• Commissies

    Overzicht commissies KV KINEA

     

    1. Samenstelling bestuur:
    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Eelkje van der Meer 0513-688867 06-22471586 eelkjevandermeer@yahoo.nl voorzitter
    Bauke de Vries 0513-707107   kinea.deknipe@knkv.nl secretaris
    Jolle Sietsma 0513-623898 06-54651168 jollesietsma@chello.nl penningmeester
    Annechien Pronk     annechienpronk@gmail.com wedstrijdsecretaris
    Fokje Gerritsma   06-48310034 fokje_gerritsma@hotmail.com bestuurslid

     

     

    1. Samenstelling (Jeugd) Technische Commissie:
    Naam Telefoon gsm nummer e-mail Functie
             
    Sietze Koopmans 0513-542922 06-22418537 sietze@chello.nl Jeugd/senioren
    Robert Nawijn 0513-688867 06-31156948 robertnawijn@yahoo.nl Jeugd/senioren
    Sjoerd Bergsma 0513-689707 06-52182040 s_bergsma@hetnet.nl Senioren
    Fimke Gerritsma 0513-688151 06-48310034 f.gerritsma@notarissavenije.nl Senioren

     

    1. Samenstelling Kantinecommissie:

     

    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Douwe Minkema 0513-689105 06-83394536 D.Minkema@kpnplanet.nl Voorraadbeheer
            Bezetting

     

    1. Samenstelling Onderhoudscommissie:
    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Jannie de Groot 0513-688715   Jannie_koopmans@hotmail.com aanspreekpunt
    Uilke Haanstra 0513-626143   u.haanstra7@chello.nl  
    Albert de Boer 0513-631301   fam.deboer@simpc.nl  
    Eppie de Groot 0513-688715   Jannie_koopmans@hotmail.com  

     

     

    1. Samenstelling JAC (Jeugd en Activiteiten Commissie):
    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Marije van der Meer   06-48784914 kinea.jac@gmail.com (algemene mail) voorzitter
    Wiebe Bijker   06-10401517    
    Theo Woudstra   06-10694371    
    Nynke Post        
    Ingrid Betten        

     

     

    1. Samenstelling Sponsorcommissie:
    Naam Telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Sytse Haanstra   06-18964122 Sytse.haanstra@kpnmail.nl  Voorzitter
             

     

     

    1. Samenstelling Aktiecommissie:
    Naam Telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Martje Huitema 0561-615577      
    Anne Beugeling        

     

     

    1. Samenstelling Haldienstcoördinatie:
    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Willy Haanstra  0513-626143     Coördinator

     

     

    1. Samenstelling Schoonmaakcoördinatie:
    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Martje Huitema 0561- 615577     Coördinator

     

     

    1. Samenstelling Paaseierenzoekcommissie:
    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Fokje Postma 0513-623330     Voorzitter
             
    Sybren Jansma       Aantal kalkeieren op peil houden
             
    Sjoerd van der Meer 0513-688638     Verstopper eieren
             

     

     

    1. Samenstelling Scheidsrechterscoördinatie:

     

     

    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Sytse Haanstra   06-18964122 Sytse.haanstra@kpnmail.nl Senioren

     

     

    1. Samenstelling Tennis:
    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Gerrit Gerritsma 0513-688151   ggerritsma@leeuwarden.nl  
    Herma Wagteveld 0513-689169  06-29303707 h.wagteveld@upcmail.nl  

     

     

    1. Samenstelling Openingsweekend/Toernooicommissie:

     

    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Fokje   06-48310034 fokje_gerritsma@hotmail.com  
    Siepie   06-50604858 Siepie_g@hotmail.com  
    Sjoukje   06-12371901 Sjoukjebergsma22@hotmail.com  
    Sido   06-13465152 luckyluke94@hotmail.com  

     

     

    1. Samenstelling Kunstgrasveld/Accomodatiecommissie:
    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Sietze Koopmans 0513-542922 06-22418537 sietze@chello.nl  
    Douwe Minkema 0513-689105 06-83394536 D.Minkema@kpnplanet.nl  
    Uilke Haanstra 0513-626143   u.haanstra7@upcmail.nl  
    Eelkje van der Meer   06-22471586 eelkjevandermeer@yahoo.nl  

     

     

    1. Samenstelling Kledingcommissie:

     

     

     

    Naam telefoon gsm nummer e-mail Functie
    Sietze  Koopmans 0513-542922 06-22418537 sietze@chello.nl Senioren/algemeen
    Janneke Koopmans