Korfbalvereniging Kinea

programma veldcompetitie voorjaar 2019

datum tijd thuis team uit team
13-04-2019 11:00 Kinea C1 Harich C1
14-04-2019 11:00 Wees Kwiek 1 Kinea 4
14-04-2019 13:00 KIA 1 Kinea 3
14-04-2019 13:00 DIO 2 Kinea 2
14-04-2019 14:30 Koru 1 Kinea 1
20-04-2019 09:30 Kinea F1 Leonidas F1
20-04-2019 10:40 Kinea E2 SCO E3
20-04-2019 11:00 Westergo B1 Kinea B1
20-04-2019 11:00 Emmeloord A2 Kinea A1
20-04-2019 11:45 Kinea E1 SIOS/Jumbo Wolvega E1
20-04-2019 12:45 Kinea C1 LDODK/Rinsma Modeplein C4
20-04-2019 14:00 Kinea A2 Westergo A1
20-04-2019 15:30 Noordenveld 1 Kinea 1
21-04-2019 10:30 Wêz Handich/DOW 7 Kinea 4
21-04-2019 13:00 Vefo 1 Kinea 3
24-04-2019 19:30 Kinea MW1 Udiros MW1
09-05-2019 20:15 Thrianta MW1 Kinea MW1
11-05-2019 09:30 SCO F1 Kinea F1
11-05-2019 10:00 Heerenveen E1 Kinea E1
11-05-2019 10:15 DOS ’46 E2 Kinea E2
11-05-2019 12:30 De Waterpoort A1 Kinea A2
11-05-2019 15:30 Kinea B1 Udiros B1
11-05-2019 17:00 Kinea A1 LDODK/Rinsma Modeplein A3
12-05-2019 10:00 Kinea 4 De Pein 4
12-05-2019 11:30 Kinea 3 Lintjo 5
12-05-2019 13:00 Kinea 2 Olympia (T) 2
12-05-2019 14:30 Kinea 1 Olympia (T) 1
16-05-2019 20:00 SCO MW1 Kinea MW1
18-05-2019 09:30 Kinea F1 LDODK/Rinsma Modeplein F1
18-05-2019 10:00 Lemmer C2 Kinea C1
18-05-2019 10:40 Kinea E2 Noveas E1
18-05-2019 11:00 De Pein B1 Kinea B1
18-05-2019 11:45 Kinea E1 LDODK/Rinsma Modeplein E1
18-05-2019 12:00 Wordt Kwiek A1 Kinea A1
18-05-2019 13:00 Kinea A2 Emmeloord A3
19-05-2019 11:00 Kinea 3 Moedig Voorwaarts 1
19-05-2019 11:30 KIOS (R) 3 Kinea 2
19-05-2019 12:30 Kinea 4 VKC AROB antennebouw/Oerterp 4
19-05-2019 14:30 Wêz Handich/DOW 1 Kinea 1
22-05-2019 19:30 Kinea MW1 SCO MW1
25-05-2019 10:00 LDODK/Rinsma Modeplein E1 Kinea E1
25-05-2019 10:00 Westergo C1 Kinea C1
25-05-2019 10:00 LDODK/Rinsma Modeplein F1 Kinea F1
25-05-2019 11:00 Noveas E1 Kinea E2
25-05-2019 12:30 Emmeloord A3 Kinea A2
25-05-2019 15:30 Kinea B1 De Pein B1
25-05-2019 17:00 Kinea A1 Wordt Kwiek A1
26-05-2019 10:00 Kinea 4 Hoogkerk 4
26-05-2019 11:30 Kinea 3 Vitesse (Be) 4
26-05-2019 13:00 Kinea 2 AVO 5
26-05-2019 14:30 Kinea 1 SIOS/Jumbo Wolvega 1
01-06-2019 09:30 Leonidas F1 Kinea F1
01-06-2019 10:00 SIOS/Jumbo Wolvega E1 Kinea E1
01-06-2019 10:00 SCO E3 Kinea E2
01-06-2019 12:00 Westergo A1 Kinea A2
01-06-2019 14:15 Kinea C1 DTG C1
01-06-2019 15:30 Kinea B1 Westergo B1
01-06-2019 17:00 Kinea A1 Emmeloord A2
02-06-2019 11:00 LDODK/Rinsma Modeplein 5 Kinea 4
02-06-2019 11:30 KIOS (R) 4 Kinea 3
02-06-2019 13:10 De Pein 2 Kinea 2
02-06-2019 14:30 Rodenburg 1 Kinea 1
07-06-2019 20:00 Udiros MW1 Kinea MW1
12-06-2019 19:30 Kinea MW1 Thrianta MW1
15-06-2019 09:30 Kinea F1 SCO F1
15-06-2019 10:45 Kinea E2 DOS ’46 E2
15-06-2019 11:30 Udiros B1 Kinea B1
15-06-2019 12:00 Kinea E1 Heerenveen E1
15-06-2019 12:30 LDODK/Rinsma Modeplein A3 Kinea A1
15-06-2019 13:00 De Hoeve/Forward C1 Kinea C1
15-06-2019 13:15 Kinea A2 De Waterpoort A1
16-06-2019 13:00 Kinea 2 DIO 2
16-06-2019 14:30 Kinea 1 Koru 1

Over de schrijver Bekijk alle berichten Schrijver website

Sietze Koopmans

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *