• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.Club Brothers 1 - Kinea 123 - 14
    29 jan.Samen Een 1 - Kinea 313 - 8
    28 jan.Joure C1 - Kinea C25 - 3
    28 jan.Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1 - Kinea A116 - 19
    28 jan.Drachten/Van der Wiel 4 - Kinea 219 - 8
    28 jan.Harich A1 - Kinea A223 - 6
    28 jan.Harich C1 - Kinea C12 - 12
    28 jan.Kinea E1 - Lintjo E23 - 9 (2 - 3)
    28 jan.Kinea E2 - Udiros E112 - 2 (3 - 1)
    28 jan.Kinea D1 - Harich D11 - 15
    28 jan.Kinea F1 - SCO/European Aerosols F218 - 3 (2 - 4)
    25 jan.SIOS/Jumbo Wolvega A1 - Kinea A113 - 16
    22 jan.Kinea 3 - Vitesse (Be) 49 - 9
    21 jan.Kinea A1 - Mid-Fryslân/ReduRisk A214 - 14
    21 jan.Kinea 1 - DTG 112 - 15
    21 jan.Kinea 2 - DTG 223 - 17
    21 jan.Kinea A2 - SCO/Leonidas A216 - 8
    21 jan.Kinea C1 - Mid-Fryslân/ReduRisk C216 - 5
    21 jan.Kinea C2 - DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK C12 - 4
    21 jan.Heerenveen D2 - Kinea D116 - 5
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 09:15Spannum F1 - Kinea F1De Greidhoeke
    4 feb. 09:15Noveas E3 - Kinea E1De Waterwyck
    4 feb. 10:00SCO/European Aerosols E3 - Kinea E2De Steense
    4 feb. 10:20Kinea 2 - Elburg 2Hoekstra hal
    4 feb. 10:20Udiros C1 - Kinea C2Sporthal Nieuwehorne
    4 feb. 11:40Kinea 1 - Elburg 1Hoekstra hal
    4 feb. 12:00SIOS/Jumbo Wolvega C1 - Kinea C1De Steense
    4 feb. 17:55Flamingo's A1 - Kinea A1De Fugelkamp
    5 feb. 13:00Kinea 3 - Wêz Handich/DOW/TFS 6Hoekstra hal
    11 feb. 09:00Kinea E2 - WWC E1MFA Aengwirden
    11 feb. 12:10Kinea D1 - Mid-Fryslân/ReduRisk D1Hoekstra hal
    11 feb. 13:15Kinea C2 - Lintjo C2Hoekstra hal
    11 feb. 14:20Kinea C1 - SCO/European Aerosols C2Hoekstra hal
    11 feb. 15:25Kinea A2 - De Hoeve/Forward A2Hoekstra hal
    11 feb. 16:40Kinea A1 - DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK A1Hoekstra hal
    11 feb. 17:15Sparta (Ze) 2 - Kinea 2MFC de Molenstreek
    11 feb. 18:30Sparta (Ze) 1 - Kinea 1MFC de Molenstreek
    18 feb. 09:00Kinea E2 - Mid-Fryslân/ReduRisk E1MFA Aengwirden
    18 feb. 10:00Kinea E1 - DOS '46 E2MFA Aengwirden
    18 feb. 10:10Kinea A1 - SCO/Leonidas A1Hoekstra hal
    18 feb. 11:30Kinea 2 - Joure 2Hoekstra hal
    18 feb. 12:45Kinea 1 - Joure 1Hoekstra hal
    18 feb. 12:45Lemmer C1 - Kinea C2De Hege Fonnen
    18 feb. 12:50SIOS/Jumbo Wolvega D1 - Kinea D1De Steense
    18 feb. 13:00Lintjo C1 - Kinea C1MFA MeJander