Korfbalvereniging Kinea

Zaalprogramma

datum tijd thuis team uit team datum tijd thuis team uit team
24-11-2018 09:00 Kinea F1 De Waterpoort F1   2-2-2019 09:00 It Fean E1 Kinea E1
24-11-2018 09:00 Kinea E1 It Fean E1   2-2-2019 12:00 Emmeloord B1 Kinea B1
24-11-2018 13:30 Udiros A2 Kinea A1   2-2-2019 13:00 Emmeloord A3 Kinea A2
24-11-2018 18:30 Kinea A2 Emmeloord A3   2-2-2019 13:30 De Waterpoort F1 Kinea F1
25-11-2018 10:00 Wêz Handich/DOW 7 Kinea 4   2-2-2019 14:35 Kinea A1 Udiros A2
25-11-2018 13:15 OKO/BIES 3 Kinea 2   3-2-2019 11:00 Kinea 4 Wêz Handich/DOW 7
25-11-2018 14:15 DES (N) 2 Kinea 3   3-2-2019 12:15 Kinea 3 DES (N) 2
25-11-2018 14:30 OKO/BIES 1 Kinea 1   3-2-2019 13:30 Kinea 2 OKO/BIES 3
28-11-2018 21:00 Kinea MW1 Pallas ’08 MW2   3-2-2019 14:45 Kinea 1 OKO/BIES 1
1-12-2018 09:30 Boelenslaan E1 Kinea E1   6-2-2019 21:00 Pallas ’08 MW2 Kinea MW1
1-12-2018 11:00 Koru E1 Kinea E2   9-2-2019 09:00 Kinea F1 Heerenveen F1
1-12-2018 11:30 Heerenveen F1 Kinea F1   9-2-2019 09:00 Kinea E2 Koru E1
1-12-2018 11:45 Meko ’74 C1 Kinea C1   9-2-2019 10:00 Kinea E1 Boelenslaan E1
1-12-2018 14:50 Kinea B1 LDODK/Rinsma Modeplein B3   9-2-2019 15:00 Wordt Kwiek B1 Kinea B1
1-12-2018 16:00 Kinea A1 VZK/Donkerbroek A1   9-2-2019 17:00 Kinea C1 Meko ’74 C1
2-12-2018 11:00 Kinea 3 Roreko 2   9-2-2019 17:50 VZK/Donkerbroek A1 Kinea A1
2-12-2018 12:15 Kinea 4 Rodenburg 3   9-2-2019 18:10 Kinea A2 Harich A2
2-12-2018 13:30 Kinea 2 Rodenburg 2   10-2-2019 12:00 Rodenburg 3 Kinea 4
2-12-2018 14:45 Kinea 1 Rodenburg 1   10-2-2019 13:10 Roreko 2 Kinea 3
8-12-2018 10:00 Kinea E2 Roreko E2   10-2-2019 13:15 Rodenburg 2 Kinea 2
8-12-2018 10:00 Kinea E1 Noordenveld E1   10-2-2019 14:30 Rodenburg 1 Kinea 1
8-12-2018 14:05 Harich B1 Kinea B1   12-2-2019 21:30 Wêz Warber en Fluch MW1 Kinea MW1
8-12-2018 16:40 Kinea A2 Joure A1   22-2-2019 20:00 Udiros MW1 Kinea MW1
8-12-2018 18:00 Kinea A1 Noveas A1   2-3-2019 09:00 Roreko E2 Kinea E2
9-12-2018 10:10 SIOS (W) 4 Kinea 4   2-3-2019 10:45 Joure A1 Kinea A2
9-12-2018 11:05 Vitesse (Be) 4 Kinea 3   2-3-2019 12:00 Noveas A1 Kinea A1
9-12-2018 15:50 Duko 1 Kinea 1   2-3-2019 13:20 Kinea C1 Forward/De Hoeve C1
12-12-2018 21:00 Kinea MW1 Wêz Warber en Fluch MW1   2-3-2019 14:25 Kinea B1 Harich B1
15-12-2018 10:00 Lintjo E2 Kinea E2   2-3-2019 16:15 Noordenveld E1 Kinea E1
15-12-2018 10:20 Harich A2 Kinea A2   3-3-2019 12:15 Kinea 4 SIOS (W) 4
15-12-2018 12:00 SCO E1 Kinea E1   3-3-2019 13:30 Kinea 3 Vitesse (Be) 4
15-12-2018 13:20 Kinea C1 Wordt Kwiek C2   3-3-2019 14:45 Kinea 1 Duko 1
15-12-2018 14:25 Kinea B1 DTG B1   6-3-2019 21:00 Kinea MW1 Wordt Kwiek MW2
15-12-2018 16:30 De Waterpoort A1 Kinea A1   9-3-2019 09:00 Kinea E1 SCO E1
16-12-2018 11:00 Kinea 4 WSS 5   9-3-2019 09:00 Kinea E2 Lintjo E2
16-12-2018 12:15 Kinea 3 Wêz Handich/DOW 5   9-3-2019 12:00 Wordt Kwiek C2 Kinea C1
16-12-2018 13:30 Kinea 2 Wêz Handich/DOW 4   9-3-2019 13:00 DTG B1 Kinea B1
16-12-2018 14:45 Kinea 1 Koru 1   9-3-2019 16:40 Kinea A2 Deinum A1
18-12-2018 20:45 Wordt Kwiek MW2 Kinea MW1   9-3-2019 18:00 Kinea A1 De Waterpoort A1
22-12-2018 09:00 Heerenveen E1 Kinea E1   10-3-2019 10:00 Wêz Handich/DOW 5 Kinea 3
22-12-2018 11:15 Kinea C1 DOS ’46 C3   10-3-2019 12:15 WSS 5 Kinea 4
22-12-2018 13:00 LDODK/Rinsma Modeplein B3 Kinea B1   10-3-2019 12:20 Wêz Handich/DOW 4 Kinea 2
5-1-2019 10:00 Kinea B1 Wordt Kwiek B1   10-3-2019 14:30 Koru 1 Kinea 1
9-1-2019 21:00 Kinea MW1 SCO MW1   14-3-2019 21:00 SCO MW1 Kinea MW1
12-1-2019 09:00 Kinea F1 Lemmer F1   16-3-2019 11:00 Lemmer F1 Kinea F1
12-1-2019 10:00 Kinea E1 Heerenveen E1   16-3-2019 11:00 SIOS (W) E2 Kinea E2
12-1-2019 10:00 Kinea E2 SIOS (W) E2   16-3-2019 14:10 Lemmer A1 Kinea A2
12-1-2019 14:15 DOS ’46 C3 Kinea C1   16-3-2019 15:10 Forward/De Hoeve C1 Kinea C1
12-1-2019 17:00 Kinea A2 Lemmer A1   16-3-2019 16:30 Drachten/Van der Wiel A3 Kinea A1
12-1-2019 18:15 Kinea A1 Drachten/Van der Wiel A3   17-3-2019 12:20 AVO 4 Kinea 2
13-1-2019 12:15 Kinea 3 Vefo 1   17-3-2019 13:00 Vefo 1 Kinea 3
13-1-2019 13:30 Kinea 2 AVO 4   17-3-2019 15:15 HKC (He) 1 Kinea 1
13-1-2019 14:45 Kinea 1 HKC (He) 1   23-3-2019 09:00 Kinea F1 Oerterp/VKC F1
19-1-2019 09:00 Oerterp/VKC F1 Kinea F1   23-3-2019 10:00 Kinea E2 Noveas E1
19-1-2019 10:00 De Wâlden E1 Kinea E1   23-3-2019 10:00 Kinea E1 De Wâlden E1
19-1-2019 10:00 Noveas E1 Kinea E2   23-3-2019 12:10 Roreko C1 Kinea C1
19-1-2019 13:00 Kinea C1 SIOS (W) C2   24-3-2019 11:00 Kinea 4 Wordt Kwiek 1
19-1-2019 14:00 Kinea B1 Emmeloord B1   24-3-2019 12:15 Kinea 3 DOS ’46/KIOS (R) 5
19-1-2019 14:15 Deinum A1 Kinea A2   24-3-2019 13:30 Kinea 2 SIOS (W) 2
20-1-2019 10:30 Wordt Kwiek 1 Kinea 4   24-3-2019 14:45 Kinea 1 SIOS (W) 1
20-1-2019 13:10 SIOS (W) 2 Kinea 2   29-3-2019 19:30 Altijd Kwiek MW1 Kinea MW1
20-1-2019 13:40 DOS ’46/KIOS (R) 5 Kinea 3   30-3-2019 12:00 WWC F1 Kinea F1
20-1-2019 14:30 SIOS (W) 1 Kinea 1   30-3-2019 12:20 Kinea C1 Roreko C1
23-1-2019 21:00 Kinea MW1 Altijd Kwiek MW1   30-3-2019 12:40 DOS ’46 E2 Kinea E2
26-1-2019 09:00 Kinea F1 WWC F1   30-3-2019 13:30 Kinea B1 Udiros B2
26-1-2019 10:00 Kinea E2 DOS ’46 E2   30-3-2019 16:35 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2 Kinea A2
26-1-2019 16:00 SIOS (W) C2 Kinea C1   30-3-2019 17:00 Lintjo A1 Kinea A1
26-1-2019 17:00 Kinea A2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2   31-3-2019 11:50 TFS 2 Kinea 2
26-1-2019 17:35 Udiros B2 Kinea B1   31-3-2019 12:00 Nic. 5 Kinea 4
26-1-2019 18:15 Kinea A1 Lintjo A1   31-3-2019 14:45 EKC Nääs 1 Kinea 1
27-1-2019 12:15 Kinea 4 Nic. 5          
27-1-2019 13:30 Kinea 2 TFS 2          
27-1-2019 14:45 Kinea 1 EKC Nääs 1          
30-1-2019 21:00 Kinea MW1 Udiros MW1          

Over de schrijver Bekijk alle berichten Schrijver website

Sietze Koopmans

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *