• Kinea F2 zaal

  • Programma

    DatumVertrektijdVerzameltijdWedstrijdAccommodatieRijdersDetails
    11 dec. 09:1508:15WWC F1 - Kinea F2De GreidhoekeBauke en Lieke
    18 dec. 14:00Kinea F2 - LDODK/Rinsma Modeplein F2MFA Aengwirden
    15 jan. 13:0012:00De Waterpoort F1 - Kinea F2SchuttersveldBente en Silke
    21 jan. 18:00Kinea F2 - Drachten/Van der Wiel F1MFA Aengwirden
    22 jan. 10:00Kinea F2 - Lintjo F2MFA Aengwirden
    5 feb. 10:00Kinea F2 - De Waterpoort F1MFA Aengwirden
    12 feb. 10:0009:15Lintjo F2 - Kinea F2MFA MeJanderSilke en Lieke
    5 mrt. 09:00Kinea F2 - WWC F1MFA Aengwirden
    12 mrt. 09:0008:25LDODK/Rinsma Modeplein F2 - Kinea F2KortezwaagLutske en Tess
    26 mrt. 13:0012:20Drachten/Van der Wiel F1 - Kinea F2SNIJ Noord HalGuus en Bente
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinea F2 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LDODK/Rinsma Modeplein F211005322
    2Lintjo F2210110732
    3Drachten/Van der Wiel F100000000
    4Kinea F200000000
    5De Waterpoort F100000000
    6WWC F1100127-50