Korfbalvereniging Kinea

COMPETITIE-OVERZICHT VELD NAJAAR 2016

COMPETITIE-OVERZICHT VELD NAJAAR 2016
datum start thuis team uit team datum start thuis team uit team
7-9 20:00 Oerterp MW1 Kinea MW1 25-9 14:30 Kinea 1 Donkerbroek 1
9-9 18:30 Lintjo D1 Kinea D1 25-9 13:00 Kinea 2 AVO 5
10-9 14:30 DOW/WH A1 Kinea A1 25-9 10:00 Kinea 4 WH DOW 5
10-9 11:00 DTS (S) B1 Kinea B1 25-9 11:30 Kinea 3 Koru 2
10-9 11:00 CSL B1 Kinea B2 28-9 19:30 Heerenveen MW1 Kinea MW1
10-9 09:30 Udiros C2 Kinea C1 1-10 15:40 OKO/BIES A2 Kinea A1
10-9 11:00 WK/NKC (N) D1 Kinea D2 1-10 10:30 Harkema B2 Kinea B1
10-9 10:00 SIOS (W) E4 Kinea E1 1-10 11:05 WW en Fluch B1 Kinea B2
10-9 10:00 Roreko F1 Kinea F1 1-10 12:40 Oerterp/VKC C1 Kinea C1
11-9 14:30 Vitesse (Be) 1 Kinea 1 1-10 12:10 SIOS (W) D1 Kinea D1
11-9 12:30 VKC Oerterp 3 Kinea 2 1-10 10:00 Pallas ’08 D1 Kinea D2
11-9 11:30 Kinea 3 DES (N) 2 1-10 11:00 Lintjo E2 Kinea E1
13-9 20:00 Kinea 1 De Pein 1 1-10 10:00 Wordt Kwiek F1 Kinea F1
14-9 19:30 Kinea MW1 Wordt Kwiek MW1 2-10 14:30 Koru 1 Kinea 1
16-9 20:00 DOS ’46/UDI 6 Kinea 3 2-10 13:00 Olympia (T) 2 Kinea 2
17-9 14:00 NKC (N) A1 Kinea A1 2-10 10:00 Mid Fryslan 6 Kinea 4
17-9 10:30 Udiros B2 Kinea B1 5-10 19:30 Kinea MW1 Oerterp MW1
17-9 10:00 Mid Fryslan B2 Kinea B2 8-10 13:30 Kinea A1 De Pein A1
17-9 11:15 LDODK C4 Kinea C1 8-10 12:15 Kinea B1 DTS (S) B1
17-9 11:00 Wordt Kwiek D1 Kinea D1 8-10 11:00 Kinea B2 CSL B1
17-9 11:00 Joure D2 Kinea D2 8-10 10:00 Kinea C1 Udiros C2
17-9 11:00 KIOS (R) E1 Kinea E1 8-10 12:15 Kinea D1 Lintjo D1
17-9 09:30 SCO F1 Kinea F1 8-10 11:00 Kinea D2 WK/NKC (N) D1
18-9 14:30 DES (N) 1 Kinea 1 8-10 10:00 Kinea E1 SIOS (W) E4
18-9 13:00 Ritola 4 Kinea 2 8-10 10:00 Kinea F1 Roreko F1
18-9 10:00 Wordt Kwiek 1 Kinea 4 9-10 14:30 Kinea 1 TFS 1
18-9 11:30 LDODK 5 Kinea 3 9-10 13:00 Kinea 2 Club Brothers 3
21-9 19:30 Kinea MW1 Heerenveen MW1 9-10 10:00 Kinea 4 Lintjo 4
24-9 13:30 Kinea A1 De Waterpoort A1 9-10 11:30 Kinea 3 Vitesse (Be) 4
24-9 12:15 Kinea B1 Udiros B2 12-10 19:30 WK MW1 Kinea MW1
24-9 11:00 Kinea B2 Mid Fryslan B2 15-10 09:30 Heerenveen A2 Kinea A1
24-9 10:00 Kinea C1 LDODK C4 16-10 14:30 Roreko 1 Kinea 1
24-9 12:15 Kinea D1 Wordt Kwiek D1 16-10 13:00 De Pein 2 Kinea 2
24-9 11:00 Kinea D2 Joure D2 16-10 14:30 Leonidas 1 Kinea 3
24-9 10:00 Kinea E1 KIOS (R) E1 16-10 13:00 SCO 5 Kinea 4
24-9 10:00 Kinea F1 SCO F1

Over de schrijver Bekijk alle berichten Schrijver website

Sietze Koopmans

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *