Home
Club
Club
Bestuur
Commissies
Jeugdbeleid
Accommodatie
Privacyverklaring
Teams
Teams
Senioren
1 - Zaal
2 - Zaal
3 - Zaal
4 - Zaal
6 - Zaal
MW1 - Zaal
1 - Veld
2 - Veld
3 - Veld
4 - Veld
6 - Veld
MW1 - Veld
Aspiranten
B1 - Zaal
C1 - Zaal
C2 - Zaal
B1 - Veld
C1 - Veld
C2 - Veld
Pupillen
D1 - Zaal
E1 - Zaal
E2 - Zaal
F1 - Zaal
D1 - Veld
E1 - Veld
E2 - Veld
F1 - Veld
Kangoeroes
Korfbal
Korfbal
Lid worden
Trainen
Wedstrijdverslagen
Kineaan
Contributie
Kleding en tassen
Opzeggen lidmaatschap
Sponsors
Hoofdsponsor
Wedstrijdsponsoren
Gezelligheid - Foto's
Alles voor de club
Alles voor de club
Scheidsrechters
Kantinedienst
Haldienst
Schoonmaakrooster
Tennis
Tennis
Bestuur tennis
Tennislid worden?
Contact
Home
Club
+
Bestuur
Commissies
Jeugdbeleid
Accommodatie
Privacyverklaring
Teams
+
Teams
Senioren
+
1 - Zaal
2 - Zaal
3 - Zaal
4 - Zaal
6 - Zaal
MW1 - Zaal
1 - Veld
2 - Veld
3 - Veld
4 - Veld
6 - Veld
MW1 - Veld
Aspiranten
+
B1 - Zaal
C1 - Zaal
C2 - Zaal
B1 - Veld
C1 - Veld
C2 - Veld
Pupillen
+
D1 - Zaal
E1 - Zaal
E2 - Zaal
F1 - Zaal
D1 - Veld
E1 - Veld
E2 - Veld
F1 - Veld
Kangoeroes
Korfbal
+
Korfbal
Lid worden
Trainen
Wedstrijdverslagen
Kineaan
Contributie
Kleding en tassen
Opzeggen lidmaatschap
Sponsors
+
Hoofdsponsor
Wedstrijdsponsoren
Gezelligheid - Foto's
Alles voor de club
+
Alles voor de club
Scheidsrechters
Kantinedienst
Haldienst
Schoonmaakrooster
Tennis
+
Tennis
Bestuur tennis
Tennislid worden?
Contact
Scheidsrechter schema
Hieronder staat het scheidsrechter schema.
Scheidsrechter schema
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Aanvangstijd
Scheidsrechter
Details
06-04-2024
Kinea F1
Lintjo F1
09:00
06-04-2024
Kinea E2
SCO/European Aerosols E2
09:00
06-04-2024
Kinea E1
LDODK/Rinsma Modeplein E1
10:00
06-04-2024
Kinea C2
Harich C2
10:00
06-04-2024
Kinea D1
KIOS (R) D1
11:00
06-04-2024
Kinea C1
Westergo C1
11:00
06-04-2024
Kinea B1
Weststellingwerf B4
12:00
06-04-2024
Udiros/Kinea 4
Joure 2
12:45
06-04-2024
Kinea/Udiros 3
Harich 3
13:15
06-04-2024
Kinea/Udiros 2
De Granaet 2
14:30
06-04-2024
Kinea/Udiros 1
De Granaet 1
16:00
07-04-2024
Kinea/Udiros 6
De Pein 3
10:00
17-04-2024
Kinea/Udiros MW1
SCO/European Aerosols MW1
19:30
24-04-2024
Kinea/Udiros MW1
Harich MW1
19:30
11-05-2024
Udiros/Kinea 4
DTG 2
12:45
25-05-2024
Kinea F1
SCO/European Aerosols F2
12:00
25-05-2024
Kinea E2
SIOS/Jumbo Wolvega E1
12:00
25-05-2024
Kinea C2
Udiros C1
12:00
25-05-2024
Kinea C1
LDODK/Rinsma Modeplein C2
12:00
25-05-2024
Kinea E1
Lintjo E1
13:00
25-05-2024
Kinea D1
Wordt Kwiek D1
13:00
25-05-2024
Kinea/Udiros 3
LDODK/Rinsma Modeplein 5
13:00
25-05-2024
Kinea B1
Drachten/Van der Wiel B1
14:00
25-05-2024
Kinea/Udiros 2
LDODK/Rinsma Modeplein 4
14:30
25-05-2024
Kinea/Udiros 1
WWC 1
16:00
26-05-2024
Kinea/Udiros 6
De Hoeve 3
10:00
29-05-2024
Kinea/Udiros MW1
De Waterpoort MW1
19:30
08-06-2024
Kinea F1
Mid-Fryslân/ReduRisk F1
09:00
08-06-2024
Kinea E2
LDODK/Rinsma Modeplein E2
09:00
08-06-2024
Kinea E1
DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK E1
10:00
Voor de duidelijkheid nog een paar aandachtspunten:
draag tijdens het fluiten altijd je KINEA-scheidsrechter-shirt.
er mag uiteraard onderling geruild worden.
de wijzigingen alleen doorgeven aan Annechien Pronk