Korfbalvereniging Kinea

veld programma najaar 2015

datum start thuis team uit team
28-8 18:00 Kinea E2 DTG E1
29-8 13:15 Kinea A1 Lintjo A1
29-8 12:00 Kinea B2 Lintjo B1
29-8 11:00 Kinea C1 Donkerbroek C1
29-8 10:00 Kinea C2 Lemmer C1
29-8 14:00 OKO/BIES D1 Kinea D2
29-8 10:00 Kinea D1 Boelenslaan D1
29-8 10:00 Kinea E1 LDODK E2
29-8 13:00 Flamingo’s B1 Kinea B1
30-8 11:30 Mid-Fryslân 6 Kinea 3
30-8 11:30 LDODK 5 Kinea 4
30-8 13:00 Club Brs 2 Kinea 2
5-9 14:00 LDODK A3 Kinea A1
5-9 11:00 Forward/De Hoeve/Leoni  das B3 Kinea B2
5-9 11:10 Emmeloord C2 Kinea C2
5-9 10:00 Udiros C2 Kinea C1
5-9 12:00 Kinea D2 Flamingo’s D1
5-9 11:30 Sparta (Ze) D1 Kinea D1
5-9 10:00 WWC E1 Kinea E2
5-9 09:00 Heerenveen E3 Kinea E1
5-9 13:00 Kinea B1 De Wâlden B1
6-9 14:30 Kinea 1 Korwi 1
6-9 11:30 Kinea 3 Club Brothers 3
6-9 10:00 Kinea 4 Wees Kwiek 1
6-9 13:00 Kinea 2 Olympia (T) 2
10-9 20:00 SCO MW1 Kinea MW1
12-9 16:15 OKO/BIES A2 Kinea A1
12-9 12:45 SIOS (W) B3 Kinea B2
12-9 10:00 Kinea C1 Flamingo’s C2
12-9 10:00 Kinea D2 SCO D1
12-9 10:00 Noordenveld D2 Kinea D1
12-9 12:00 OKO/BIES E1 Kinea E1
12-9 12:00 Joure C2 Kinea C2
12-9 11:00 Heerenveen B1 Kinea B1
13-9 14:30 Kinea 1 KIA 1
13-9 11:30 Kinea 3 DES (N) 2
13-9 10:00 Kinea 4 Lintjo 4
13-9 13:00 Kinea 2 VZK/Donkerbroek 2
16-9 19:30 Kinea MW1 Heerenveen MW2
19-9 11:15 Kinea A1 OKO/BIES A2
19-9 12:45 Kinea B2 SIOS (W) B3
19-9 11:45 Quick ’21 C1 Kinea C1
19-9 10:00 SCO D1 Kinea D2
19-9 16:00 Boelenslaan 1 Kinea 1
19-9 10:00 Kinea D1 Noordenveld D2
19-9 10:00 Joure E1 Kinea E2
19-9 10:00 Kinea E1 OKO/BIES E1
19-9 11:00 Kinea C2 Joure C2
19-9 14:00 Kinea B1 Heerenveen B1
20-9 10:00 DES (N) 2 Kinea 3
20-9 10:30 Lintjo 4 Kinea 4
20-9 13:00 Ritola 4 Kinea 2
23-9 20:30 AVO MW1 Kinea MW1
25-9 18:00 Kinea E2 Lemmer E2
26-9 12:30 Lintjo A1 Kinea A1
26-9 11:00 Lintjo B1 Kinea B2
26-9 11:00 Kinea C1 CSL C2
26-9 11:15 Lemmer C1 Kinea C2
26-9 10:00 Kinea D2 OKO/BIES D1
26-9 10:00 Boelenslaan D1 Kinea D1
26-9 12:00 LDODK E2 Kinea E1
26-9 12:00 Kinea B1 Flamingo’s B1
27-9 14:30 Kinea 1 SDO (S) 1
27-9 11:30 Kinea 3 Mid-Fryslân 6
27-9 10:00 Kinea 4 LDODK 5
27-9 13:00 Kinea 2 VKC Oerterp 3
1-10 19:30 Roreko MW1 Kinea MW1
3-10 13:15 Kinea A1 LDODK A3
3-10 12:00 Kinea B2 Forward/De Hoeve/Leoni    das B3
3-10 11:00 Kinea C2 Emmeloord C2
3-10 12:00 Flamingo’s D1 Kinea D2
3-10 10:00 Kinea D1 Sparta (Ze) D1
3-10 10:00 Kinea E1 Heerenveen E3
3-10 09:30 De Wâlden B1 Kinea B1
4-10 14:30 Vefo 1 Kinea 1
4-10 13:00 Club Brothers 3 Kinea 3
4-10 13:00 Wees Kwiek 1 Kinea 4
4-10 11:30 Rodenburg 4 Kinea 2
7-10 19:30 Kinea MW1 HHV MW2
10-10 15:30 Kinea 1 Zunobri 1
10-10 13:00 DTG C1 Kinea C1
10-10 10:15 Drachten  E2 Kinea E2
11-10 13:00 Kinea 2 LDODK 4

Over de schrijver Bekijk alle berichten Schrijver website

Sietze Koopmans

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *