Korfbalvereniging Kinea

wedstrijdprogramma veld najaar 2019

Team Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
Kinea 2 07-09-2019 16:00 Kinea 2 Invicta/Frigro 3 DE KNIPE
Kinea A2 07-09-2019 13:00 Kinea A2 Emmeloord A1 DE KNIPE
Kinea B1 07-09-2019 14:30 Kinea B1 Emmeloord B1 DE KNIPE
Kinea C1 07-09-2019 13:00 Kinea C1 Emmeloord C1 DE KNIPE
Kinea D1 07-09-2019 11:00 Noveas D2 Kinea D1 STEENWIJK
Kinea E1 07-09-2019 10:00 Harkema E1 Kinea E1 HARKEMA
Kinea E2 07-09-2019 10:00 Spannum E1 Kinea E2 SPANNUM
Kinea F1 07-09-2019 09:45 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F3 Kinea F1 GROU
Kinea 1 08-09-2019 14:30 Kinea 1 VZK/Donkerbroek 1 DE KNIPE
Kinea 3 08-09-2019 13:00 Kinea 3 Wêz Warber en Fluch 1 DE KNIPE
Kinea MW1 11-09-2019 19:30 Kinea MW1 SCO MW1 DE KNIPE
Kinea A1 14-09-2019 14:00 Zwart Wit A1 Kinea A1 DELDEN
Kinea A2 14-09-2019 14:30 SIOS/Jumbo Wolvega A2 Kinea A2 WOLVEGA
Kinea B1 14-09-2019 12:00 Lemmer B1 Kinea B1 LEMMER
Kinea C1 14-09-2019 11:00 Westergo C1 Kinea C1 BOLSWARD
Kinea D1 14-09-2019 11:00 Kinea D1 WWMD D1 DE KNIPE
Kinea E1 14-09-2019 11:00 Kinea E1 Drachten/Van der Wiel E1 DE KNIPE
Kinea E2 14-09-2019 10:00 Kinea E2 De Waterpoort E1 DE KNIPE
Kinea F1 14-09-2019 10:00 Kinea F1 MN en W F1 DE KNIPE
Kinea 1 15-09-2019 14:30 SIOS/Jumbo Wolvega 1 Kinea 1 WOLVEGA
Kinea 2 15-09-2019 13:10 SIOS/Jumbo Wolvega 2 Kinea 2 WOLVEGA
Kinea 3 15-09-2019 12:00 Wêz Handich/DOW 5 Kinea 3 ROTTEVALLE
Kinea A1 17-09-2019 20:00 Kinea A1 De Pein A1 DE KNIPE
Kinea MW1 18-09-2019 20:00 DTS (S) MW1 Kinea MW1 SURHUIZUM
Kinea 1 21-09-2019 15:30 Kinea 1 ROG 1 DE KNIPE
Kinea A1 21-09-2019 14:00 Kinea A1 Udiros A1 DE KNIPE
Kinea A2 21-09-2019 12:30 Kinea A2 Udiros A2 DE KNIPE
Kinea B1 21-09-2019 11:15 Kinea B1 Joure B1 DE KNIPE
Kinea C1 21-09-2019 10:00 Kinea C1 DTG C1 DE KNIPE
Kinea D1 21-09-2019 10:00 Koru D1 Kinea D1 UFFELTE
Kinea E1 21-09-2019 11:00 LDODK/Rinsma Modeplein E1 Kinea E1 GORREDIJK
Kinea E2 21-09-2019 10:00 Kinea E2 Lemmer E2 DE KNIPE
Kinea F1 21-09-2019 10:00 Kinea F1 WWC F1 DE KNIPE
Kinea 2 22-09-2019 12:30 Kinea 2 WSS 2 DE KNIPE
Kinea 3 22-09-2019 11:00 Kinea 3 Wordt Kwiek 1 DE KNIPE
Kinea MW1 25-09-2019 19:30 Kinea MW1 SIM MW1 DE KNIPE
Kinea A1 28-09-2019 12:30 Juventa A1 Kinea A1 HARDENBERG
Kinea A2 28-09-2019 11:00 Udiros A2 Kinea A2 NIEUWEHORNE
Kinea B1 28-09-2019 13:00 Joure B1 Kinea B1 JOURE
Kinea C1 28-09-2019 11:00 DTG C1 Kinea C1 WIJCKEL
Kinea D1 28-09-2019 10:00 Kinea D1 Koru D1 DE KNIPE
Kinea E1 28-09-2019 10:00 Kinea E1 LDODK/Rinsma Modeplein E1 DE KNIPE
Kinea E2 28-09-2019 10:00 Lemmer E2 Kinea E2 LEMMER
Kinea F1 28-09-2019 09:00 WWC F1 Kinea F1 WIUWERT
Kinea 1 29-09-2019 14:30 EKC Nääs 1 Kinea 1 ENSCHEDE
Kinea 2 29-09-2019 13:00 OKO/BIES 3 Kinea 2 OPENDE
Kinea 3 29-09-2019 10:30 Wordt Kwiek 1 Kinea 3 JUBBEGA
Kinea MW1 30-09-2019 20:00 SIM MW1 Kinea MW1 HASKERDIJKEN
Kinea A1 05-10-2019 12:00 Kinea A1 ZKC ’19 A1 DE KNIPE
Kinea A2 05-10-2019 12:30 Emmeloord A1 Kinea A2 EMMELOORD
Kinea B1 05-10-2019 11:15 Emmeloord B1 Kinea B1 EMMELOORD
Kinea C1 05-10-2019 10:15 Emmeloord C1 Kinea C1 EMMELOORD
Kinea D1 05-10-2019 11:00 Kinea D1 Noveas D2 DE KNIPE
Kinea E1 05-10-2019 11:00 Kinea E1 Harkema E1 DE KNIPE
Kinea E2 05-10-2019 10:00 Kinea E2 Spannum E1 DE KNIPE
Kinea F1 05-10-2019 10:00 Kinea F1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F3 DE KNIPE
Kinea 1 06-10-2019 14:30 Kinea 1 Rodenburg 1 DE KNIPE
Kinea 2 06-10-2019 13:00 Kinea 2 Rodenburg 2 DE KNIPE
Kinea 3 06-10-2019 11:00 Wêz Warber en Fluch 1 Kinea 3 GOUTUM
Kinea MW1 10-10-2019 21:00 SCO MW1 Kinea MW1 OLDEHOLTPADE
Kinea D1 11-10-2019 18:00 WWMD D1 Kinea D1 HEMRIK
Kinea A1 12-10-2019 13:30 Leonidas A1 Kinea A1 NOORDWOLDE FR
Kinea A2 12-10-2019 10:45 Kinea A2 SIOS/Jumbo Wolvega A2 DE KNIPE
Kinea B1 12-10-2019 09:30 Kinea B1 Lemmer B1 DE KNIPE
Kinea C1 12-10-2019 09:30 Kinea C1 Westergo C1 DE KNIPE
Kinea E1 12-10-2019 10:00 Drachten/Van der Wiel E1 Kinea E1 DRACHTEN
Kinea E2 12-10-2019 10:00 De Waterpoort E1 Kinea E2 SNEEK
Kinea F1 12-10-2019 10:45 MN en W F1 Kinea F1 HIJUM
Kinea 1 13-10-2019 14:30 Kinea 1 ZKC ’19 1 DE KNIPE
Kinea 2 13-10-2019 13:00 Kinea 2 OWK 3 DE KNIPE
Kinea 3 13-10-2019 11:30 Kinea 3 Wêz Handich/DOW 5 DE KNIPE
Kinea MW1 16-10-2019 19:30 Kinea MW1 DTS (S) MW1 DE KNIPE
Kinea A1 19-10-2019 14:00 Kinea A1 Elburg A1 DE KNIPE
Kinea 1 20-10-2019 14:30 Club Brothers 1 Kinea 1 GRONINGEN
Kinea 2 20-10-2019 13:00 Club Brothers 2 Kinea 2 GRONINGEN
Kinea 2 26-10-2019 14:00 Invicta/Frigro 3 Kinea 2 KOLLUM
Kinea A1 26-10-2019 13:10 De Pein A1 Kinea A1 OPEINDE
Kinea 1 27-10-2019 15:40 VZK/Donkerbroek 1 Kinea 1 HAULE

Over de schrijver Bekijk alle berichten Schrijver website

Sietze Koopmans

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *