Korfbalvereniging Kinea

Competitieoverzicht voorjaar 2018

datum start thuis team uit team
24-3-2018 11:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4 Kinea C1
31-3-2018 10:00 Noveas E1 Kinea E1
31-3-2018 10:00 Kinea B2 Sios (W) B2
31-3-2018 10:00 Emmeloord D1 Kinea D1
31-3-2018 10:30 Heerenveen F1 Kinea F1
31-3-2018 11:25 Kinea B1 Koru B1
31-3-2018 12:50 Kinea A2 Joure A2
31-3-2018 13:30 Nic./Hoogkerk A1 Kinea A1
1-4-2018 13:00 Kinea 2 Korwi 2
1-4-2018 13:00 Moedig Voorwaarts 1 Kinea 3
1-4-2018 14:30 Kinea 1 Rodenburg 1
5-4-2018 19:30 Kinea MW1 SIM MW1
8-4-2018 11:30 AVO 4 Kinea 2
8-4-2018 14:30 Club Brothers 1 Kinea 1
11-4-2018 19:30 Kinea MW1 Wêz Warber en Fluch MW1
14-4-2018 09:00 Kinea F1 Lintjo F1
14-4-2018 10:00 Kinea E1 SCO E3
14-4-2018 10:00 KIOS (R) B2 Kinea B2
14-4-2018 11:00 Kinea D1 SIOS (W) D1
14-4-2018 12:00 Kinea C1 Lemmer C1
14-4-2018 12:15 Westergo A1 Kinea A2
14-4-2018 13:10 Kinea A1 Heerenveen A1
14-4-2018 14:40 Leonidas/Forward/De Hoeve B1 Kinea B1
15-4-2018 11:30 Kinea 3 Koru 3
15-4-2018 13:00 Kinea 2 DOW/Wêz Handich 4
15-4-2018 14:30 Kinea 1 SIOS (W) 1
18-4-2018 19:30 Kinea MW1 De Waterpoort MW1
21-4-2018 09:30 SIOS (W) F2 Kinea F1
21-4-2018 10:00 Kinea D1 Harich D1
21-4-2018 10:15 De Waterpoort A2 Kinea A2
21-4-2018 11:10 Kinea C1 Harich C2
21-4-2018 12:15 LDODK/Rinsma Modeplein E3 Kinea E1
21-4-2018 12:45 DOS ’46 B3 Kinea B2
21-4-2018 13:30 Drachten/Van der Wiel A2 Kinea A1
21-4-2018 15:00 Vitesse (Be) B1 Kinea B1
22-4-2018 10:00 Samen Een 1 Kinea 3
22-4-2018 13:00 DIO 2 Kinea 2
22-4-2018 14:30 Olympia (T) 1 Kinea 1
26-4-2018 20:00 De Waterpoort MW1 Kinea MW1
28-4-2018 12:00 Kinea A1 Invicta/Frigro/Harkema A1
12-5-2018 09:00 Kinea F1 SIOS (W) F2
12-5-2018 10:10 Kinea E1 LDODK/Rinsma Modeplein E3
12-5-2018 11:00 Harich D1 Kinea D1
12-5-2018 11:15 Kinea B2 DOS ’46 B3
12-5-2018 12:00 Harich C2 Kinea C1
12-5-2018 12:40 Kinea B1 Vitesse (Be) B1
12-5-2018 14:05 Kinea A2 De Waterpoort A2
12-5-2018 15:45 Kinea A1 De Pein A1
13-5-2018 11:30 Kinea 3 Samen Een 1
13-5-2018 13:00 Kinea 2 Vitesse (Be) 2
13-5-2018 14:30 Kinea 1 Vitesse (Be) 1
14-5-2018 20:00 SIM MW1 Kinea MW1
23-5-2018 19:30 Wêz Warber en Fluch MW1 Kinea MW1
26-5-2018 09:00 Kinea F1 Heerenveen F1
26-5-2018 09:30 Koru B1 Kinea B1
26-5-2018 10:10 Kinea E1 Noveas E1
26-5-2018 10:30 Joure A2 Kinea A2
26-5-2018 11:20 Kinea D1 Emmeloord D1
26-5-2018 11:40 SIOS (W) B2 Kinea B2
26-5-2018 12:30 Kinea C1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4
26-5-2018 16:00 LDODK/Rinsma Modeplein A2 Kinea A1
27-5-2018 11:30 Kinea 3 Moedig Voorwaarts 1
27-5-2018 13:00 Kinea 2 OKO/BIES 3
27-5-2018 14:30 Kinea 1 OKO/BIES 1
2-6-2018 09:30 Lemmer C1 Kinea C1
2-6-2018 10:00 Kinea B2 KIOS (R) B2
2-6-2018 10:00 Lintjo F1 Kinea F1
2-6-2018 11:25 Kinea B1 Leonidas/Forward/De Hoeve B1
2-6-2018 11:40 SIOS (W) D1 Kinea D1
2-6-2018 12:00 SCO E3 Kinea E1
2-6-2018 12:50 Kinea A2 Westergo A1
2-6-2018 14:30 Kinea A1 OWK A1
3-6-2018 11:30 Koru 3 Kinea 3
3-6-2018 13:00 De Pein 2 Kinea 2
3-6-2018 14:30 ZKC ’19 1 Kinea 1
3-6-2018 14:30 ZKC ’19 1 Kinea 1

Over de schrijver Bekijk alle berichten Schrijver website

Sietze Koopmans

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *