• Kinea A1 zaal

  • Programma

    DatumVertrektijdVerzameltijdWedstrijdAccommodatieRijdersDetails
    11 dec. 14:4513:45SIOS/Jumbo Wolvega A2 - Kinea A1De SteenseNynke, marrit en Amber
    18 dec. 17:2016:45Kinea A1 - Spannum A1Hoekstra hal
    8 jan. 13:4012:30Spannum A1 - Kinea A1De GreidhoekeMarrit B, Sem en Wout
    22 jan. 12:3011:15Emmeloord A1 - Kinea A1BosbadhalWessel, Kevin en Ties
    29 jan. 18:1017:30Kinea A1 - Noveas A1Hoekstra hal
    5 feb. 19:3019:00Kinea A1 - Wordt Kwiek A1Hoekstra hal
    19 feb. 17:5517:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A4 - Kinea A1De TwineFebe, Jente en Maud
    5 mrt. 16:4516:15Kinea A1 - SIOS/Jumbo Wolvega A2Hoekstra hal
    12 mrt. 11:1510:30Wordt Kwiek A1 - Kinea A1MFC De KompenijeNynke, Marrit en Amber
    26 mrt. 17:2016:45Kinea A1 - Emmeloord A1Hoekstra hal
    2 apr. 11:0010:00Noveas A1 - Kinea A1De WaterwyckMarrit B, Sem en Wout
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinea A1 (ZA A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SIOS/Jumbo Wolvega A21100227152
    2Wordt Kwiek A12020343402
    3Noveas A121012232-102
    4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A41010171701
    5Spannum A11010171701
    6Kinea A100000000
    7Emmeloord A110011015-50