail Functie
         
    Sietze Koopmans sietze@chello.nl Jeugd/senioren
    Robert Nawijn robertnawijn@yahoo.nl Jeugd/senioren
    Sjoerd Bergsma s_bergsma@hetnet.nl Senioren
    Fimke Gerritsma f.gerritsma@notarissavenije.nl Senioren

     

    Samenstelling Kantinecommissie:

    Naam e-mail Functie
    Douwe Minkema D.Minkema@kpnplanet.nl Voorraadbeheer
      D.Minkema@kpnplanet.nl Bezetting

     

    Samenstelling Onderhoudscommissie:

    Naam e-mail Functie
    Jannie de Groot Jannie_koopmans@hotmail.com aanspreekpunt
    Uilke Haanstra u.haanstra7@chello.nl  
    Albert de Boer fam.deboer@simpc.nl  
    Eppie de Groot Jannie_koopmans@hotmail.com  

     

    Samenstelling JAC (Jeugd en Activiteiten Commissie):

    Naam e-mail Functie
    Marije van der Meer kinea.jac@gmail.com (algemene mail) voorzitter
    Wiebe Bijker    
    Nynke Post    
    Ingrid Betten    

     

    Samenstelling Sponsorcommissie:

    Naam Telefoon e-mail Functie
    Sytse Haanstra 06-18964122 Sytse.haanstra@kpnmail.nl  Voorzitter
           

     

    Samenstelling Aktiecommissie:

    Naam Telefoon e-mail Functie
    Martje Huitema 0561-615577    
    Anne Beugeling      

     

    Samenstelling Haldienstcoördinatie:

    Naam telefoon e-mail Functie
    Willy Haanstra  0513-626143   Coördinator

     

     Samenstelling Schoonmaakcoördinatie:

    Naam telefoon e-mail Functie
    Martje Huitema 0561- 615577   Coördinator

     

     Samenstelling Paaseierenzoekcommissie:

    Naam e-mail Functie
    Fokje Postma   Voorzitter
    Sybren Jansma   Aantal kalkeieren op peil houden
    Sjoerd van der Meer   Verstopper eieren
         

     

     Samenstelling Scheidsrechterscoördinatie:

    Naam telefoon e-mail Functie
    Sytse Haanstra 06-18964122 Sytse.haanstra@kpnmail.nl Senioren

     

    Samenstelling Openingsweekend/Toernooicommissie: 

    Naam e-mail Functie
    Chantal    
    Robert Jan    
    Bauke    
    Sido luckyluke94@hotmail.com  

     

    Samenstelling Kunstgrasveld/Accomodatiecommissie:

    Naam e-mail Functie
    Sietze Koopmans sietze@chello.nl  
    Douwe Minkema D.Minkema@kpnplanet.nl  
    Uilke Haanstra u.haanstra7@upcmail.nl  
    Eelkje van der Meer eelkjevandermeer@yahoo.nl  

     

     Samenstelling Kledingcommissie:

    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Sietze  Koopmans 0513-542922 06-22418537 sietze@chello.nl Senioren/algemeen
    Janneke Koopmans