Korfbalvereniging Kinea

scheidsrechters overzicht zaal 17/18

scheidsrechtersoverzicht zaal 2017-2018
datum tijd thuis team uit team scheidsrechter
11-11 13:00 Kinea C1 Heerenveen C2 Jorn Sietsma
11-11 14:00 Kinea B1 De Waterpoort MW1 Robert Jan Nawijn
15-11 20:45 Kinea MW1 Wêz Warber MW1 Meint Oosterhof
18-11 10:00 Kinea F1 Emmeloord F1 Fimke Gerritsma
18-11 17:20 Kinea B2 Vitesse (Be) B2 Jort Bos
18-11 18:20 Kinea B1 Quick ’21 B1 Kas Bijker
19-11 12:10 Kinea 3 KIA 2 Edwin v/d Sluis
25-11 09:30 Kinea E1 Wordt Kwiek E2 Joke Bouwmeester
25-11 15:40 Kinea C1 Noveas C1 Jorn Sietsma
25-11 16:40 Kinea B2 KIOS B2 Anne Beugeling
25-11 17:40 Kinea A2 LDODK A3 Edwin v/d Sluis
26-11 12:10 Kinea 3 Moedig Voorwaarts 2 Wiebe Bijker
29-11 20:45 Kinea MW1 Drachten/Van der Wiel MW1 Anne Beugeling
2-12 12:00 Kinea D1 Emmeloord D1 Gerrit Gerritsma
9-12 10:30 Kinea F1 Heerenveen F1 Anneke v/d Meer
9-12 10:30 Kinea E1 Harich E2 Mart Sietsma
13-12 20:45 Kinea MW1 Wordt Kwiek MW2 Meint Oosterhof
16-12 15:00 Kinea D1 LDODK D2 Marleen Beugeling
16-12 16:00 Kinea C1 Emmeloord C1 Kas Bijker
16-12 17:00 Kinea B2 HHV B2 Gerrit Gerritsma
16-12 18:00 Kinea A2 WIK ’34 A2 Robert Jan Nawijn
17-12 13:20 Kinea 3 VZK Donkerbroek 3 Wiebe Bijker
6-1 09:45 Kinea E1 DTG E1 Gerrit Gerritsma
10-1 20:45 Kinea MW1 Altijd Kwiek MW1 Anne Beugeling
13-1 09:00 Kinea F1 WWC F2 Fimke Gerritsma
13-1 09:00 Kinea E1 Drachten/Van der Wiel E4 Brent Bos
13-1 16:20 Kinea B2 Wordt Kwiek B1 Jort Bos
14-1 12:10 Kinea 3 Dos ’46/Meko’74/UDI 7 Edwin v/d Sluis
17-1 20:45 Kinea MW1 WIK ’34 MW1 Meint Oosterhof
20-1 11:00 Kinea D1 Spannum D1 Gerrit Gerritsma
20-1 12:00 Kinea C1 Mid-Fryslån C2 Kas Bijker
20-1 13:00 Kinea A2 Deinum A1 Gerrit Gerritsma
27-1 11:30 Kinea D1 Wordt Kwiek D1 Lara de Vries
27-1 12:30 Kinea B1 VZK/Donkerbroek B1 Jort Bos
31-1 20:45 Kinea MW1 Udiros MW 1 Anne Beugeling
3-2 09:00 Kinea F1 Mid-Fryslån F3 Anneke v/d Meer
3-2 15:10 Kinea C1 Leonidas/De Hoeve/Forward C2 Jorn Sietsma
3-2 16:10 Kinea B2 Meko ’74 B1 Kas Bijker
3-2 17:10 Kinea B1 Drachten/Van der Wiel B2 Jort Bos
3-2 18:10 Kinea A2 WWC A1 Robert Jan Nawijn
4-2 12:10 Kinea 3 Koru 3 Wiebe Bijker
10-2 15:10 Kinea D1 Heerenveen D2 Marieke van Dijk
10-2 16:00 Kinea C1 SCO C1 Jorn Sietsma
10-2 17:00 Kinea B1 Oerterp/VKC B1 Robert Jan Nawijn
11-2 12:10 Kinea 3 Samen Een 1 Edwin v/d Sluis
17-2 11:00 Kinea F1 Harich F1 Fimke Gerritsma
17-2 12:00 Kinea E1 LDODK E4 Anneke v/d Meer
7-3 20:45 Kinea MW1 Pallas ’08 MW 2 Meint Oosterhof
10-3 14:30 Kinea D1 Mid-Fryslân D1 Joke Bouwmeester
10-3 15:30 Kinea B2 SIOS (W) B2 Jort Bos
10-3 16:30 Kinea A2 Wêz Warber en Fluch A2 Robert Jan Nawijn
11-3 12:10 Kinea 3 Forward 1 Wiebe Bijker

Over de schrijver Bekijk alle berichten Schrijver website

Sietze Koopmans

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *