Korfbalvereniging Kinea

Competitie overzicht najaar 2017

COMPETITIE-OVERZICHT VELD NAJAAR 2017
datum start thuis team uit team datum start thuis team uit team
3-9 14:30 Rodenburg 1 Kinea 1 27-9 19:30 Kinea MW1 De Waterprt MW
3-9 11:30 Korwi 2 Kinea 2 30-9 15:30 KIOS/Koru A2 Kinea A2
6-9 19:30 Kinea MW1 Westergo MW1 30-9 14:00 De Pein A1 Kinea A1
8-9 19:00 Altijd Kwiek B1 Kinea B1 30-9 11:15 De Granaet B2 Kinea B1
9-9 12:00 Noveas A1 Kinea A2 30-9 10:00 Mid-Fryslân B2 Kinea B2
9-9 11:20 Inv.Harkema A1 Kinea A1 30-9 11:00 Harich C1 Kinea C1
9-9 12:30 Joure B1 Kinea B2 30-9 10:00 Mid-Fryslân D3 Kinea D1
9-9 10:00 Emmeloord C2 Kinea C1 30-9 11:30 SCO E3 Kinea E1
9-9 10:00 Westergo D1 Kinea D1 30-9 10:00 Kinea F1 Boelenslaan F1
9-9 10:00 Harich E2 Kinea E1 1-10 14:30 Vitesse (Be) 1 Kinea 1
9-9 10:00 Kinea F1 LDODK F2 1-10 13:00 Vitesse (Be) 2 Kinea 2
10-9 14:30 Kinea 1 Club Brothers 1 1-10 11:30 Kinea 3 VKC Oerterp 4
10-9 13:00 Kinea 2 AVO 4 4-10 20:00 Pallas ’08 MW1 Kinea MW1
10-9 11:30 Kinea 3 DOW/Wêz H 7 7-10 10:00 Kinea A2 Noveas A1
13-9 19:30 Kinea A1 Hoogkerk/Nic A1 7-10 11:40 Kinea A1 LDODK A2
16-9 13:00 DOS ’46 A4 Kinea A2 7-10 11:40 Kinea B1 Altijd Kwiek B1
16-9 12:30 Heerenveen A1 Kinea A1 7-10 10:00 Kinea B2 Joure B1
16-9 11:25 Kinea B1 LDODK B3 7-10 12:55 Kinea C1 Emmeloord C2
16-9 10:00 Kinea B2 CSL B2 7-10 09:00 Kinea D1 Westergo D1
16-9 10:30 Mid-Fryslân C3 Kinea C1 7-10 09:00 Kinea E1 Harich E2
16-9 11:15 LDODK D3 Kinea D1 7-10 10:00 LDODK F2 Kinea F1
16-9 09:30 DTG E1 Kinea E1 8-10 15:00 OKO/BIES 1 Kinea 1
16-9 10:00 Kinea F1 WWC F1 8-10 12:00 OKO/BIES 3 Kinea 2
17-9 14:30 SIOS (W) 1 Kinea 1 8-10 11:30 DOW/Wêz H 7 Kinea 3
17-9 12:00 DOW/Wêz H. 4 Kinea 2 11-10 19:30 Kinea MW1 Wêz W en Fl. MW
17-9 10:30 Wees Kwiek 2 Kinea 3 14-10 11:00 Kinea A2 KIOS (R)/Koru A2
20-9 19:30 Spannum MW1 Kinea MW1 14-10 17:00 OWK A1 Kinea A1
23-9 11:10 Kinea A2 DOS ’46 A4 14-10 12:40 Kinea B1 De Granaet B2
23-9 12:50 Kinea A1 Drachten A2 14-10 11:00 Kinea B2 Mid-Fryslân B2
23-9 12:15 LDODK B3 Kinea B1 14-10 10:00 Kinea C1 Harich C1
23-9 11:00 CSL B2 Kinea B2 14-10 10:00 Kinea D1 Mid-Fryslân D3
23-9 11:10 Kinea C1 Mid-Fryslân C3 14-10 10:00 Kinea E1 SCO E3
23-9 10:00 Kinea D1 LDODK D3 14-10 10:30 Boelenslaan F1 Kinea F1
23-9 10:00 Kinea E1 DTG E1 15-10 14:30 Kinea 1 ZKC ’19 1
23-9 10:00 WWC F1 Kinea F1 15-10 13:00 Kinea 2 De Pein 2
24-9 14:30 Kinea 1 Olympia (T) 1 15-10 11:00 VKC Oerterp 4 Kinea 3
24-9 13:00 Kinea 2 DIO 2 18-10 19:30 Emmeloord MW Kinea MW1
24-9 11:30 Kinea 3 Wees Kwiek 2

Over de schrijver Bekijk alle berichten Schrijver website

Sietze Koopmans

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *