• Kinea C2 zaal

  • Kinea C2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 dec. 19:00Kinea C2 - Udiros C1Sporthal Nieuwehorne
    10 dec. 14:20Kinea C2 - Lemmer C1Hoekstra hal
    17 dec. 11:10Harich C2 - Kinea C2De Trime
    21 jan. 12:20Kinea C2 - DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK C1Hoekstra hal
    28 jan. 15:30Joure C1 - Kinea C2Sportfun
    4 feb. 10:20Udiros C1 - Kinea C2Sporthal Nieuwehorne
    11 feb. 13:15Kinea C2 - Lintjo C2Hoekstra hal
    18 feb. 12:45Lemmer C1 - Kinea C2De Hege Fonnen
    11 mrt. 16:40Kinea C2 - Harich C2Hoekstra hal
    25 mrt. 14:00DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK C1 - Kinea C2Boekhorst
    1 apr. 12:20Kinea C2 - Joure C1Hoekstra hal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.Lintjo C2 - Kinea C21 - 5
  • Poulestanden Kinea C2 ( C-jeugd BK C-009 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemmer C1211014863
    2Joure C1211013763
    3Kinea C211005142
    4Udiros C110106601
    5DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK C110106601
    6Harich C2100117-60
    7Lintjo C22002313-100