Korfbalvereniging Kinea

categorieWedstrijd programma

porogramma zaal competitie 17/18

COMPETITIE-OVERZICHT ZAAL 2017-2018
datum start thuis team uit team datum start thuis team uit team
8-11-2017 19:00 WIK ’34 MW1 Kinea MW1 13-1-2018 18:20 Kinea A1 OWK A1
11-11-2017 09:00 Drachten/Van der Wiel E4 Kinea E1 13-1-2018 10:00 Heerenveen D2 Kinea D1
11-11-2017 12:00 Wordt Kwiek B1 Kinea B2 13-1-2018 12:00 Heerenveen C2 Kinea C1
11-11-2017 12:00 WWC F2 Kinea F1 13-1-2018 17:20 Kinea B1 Wêz Warber en Fluch B1
11-11-2017 18:30 LDODK/Rinsma Fashion A3 Kinea A2 13-1-2018 16:20 Kinea B2 Wordt Kwiek B1
11-11-2017 13:00 Kinea C1 Heerenveen C2 14-1-2018 14:30 Kinea 1 SIOS (W) 1
11-11-2017 15:00 OWK A1 Kinea A1 14-1-2018 13:20 Kinea 2 Korwi 2
11-11-2017 14:00 Kinea B1 De Waterpoort B1 14-1-2018 12:10 Kinea 3 DOS ’46/Meko ’74/UDI 7
12-11-2017 14:30 SIOS (W) 1 Kinea 1 17-1-2018 20:45 Kinea MW1 WIK ’34 MW1
12-11-2017 14:50 DOS ’46/Meko ’74/UDI 7 Kinea 3 20-1-2018 09:00 Emmeloord F1 Kinea F1
12-11-2017 15:20 Korwi 2 Kinea 2 20-1-2018 14:35 Vitesse (Be) B2 Kinea B2
15-11-2017 20:45 Kinea MW1 Wêz Warber 20-1-2018 15:20 Harich 1 Kinea 1
18-11-2017 10:00 Kinea F1 Emmeloord F1 20-1-2018 11:00 Kinea D1 Spannum D1
18-11-2017 11:25 Spannum D1 Kinea D1 20-1-2018 13:25 Invicta/Frigro/Harkema A1 Kinea A1
18-11-2017 20:30 Kinea 1 Harich 1 20-1-2018 12:00 Kinea C1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2
18-11-2017 16:00 Deinum A1 Kinea A2 20-1-2018 13:00 Kinea A2 Deinum A1
18-11-2017 17:20 Kinea B2 Vitesse (Be) B2 21-1-2018 13:00 KIA 2 Kinea 3
18-11-2017 18:20 Kinea B1 Quick ’21 B1 25-1-2017 21:30 Wêz Warber MW1 Kinea MW1
18-11-2017 19:20 Kinea A1 Invicta/Frigro/Harkema A1 27-1-2018 10:00 Noveas C1 Kinea C1
19-11-2017 12:10 Kinea 3 KIA 2 27-1-2018 15:30 Heerenveen A1 Kinea A1
25-11-2017 09:30 Kinea E1 Wordt Kwiek E2 27-1-2018 13:00 Wordt Kwiek E2 Kinea E1
25-11-2017 09:30 Oerterp/VKC B1 Kinea B1 27-1-2018 14:10 KIOS (R) B2 Kinea B2
25-11-2017 18:50 Kinea A1 Heerenveen A1 27-1-2018 11:30 Kinea D1 Wordt Kwiek D1
25-11-2017 13:00 LDODK/Rinsma Fashion D2 Kinea D1 27-1-2018 20:40 DTG 1 Kinea 1
25-11-2017 17:40 Kinea A2 LDODK/Rinsma Fashion A3 27-1-2018 13:00 Wêz Warber en Fluch A2 Kinea A2
25-11-2017 15:40 Kinea C1 Noveas C1 27-1-2018 12:30 Kinea B1 VZK/Donkerbroek B1
25-11-2017 16:40 Kinea B2 KIOS (R) B2 28-1-2018 11:00 Heerenveen 4 Kinea 2
25-11-2017 20:00 Kinea 1 DTG 1 28-1-2018 11:40 Moedig Voorwaarts 2 Kinea 3
26-11-2017 13:20 Kinea 2 Heerenveen 4 31-1-2018 20:45 Kinea MW1 Udiros MW1
26-11-2017 12:10 Kinea 3 Moedig Voorwaarts 2 3-2-2018 09:00 Kinea F1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F3
29-11-2017 20:45 Kinea MW1 Drachten/Van der Wiel MW1 3-2-2018 19:20 Kinea A1 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools/Nic. A1
2-12-2017 11:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F3 Kinea F1 3-2-2018 15:10 Kinea C1 Leonidas/De Hoeve/Forward C2
2-12-2017 11:00 Meko ’74 B1 Kinea B2 3-2-2018 16:10 Kinea B2 Meko ’74 B1
2-12-2017 13:55 Leonidas/De Hoeve/Forward C2 Kinea C1 3-2-2018 17:10 Kinea B1 Drachten/Van der Wiel B2
2-12-2017 14:10 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools/Nic. A1 Kinea A1 3-2-2018 18:10 Kinea A2 WWC A1
2-12-2017 15:00 WWC A1 Kinea A2 4-2-2018 14:30 Kinea 1 Rodenburg 1
2-12-2017 12:00 Kinea D1 Emmeloord D1 4-2-2018 13:20 Kinea 2 Koru 2
3-12-2017 13:55 Koru 2 Kinea 2 4-2-2018 12:10 Kinea 3 Koru 3
3-12-2017 14:30 Rodenburg 1 Kinea 1 7-2-2018 20:30 Drachten/Van der Wiel MW1 Kinea MW1
9-12-2017 10:30 Kinea F1 Heerenveen F1 10-2-2018 09:00 Heerenveen F1 Kinea F1
9-12-2017 10:30 Kinea E1 Harich E2 10-2-2018 15:00 Kinea D1 Heerenveen D2
9-12-2017 11:05 Emmeloord D1 Kinea D1 10-2-2018 13:15 Harich E2 Kinea E1
9-12-2017 15:00 LDODK/Rinsma Fashion A2 Kinea A1 10-2-2018 16:00 Kinea C1 SCO C1
9-12-2017 09:45 SCO C1 Kinea C1 10-2-2018 17:00 Kinea B1 Oerterp/VKC B1
9-12-2017 16:00 Quick ’21 B1 Kinea B1 10-2-2018 18:00 Kinea A2 De Waterpoort A2
9-12-2017 17:00 De Waterpoort A2 Kinea A2 10-2-2018 19:10 Kinea A1 LDODK/Rinsma Fashion A2
10-12-2017 12:10 WSS 3 Kinea 2 11-2-2018 14:30 Kinea 1 Olympia (T) 1
10-12-2017 12:30 Samen Een 1 Kinea 3 11-2-2018 13:20 Kinea 2 WSS 3
10-12-2017 14:15 Olympia (T) 1 Kinea 1 11-2-2018 12:10 Kinea 3 Samen Een 1
13-12-2017 20:45 Kinea MW1 Wordt Kwiek MW2 13-2-2018 20:30 Wordk Kwiek MW2 Kinea MW1
16-12-2017 09:15 Harich F1 Kinea F1 17-2-2018 11:00 Kinea F1 Harich F1
16-12-2017 18:00 Kinea A2 WIK ’34 A2 17-2-2018 12:00 Kinea E1 LDODK/Rinsma Fashion E4
16-12-2017 10:00 LDODK/Rinsma Fashion E4 Kinea E1 17-2-2018 13:00 Drachten/Van der Wiel A2 Kinea A1
16-12-2017 15:00 Kinea D1 LDODK/Rinsma Fashion D2 17-2-2018 13:00 Emmeloord C1 Kinea C1
16-12-2017 15:25 Drachten/Van der Wiel B2 Kinea B1 17-2-2018 20:30 TFS/De Pein 3 Kinea 2
16-12-2017 16:00 Kinea C1 Emmeloord C1 17-2-2018 17:15 De Waterpoort B1 Kinea B1
16-12-2017 17:00 Kinea B2 HHV B2 17-2-2018 15:00 HHV B2 Kinea B2
16-12-2017 19:10 Kinea A1 Drachten/Van der Wiel A2 18-2-2018 14:55 Club Brothers 1 Kinea 1
16-12-2017 20:20 Kinea 2 TFS/De Pein 3 18-2-2018 12:10 VZK/Donkerbroek 3 Kinea 3
17-12-2017 14:30 Kinea 1 Club Brothers 1 3-3-2018 11:00 WIK ’34 A2 Kinea A2
17-12-2017 13:20 Kinea 3 VZK/Donkerbroek 3 7-3-2018 20:45 Kinea MW1 Pallas “08 MW2
20-12-2017 21:00 Pallas “08 MW2 Kinea MW1 10-3-2018 09:15 DTG E1 Kinea E1
5-1-2018 19:45 Udiros MW1 Kinea MW1 10-3-2018 14:30 Kinea D1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1
6-1-2018 09:45 Kinea E1 DTG E1 10-3-2018 15:30 Kinea B2 SIOS (W) B2
6-1-2018 11:00 VZK/Donkerbroek B1 Kinea B1 10-3-2018 14:00 Wêz Warber en Fluch B1 Kinea B1
6-1-2018 12:35 AVO A2 Kinea A1 10-3-2018 16:30 Kinea A2 Wêz Warber en Fluch A2
6-1-2018 14:10 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1 Kinea D1 10-3-2018 17:40 Kinea A1 AVO A2
6-1-2018 16:05 SIOS (W) B2 Kinea B2 11-3-2018 14:30 Kinea 1 ZKC ’19 1
7-1-2018 11:30 Forward 1 Kinea 3 11-3-2018 13:20 Kinea 2 ZKC ’19 4
7-1-2018 10:40 ZKC ’19 4 Kinea 2 11-3-2018 12:10 Kinea 3 Forward 1
7-1-2018 14:30 ZKC ’19 1 Kinea 1 15-3-2018 21:00 Altijd Kwiek Kinea MW1
10-1-2018 20:45 Kinea MW1 Altijd Kwiek MW1 17-3-2018 10:00 Wordt Kwiek D1 Kinea D1
13-1-2018 09:00 Kinea F1 WWC F2 17-3-2018 14:15 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2 Kinea C1
13-1-2018 09:00 Kinea E1 Drachten/Van der Wiel E4 18-3-2018 11:00 Koru 3 Kinea 3

Programma veldseizoen

COMPETITIE-OVERZICHT VELD VOORJAAR 2017
datum start thuis team uit team datum start thuis team uit team
25-3 11:00 Mid-Fryslân E6 Kinea E1 10-5 19:30 Kinea MW1 SIM MW1
25-3 10:00 Kinea F1 Mid-Fryslân F1 13-5 17:30 Kinea A1 OKO/BIES A2
1-4 12:30 Harich A1 Kinea A1 13-5 15:00 Kinea B2 Udiros B2
1-4 11:00 CSL B1 Kinea B2 13-5 16:15 Kinea B1 Wêz W en F B1
1-4 11:30 Westergo B1 Kinea B1 13-5 12:15 Pallas ’08 C1 Kinea C1
1-4 10:00 Kinea C1 Spannum C1 13-5 10:15 It Fean D1 Kinea D1
1-4 10:35 DIO D1 Kinea D1 13-5 10:00 Leeuwarden D1 Kinea D2
1-4 10:30 Harkema D2 Kinea D2 13-5 11:00 Pallas ’08 E2 Kinea E1
1-4 10:00 Kinea E1 CSL E2 13-5 09:00 Kinea F2 ZKC ’19 F1
1-4 10:00 Noveas F1 Kinea F2 13-5 11:00 Kinea F1 Pallas ’08 F2
1-4 09:30 Harich F3 Kinea F1 14-5 14:30 Kinea 1 Koru 1
2-4 14:30 Leeuwarden 1 Kinea 1 14-5 13:00 Kinea 2 Olympia (T) 2
2-4 11:30 Kinea 3 Club Brothers 4 14-5 10:30 Donkerbroek 3 Kinea 3
2-4 12:45 Wees Kwiek 1 Kinea 4 14-5 11:30 Kinea 4 Mid-Fryslân 6
5-4 19:30 Wêz W&F MW Kinea MW1 17-5 19:30 Kinea MW1 Wêz W&F MW
8-4 11:00 Kinea A1 DOW/Wêz H. A1 19-5 19:00 Altijd Kwiek D1 Kinea D2
9-4 14:30 Kinea 1 Vitesse (Be) 1 20-5 13:30 De Pein A1 Kinea A1
12-4 19:30 Kinea MW1 Udiros MW1 20-5 11:15 Joure B1 Kinea B2
15-4 14:00 Kinea A1 NKC (N) A1 20-5 11:15 WWC B1 Kinea B1
15-4 11:15 Kinea B2 Joure B1 20-5 10:30 DTG C1 Kinea C1
15-4 12:30 Kinea B1 WWC B1 20-5 10:00 Emmeloord D1 Kinea D1
15-4 11:00 Kinea C1 DTG C1 20-5 10:00 Kinea E1 Mid-Fryslân E6
15-4 10:00 Kinea D1 Emmeloord D1 20-5 10:00 De Hoeve F1 Kinea F2
15-4 10:00 Kinea D2 Altijd Kwiek D1 20-5 10:00 Mid-Fryslân F1 Kinea F1
15-4 09:00 Kinea F2 De Hoeve/Forw. F1 21-5 14:30 TFS 1 Kinea 1
16-4 14:30 Kinea 1 DES (N) 1 21-5 11:30 Club Brothers 3 Kinea 2
16-4 13:00 Kinea 2 Ritola 4 21-5 11:30 Kinea 3 LDODK 5
16-4 12:00 LDODK 5 Kinea 3 21-5 11:00 Oerterp 4 Kinea 4
16-4 11:30 Kinea 4 Oerterp 4 27-5 13:35 Kinea A1 Heerenveen A2
18-4 20:00 SIM MW1 Kinea MW1 27-5 11:00 Kinea B2 CSL B1
6-5 12:20 De Waterprt A1 Kinea A1 27-5 12:15 Kinea B1 Westergo B1
6-5 12:10 Udiros B2 Kinea B2 27-5 11:00 Spannum C1 Kinea C1
6-5 11:00 Wêz W en F B1 Kinea B1 27-5 10:00 Kinea D1 DIO D1
6-5 10:00 Kinea C1 Pallas ’08 C1 27-5 10:00 Kinea D2 Harkema D2
6-5 11:00 Kinea D1 It Fean D1 27-5 10:00 CSL E2 Kinea E1
6-5 11:00 Kinea D2 Leeuwarden D1 27-5 09:00 Kinea F2 Noveas F1
6-5 10:00 Kinea E1 Pallas ’08 E2 27-5 09:00 Kinea F1 Harich F3
6-5 10:00 ZKC ’19 F1 Kinea F2 28-5 14:30 Kinea 1 Roreko 1
6-5 11:00 Pallas ’08 F2 Kinea F1 28-5 13:00 Kinea 2 De Pein 2
7-5 14:30 Donkerbroek 1 Kinea 1 28-5 13:00 Club Brothers 4 Kinea 3
7-5 11:30 AVO 5 Kinea 2 28-5 11:30 Kinea 4 Wees Kwiek 1
7-5 11:30 Kinea 3 Donkerbroek 3 2-6 20:00 Udiros MW1 Kinea MW1
7-5 10:00 Mid-Fryslân 6 Kinea 4

Programma zaal 2016/2017

datum tijd thuis team uit team   datum tijd thuis team uit team
9-11 19:00 MN en W MW1 Kinea MW1 30-11 21:00 Kinea MW1 MN en W MW1
12-11 12:00 Nic./Alfa-coll E2 Kinea E1 3-12 11:15 SIOS (W) F2 Kinea F1
12-11 10:00 Kinea D2 Pallas ’08 D1 3-12 10:30 AVO E3 Kinea E1
12-11 11:00 Mid-Fryslân D4 Kinea D1 3-12 09:00 Altijd Kwiek D1 Kinea D2
12-11 11:00 Kinea C1 De Hoeve/F/L C2 3-12 15:00 HHV C2 Kinea C1
12-11 16:30 De Waterpoort A1 Kinea A1 3-12 10:00 Kinea B2 Forw/De Hoeve B2
13-11 11:00 Kinea 4 HHCombi 1 3-12 13:00 Harkema B2 Kinea B1
13-11 12:10 Kinea 3 SIOS (W) 3 3-12 11:00 Kinea A1 Harich A1
13-11 13:20 Kinea 2 Club Brothers 2 4-12 11:00 Kinea 4 Lintjo 4
13-11 14:30 Kinea 1 WSS 1 4-12 10:30 LDODK 5 Kinea 3
19-11 09:00 Kinea F1 Quick ’21 F1 4-12 13:00 VZK/Donkerbroek 2 Kinea 2
19-11 10:00 Kinea E1 LDODK E3 4-12 14:15 VZK/Donkerbroek 1 Kinea 1
19-11 11:05 Lemmer D2 Kinea D2 8-12 20:15 De Waterprt MW1 Kinea MW1
19-11 15:50 Udiros C2 Kinea C1 10-12 11:00 Kinea F1 Mid-Fryslân F1
19-11 12:00 Rodenburg B1 Kinea B2 10-12 09:00 Kinea E1 Harkema E1
19-11 11:10 Oerterp/VKC B1 Kinea B1 10-12 10:00 Kinea D2 Noordenveld D2
19-11 14:15 Kinea A1 AVO A3 10-12 14:30 KIOS (R) D1 Kinea D1
20-11 11:30 Koru 3 Kinea 4 10-12 15:20 Kinea C1 KIA/Vefo C1
20-11 11:50 SCO 6 Kinea 3 10-12 13:00 LDODK B3 Kinea B2
20-11 13:30 DIO 2 Kinea 2 10-12 16:20 Kinea B1 DTG B1
20-11 14:00 OKO/BIES 1 Kinea 1 10-12 13:00 Heerenveen A2 Kinea A1
22-11 19:30 Hoogkerk MW1 Kinea MW1 11-12 11:00 W Handich/DOW 5 Kinea 4
26-11 09:00 Kinea F1 SCO F1 11-12 15:35 DES (N) 1 Kinea 1
26-11 10:00 Kinea D2 HHCombi D1 16-12 19:45 Udiros MW1 Kinea MW1
26-11 11:00 Kinea D1 DOS ’46 D2 17-12 10:00 CSL F1 Kinea F1
26-11 12:00 Kinea C1 Samen Een C1 17-12 10:30 Boelenslaan E1 Kinea E1
26-11 16:25 Invicta B2 Kinea B2 17-12 10:00 Kinea D2 Joure D2
26-11 13:00 Kinea B1 Udiros B1 17-12 11:00 Kinea D1 Noveas D1
26-11 16:10 De Pein A1 Kinea A1 17-12 19:00 De Pein B1 Kinea B1
27-11 12:15 Kinea 3 Wordt Kwiek 1 18-12 11:10 Kinea 4 Donkerbroek 3
27-11 13:30 Kinea 2 De Pein 2 18-12 12:20 Kinea 3 DOS ’46/UDI 7
27-11 14:45 Kinea 1 De Pein 1 18-12 13:30 Kinea 2 Lintjo 3
30-11 21:00 Kinea MW1 MN en W MW1 18-12 14:45 Kinea 1 Leeuwarden 1
datum tijd thuis team uit team   datum tijd thuis team uit team
7-1 09:00 Kinea E1 Noordenveld E1 4-2 11:00 Kinea D2 Altijd Kwiek D1
7-1 10:00 WWMD D1 Kinea D2 4-2 12:00 Kinea D1 Emmeloord D1
7-1 11:00 Kinea D1 Wordt Kwiek D1 4-2 13:00 Kinea C1 HHV C2
7-1 14:40 Elko C3 Kinea C1 4-2 14:00 Kinea B2 Rodenburg B1
7-1 12:00 ROG B1 Kinea B2 4-2 15:00 Kinea B1 Harkema B2
7-1 18:00 DOW/W Hand. A1 Kinea A1 4-2 15:50 Harich A1 Kinea A1
8-1 12:00 Roreko 3 Kinea 4 5-2 11:10 Lintjo 4 Kinea 4
8-1 13:45 DOS ’46/UDI 7 Kinea 3 5-2 12:15 Kinea 3 LDODK 5
8-1 12:00 WSS 3 Kinea 2 5-2 13:30 Kinea 2 Donkerbroek 2
8-1 14:10 Koru 1 Kinea 1 5-2 14:45 Kinea 1 Donkerbroek 1
11-1 21:00 De Pein MW1 Kinea MW1 8-2 21:00 Kinea MW1 De Waterprt MW1
14-1 11:00 Kinea E1 Nic./Alfa-coll. E2 11-2 10:30 Mid-FryslânF1 Kinea F1
14-1 15:30 Pallas ’08 D1 Kinea D2 11-2 17:00 Harkema E1 Kinea E1
14-1 11:00 Emmeloord D1 Kinea D1 11-2 12:45 Noordenveld D2 Kinea D2
14-1 16:00 De Hoeve/F/L C2 Kinea C1 11-2 14:00 KIA/Vefo C1 Kinea C1
14-1 12:00 Kinea B2 Noordenveld B1 11-2 11:00 Kinea B2 LDODK B3
14-1 13:00 Kinea A1 De Waterpoort A1 11-2 13:10 DTG B1 Kinea B1
15-1 11:50 SIOS (W) 3 Kinea 3 11-2 12:00 Kinea A1 Heerenveen A2
15-1 13:25 Club Brothers 2 Kinea 2 12-2 12:15 Kinea 4 W Handich/DOW 5
15-1 14:30 WSS 1 Kinea 1 12-2 14:45 Kinea 1 DES (N) 1
21-1 09:00 Quick ’21 F1 Kinea F1 15-2 21:00 Kinea MW1 Udiros MW1
21-1 09:00 LDODK E3 Kinea E1 18-2 11:00 Wordt Kwiek D1 Kinea D1
21-1 10:00 Kinea D2 Lemmer D2 18-2 17:00 Forw/De Hoeve B2 Kinea B2
21-1 11:00 Kinea D1 Mid-Fryslân D4 26-2 11:10 HHCombi 1 Kinea 4
21-1 12:00 Kinea C1 Udiros C2 4-3 10:00 Kinea F1 CSL F1
21-1 16:45 Noordenveld B1 Kinea B2 4-3 10:00 Kinea E1 Boelenslaan E1
21-1 13:00 Kinea B1 De Pein B1 4-3 09:15 Joure D2 Kinea D2
21-1 11:15 AVO A3 Kinea A1 4-3 09:00 Noveas D1 Kinea D1
22-1 11:10 Kinea 4 Koru 3 4-3 13:00 Kinea B1 Oerterp/VKC B1
22-1 12:20 Kinea 3 SCO 6 5-3 11:30 Donkerbroek 3 Kinea 4
22-1 13:30 Kinea 2 DIO 2 5-3 12:10 Vitesse (Be) 4 Kinea 3
22-1 14:45 Kinea 1 OKO/BIES 1 5-3 11:00 Lintjo 3 Kinea 2
25-1 21:00 Kinea MW1 Hoogkerk MW1 5-3 14:30 Leeuwarden 1 Kinea 1
28-1 11:00 SCO F1 Kinea F1 7-3 19:30 Wordt Kwiek MW1 Kinea MW1
28-1 10:00 HHCombi D1 Kinea D2 11-3 14:45 Noordenveld E1 Kinea E1
28-1 13:00 DOS ’46 D2 Kinea D1 11-3 10:00 Kinea D2 WWMD D1
28-1 14:00 Samen Een C1 Kinea C1 11-3 11:00 Kinea D1 KIOS (R) D1
28-1 12:10 Kinea B2 Invicta B2 11-3 12:00 Kinea C1 Elko C3
28-1 16:10 Udiros B1 Kinea B1 11-3 13:00 Kinea B2 ROG B1
28-1 13:10 Kinea A1 De Pein A1 11-3 14:00 Kinea A1 DOW/W hand. A1
29-1 10:30 Wordt Kwiek 1 Kinea 3 12-3 10:00 Kinea 4 Roreko 3
29-1 13:20 De Pein 2 Kinea 2 12-3 12:20 Kinea 3 Vitesse (Be) 4
29-1 14:30 De Pein 1 Kinea 1 12-3 13:30 Kinea 2 WSS 3
4-2 10:00 Kinea F1 SIOS (W) F2 12-3 14:45 Kinea 1 Koru 1
4-2 10:00 Kinea E1 AVO E3 15-3 21:00 Kinea MW1 De Pein MW1

programma voorjaarscompetitie veld 2016

Voorjaarscompetitie veld 2016
datum tijd thuis team uit team datum tijd thuis team uit team
1-4 19:30 TFS C1 Kinea C2 27-4 19:30 Kinea MW1 Pallas ’08 MW2
2-4 11:30 De Wâlden A2 Kinea A1 7-5 12:30 De Granaet A1 Kinea A1
2-4 10:30 Heerenveen B1 Kinea B1 7-5 10:45 WWC B1 Kinea B1
2-4 11:00 Kinea B2 VZK B2 7-5 12:00 De Waterpoort B2 Kinea B2
2-4 09:45 It Fean C1 Kinea C1 7-5 11:00 Kinea C1 Wêz Warber C1
2-4 10:00 Kinea D2 LDODK D3 7-5 10:00 Kinea C2 LDODK C5
2-4 10:00 Kinea D1 Nic. D2 7-5 13:30 SIOS (W) D2 Kinea D2
2-4 11:00 Lintjo E2 Kinea E1 7-5 12:15 Sparta (Ze) D1 Kinea D1
2-4 14:00 Joure E1 Kinea E2 7-5 11:00 Kinea E1 Wordt Kwiek E3
3-4 14:30 Kinea 2 Club Brothers 2 7-5 10:00 Kinea E2 Quick ’21 E2
3-4 13:00 Kinea 3 DOW/W H 6 8-5 14:30 SDO (S) 1 Kinea 1
3-4 11:30 Kinea 4 Wees Kwiek 1 8-5 12:30 Oerterp 3 Kinea 2
8-4 20:00 Udiros MW1 Kinea MW1 8-5 11:30 Kinea 3 Wêz Warber 2
9-4 13:15 Kinea A1 De Waterpoort A1 8-5 13:30 Vitesse (Be) 4 Kinea 4
9-4 12:00 Kinea B1 SIOS (W) B1 21-5 12:30 De Waterpoort A1 Kinea A1
9-4 11:00 Wêz Warber B1 Kinea B2 21-5 11:20 SIOS (W) B1 Kinea B1
9-4 11:00 Kinea C1 Invicta C2 21-5 16:00 Kinea B2 Wêz Warber B1
9-4 10:00 Kinea C2 SCO C1 21-5 10:15 Invicta C2 Kinea C1
9-4 10:00 De Hoeve D3 Kinea D2 21-5 11:15 SCO C1 Kinea C2
9-4 10:30 Noordenveld D1 Kinea D1 21-5 15:00 Kinea D2 De Hoeve D3
9-4 11:00 Kinea E1 AVO E2 21-5 15:00 Kinea D1 Noordenveld D1
9-4 10:00 Kinea E2 Wêz Handich E1 21-5 11:00 AVO E2 Kinea E1
10-4 14:30 Korwi 1 Kinea 1 21-5 11:00 Wêz Handich E1 Kinea E2
10-4 13:00 Olympia (T) 2 Kinea 2 22-5 14:30 Kinea 1 Vefo 1
10-4 11:00 Donkerbroek 3 Kinea 3 22-5 13:00 Kinea 2 Rodenburg 4
10-4 11:30 Korwi 3 Kinea 4 22-5 11:30 Kinea 3 Donkerbroek 3
12-4 20:00 DTS (S) 1 Kinea 1 22-5 10:00 Kinea 4 Korwi 3
13-4 19:30 Kinea MW1 Spannum MW1 25-5 19:30 Spannum MW1 Kinea MW1
17-4 14:30 KIA 1 Kinea 1 27-5 19:00 VZK B2 Kinea B2
17-4 13:00 Donkerbroek 2 Kinea 2 28-5 15:30 Zunobri 1 Kinea 1
20-4 20:00 Pallas ’08 MW2 Kinea MW1 28-5 13:15 Kinea A1 De Wâlden A2
23-4 15:30 Kinea 1 Boelenslaan 1 28-5 12:00 Kinea B1 Heerenveen B1
23-4 13:30 Kinea A1 De Granaet A1 28-5 11:00 Kinea C1 It Fean C1
23-4 12:15 Kinea B1 WWC B1 28-5 10:00 Kinea C2 TFS C1
23-4 11:00 Kinea B2 De Waterpoort B2 28-5 11:00 LDODK D3 Kinea D2
23-4 11:00 Wêz Warber C1 Kinea C1 28-5 11:00 Nic. D2 Kinea D1
23-4 12:00 LDODK C5 Kinea C2 28-5 11:00 Kinea E1 Lintjo E2
23-4 10:00 Kinea D2 SIOS (W) D2 28-5 10:00 Kinea E2 Joure E1
23-4 10:00 Kinea D1 Sparta (Ze) D1 29-5 13:00 LDODK 4 Kinea 2
23-4 10:00 Wordt Kwiek E3 Kinea E1 29-5 10:30 Wêz Handich 6 Kinea 3
23-4 11:00 Quick ’21 E2 Kinea E2 29-5 12:30 Wees Kwiek 1 Kinea 4
24-4 12:30 Kinea 2 Ritola 4 1-6 19:30 Kinea MW1 Udiros MW1
24-4 11:00 Wêz Warber  2 Kinea 3
24-4 11:00 Kinea 4 Vitesse (Be) 4

veld programma najaar 2015

datum start thuis team uit team
28-8 18:00 Kinea E2 DTG E1
29-8 13:15 Kinea A1 Lintjo A1
29-8 12:00 Kinea B2 Lintjo B1
29-8 11:00 Kinea C1 Donkerbroek C1
29-8 10:00 Kinea C2 Lemmer C1
29-8 14:00 OKO/BIES D1 Kinea D2
29-8 10:00 Kinea D1 Boelenslaan D1
29-8 10:00 Kinea E1 LDODK E2
29-8 13:00 Flamingo’s B1 Kinea B1
30-8 11:30 Mid-Fryslân 6 Kinea 3
30-8 11:30 LDODK 5 Kinea 4
30-8 13:00 Club Brs 2 Kinea 2
5-9 14:00 LDODK A3 Kinea A1
5-9 11:00 Forward/De Hoeve/Leoni  das B3 Kinea B2
5-9 11:10 Emmeloord C2 Kinea C2
5-9 10:00 Udiros C2 Kinea C1
5-9 12:00 Kinea D2 Flamingo’s D1
5-9 11:30 Sparta (Ze) D1 Kinea D1
5-9 10:00 WWC E1 Kinea E2
5-9 09:00 Heerenveen E3 Kinea E1
5-9 13:00 Kinea B1 De Wâlden B1
6-9 14:30 Kinea 1 Korwi 1
6-9 11:30 Kinea 3 Club Brothers 3
6-9 10:00 Kinea 4 Wees Kwiek 1
6-9 13:00 Kinea 2 Olympia (T) 2
10-9 20:00 SCO MW1 Kinea MW1
12-9 16:15 OKO/BIES A2 Kinea A1
12-9 12:45 SIOS (W) B3 Kinea B2
12-9 10:00 Kinea C1 Flamingo’s C2
12-9 10:00 Kinea D2 SCO D1
12-9 10:00 Noordenveld D2 Kinea D1
12-9 12:00 OKO/BIES E1 Kinea E1
12-9 12:00 Joure C2 Kinea C2
12-9 11:00 Heerenveen B1 Kinea B1
13-9 14:30 Kinea 1 KIA 1
13-9 11:30 Kinea 3 DES (N) 2
13-9 10:00 Kinea 4 Lintjo 4
13-9 13:00 Kinea 2 VZK/Donkerbroek 2
16-9 19:30 Kinea MW1 Heerenveen MW2
19-9 11:15 Kinea A1 OKO/BIES A2
19-9 12:45 Kinea B2 SIOS (W) B3
19-9 11:45 Quick ’21 C1 Kinea C1
19-9 10:00 SCO D1 Kinea D2
19-9 16:00 Boelenslaan 1 Kinea 1
19-9 10:00 Kinea D1 Noordenveld D2
19-9 10:00 Joure E1 Kinea E2
19-9 10:00 Kinea E1 OKO/BIES E1
19-9 11:00 Kinea C2 Joure C2
19-9 14:00 Kinea B1 Heerenveen B1
20-9 10:00 DES (N) 2 Kinea 3
20-9 10:30 Lintjo 4 Kinea 4
20-9 13:00 Ritola 4 Kinea 2
23-9 20:30 AVO MW1 Kinea MW1
25-9 18:00 Kinea E2 Lemmer E2
26-9 12:30 Lintjo A1 Kinea A1
26-9 11:00 Lintjo B1 Kinea B2
26-9 11:00 Kinea C1 CSL C2
26-9 11:15 Lemmer C1 Kinea C2
26-9 10:00 Kinea D2 OKO/BIES D1
26-9 10:00 Boelenslaan D1 Kinea D1
26-9 12:00 LDODK E2 Kinea E1
26-9 12:00 Kinea B1 Flamingo’s B1
27-9 14:30 Kinea 1 SDO (S) 1
27-9 11:30 Kinea 3 Mid-Fryslân 6
27-9 10:00 Kinea 4 LDODK 5
27-9 13:00 Kinea 2 VKC Oerterp 3
1-10 19:30 Roreko MW1 Kinea MW1
3-10 13:15 Kinea A1 LDODK A3
3-10 12:00 Kinea B2 Forward/De Hoeve/Leoni    das B3
3-10 11:00 Kinea C2 Emmeloord C2
3-10 12:00 Flamingo’s D1 Kinea D2
3-10 10:00 Kinea D1 Sparta (Ze) D1
3-10 10:00 Kinea E1 Heerenveen E3
3-10 09:30 De Wâlden B1 Kinea B1
4-10 14:30 Vefo 1 Kinea 1
4-10 13:00 Club Brothers 3 Kinea 3
4-10 13:00 Wees Kwiek 1 Kinea 4
4-10 11:30 Rodenburg 4 Kinea 2
7-10 19:30 Kinea MW1 HHV MW2
10-10 15:30 Kinea 1 Zunobri 1
10-10 13:00 DTG C1 Kinea C1
10-10 10:15 Drachten  E2 Kinea E2
11-10 13:00 Kinea 2 LDODK 4

Veldprogramma voorjaar 2015

VELDCOMPETITIE VOORJAAR 2015
datum aanvang thuis team uit team Plaats
21-3 10:00 Kinea B1 Mid-Fryslân B1 DE KNIPE
28-3 10:00 Thrianta D1 Kinea D1 HOOGEVEEN
27-3 19:00 Lintjo C2 Kinea C2 OLDEBERKOOP
28-3 10:00 Kinea D2 Mid-Fryslân D1 DE KNIPE
28-3 10:00 DIO F1 Kinea F2 OOSTERWOLDE FR
28-3 10:00 Kinea E2 LDODK E2 DE KNIPE
28-3 10:30 AVO E3 Kinea E1 ASSEN
28-3 11:00 Kinea A1 Udiros A1 DE KNIPE
28-3 11:00 Vitesse (Be) F1 Kinea F1 BEILEN
28-3 12:00 LDODK B1 Kinea B1 GORREDIJK
28-3 12:30 Joure C2 Kinea C1 JOURE
28-3 12:30 DIO A1 Kinea A2 OOSTERWOLDE FR
29-3 09:30 Kinea 4 LDODK 6 DE KNIPE
29-3 11:00 Kinea 3 Club Brothers 4 DE KNIPE
29-3 12:30 Kinea 2 OKO/BIES 2 DE KNIPE
29-3 14:45 Kinea 1 OKO/BIES 1 DE KNIPE
1-4 19:30 SIM MW1 Kinea MW1 HASKERDIJKEN
4-4 10:00 Kinea F1 Heerenveen F2 DE KNIPE
4-4 10:00 Kinea E1 DOS ’46 E4 DE KNIPE
4-4 11:00 Kinea C2 Udiros C2 DE KNIPE
4-4 11:00 CSL E2 Kinea E2 BRITSUM
4-4 11:00 Kinea F2 Invicta F2 DE KNIPE
4-4 12:00 Frigro D1 Kinea D2 GERKESKLOOSTER
4-4 12:00 Kinea C1 Harich C1 DE KNIPE
4-4 13:00 Kinea A2 WWC A1 DE KNIPE
4-4 16:30 Frigro/Invicta A1 Kinea A1 GERKESKLOOSTER
5-4 10:30 De Pein 3 Kinea 3 OPEINDE
5-4 11:30 VKC/AROBantenne 3 Kinea 4 SIEGERSWOUDE
6-4 13:00 Leeuwarden 2 Kinea 2 LEEUWARDEN
6-4 14:30 Leeuwarden 1 Kinea 1 LEEUWARDEN
8-4 19:30 Kinea MW1 Wêz Fluch/WW MW1 DE KNIPE
11-4 10:00 Kinea D1 Lintjo D1 DE KNIPE
14-4 20:00 EKC 2000 1 Kinea 1 EMMEN
15-4 19:30 Kinea MW1 De Lauwers MW1 DE KNIPE
18-4 09:00 Sparta (W) D1 Kinea D2 WARTEN
18-4 10:00 Kinea E2 DTG E1 DE KNIPE
18-4 10:00 DTS (S) F2 Kinea F2 SURHUIZUM
18-4 10:00 SIOS (W) F1 Kinea F1 WOLVEGA
18-4 10:00 Kinea D1 Leonidas D1 DE KNIPE
18-4 11:00 Kinea E1 Heerenveen E1 DE KNIPE
18-4 11:00 DTG C1 Kinea C1 WIJCKEL
18-4 11:00 Kinea C2 Donkerbroek C1 DE KNIPE
18-4 12:00 Kinea A2 VKC/AROBantenne A1 DE KNIPE
18-4 13:00 Invicta B1 Kinea B1 KOLLUM
18-4 13:30 Kinea A1 Emmeloord/Marknesse A1 DE KNIPE
19-4 10:00 Kinea 4 Donkerbroek/VZK 3 DE KNIPE
19-4 11:30 Kinea 3 Lintjo 4 DE KNIPE
19-4 13:00 Kinea 2 DIO 2 DE KNIPE
19-4 14:30 Kinea 1 DIO 1 DE KNIPE
22-4 19:30 De Lauwers MW1 Kinea MW1 WARFSTERMOLEN
25-4 09:15 Heerenveen E1 Kinea E1 HEERENVEEN
25-4 10:00 Kinea F2 DTS (S) F2 DE KNIPE
25-4 10:00 DTG E1 Kinea E2 WIJCKEL
25-4 10:00 Kinea D2 Sparta (W) D1 DE KNIPE
25-4 10:00 Kinea C1 DTG C1 DE KNIPE
25-4 11:00 Kinea B1 Invicta B1 DE KNIPE
25-4 11:00 VKC/AROBantenne A1 Kinea A2 SIEGERSWOUDE
25-4 11:00 Kinea F1 SIOS (W) F1 DE KNIPE
25-4 11:30 DOS ’46 D3 Kinea D1 NIJEVEEN
25-4 12:30 Flamingo’s A1 Kinea A1 BUITENPOST
25-4 14:00 Donkerbroek C1 Kinea C2 DONKERBROEK
26-4 10:30 Lintjo 4 Kinea 3 OLDEBERKOOP
26-4 11:00 Drachten/Van der Wie 6 Kinea 2 DRACHTEN
26-4 14:30 DES (N) 1 Kinea 1 NORG
29-4 19:30 Kinea MW1 SIM MW1 DE KNIPE
9-5 10:00 Kinea D1 Meko`74 D1 DE KNIPE
9-5 11:00 Kinea A2 DIO A1 DE KNIPE
9-5 11:00 Mid-Fryslân D1 Kinea D2 REDUZUM
9-5 11:00 LDODK E2 Kinea E2 GORREDIJK
9-5 15:10 Kinea F2 DIO F1 DE KNIPE
9-5 15:10 Kinea C2 Lintjo C2 DE KNIPE
9-5 15:10 Kinea E1 AVO E3 DE KNIPE
9-5 16:10 Kinea F1 Vitesse (Be) F1 DE KNIPE
9-5 16:10 Kinea C1 Joure C2 DE KNIPE
9-5 17:10 Kinea B1 LDODK B1 DE KNIPE
9-5 18:25 Kinea A1 De Wâlden A1 DE KNIPE
10-5 11:30 Club Brothers 4 Kinea 3 GRONINGEN
10-5 13:00 KIA 2 Kinea 4 KOEKANGE
10-5 13:00 Roreko 2 Kinea 2 DE WIJK
10-5 14:30 Roreko 1 Kinea 1 DE WIJK
16-5 10:00 Harich C1 Kinea C1 HARICH
16-5 10:00 Heerenveen F2 Kinea F1 HEERENVEEN
16-5 10:00 DOS ’46 E4 Kinea E1 NIJEVEEN
16-5 10:00 Kinea D2 Frigro D1 DE KNIPE
16-5 10:00 Invicta F2 Kinea F2 KOLLUM
16-5 12:30 Wêz Handich/DOW A1 Kinea A1 EASTERMAR
16-5 11:00 Mid-Fryslân B1 Kinea B1 REDUZUM
16-5 11:05 Udiros C2 Kinea C2 NIEUWEHORNE
16-5 11:30 WWC A1 Kinea A2 WIUWERT
16-5 11:00 SIOS (W) D1 Kinea D1 WOLVEGA
17-5 10:00 Kinea 4 Koru 3 DE KNIPE
17-5 11:30 Kinea 3 De Pein 3 DE KNIPE
17-5 13:00 Kinea 2 AVO 4 DE KNIPE
17-5 14:30 Kinea 1 Olympia (T) 1 DE KNIPE
20-5 19:30 Wêz Fluch/WW MW1 Kinea MW1 HEMPENS
30-5 10:00 Kinea E2 CSL E2 DE KNIPE
30-5 11:00 Kinea A1 Joure A1 DE KNIPE
31-5 11:30 Wêz Handich/DOW 5 Kinea 4 ROTTEVALLE
31-5 11:30 WSS 3 Kinea 2 OUDE PEKELA
31-5 14:30 TFS 1 Kinea 1 DRACHTSTERCOMP.

programma veld najaar 2014

wedstr datum aanvang thuis team uit team team scheidsrechter Plaats
2441 30-8-2014 9:00 Samen Een D1 Kinea D2 D2   GIETHOORN
8333 30-8-2014 10:00 Heerenveen B2 Kinea B1 B1   HEERENVEEN
1039 30-8-2014 10:00 Drachten/Van der Wie C3 Kinea C2 C2   DRACHTEN
2140 30-8-2014 10:00 Kinea F1 Altijd Kwiek F1 F1 Maike Vermeulen DE KNIPE
993 30-8-2014 10:30 Harich C1 Kinea C1 C1   HARICH
2301 30-8-2014 11:00 Kinea A2 OKO/BIES A2 A2 Robert J Nawijn DE KNIPE
476 30-8-2014 11:00 Flamingo’s D1 Kinea D1 D1   BUITENPOST
1685 30-8-2014 14:00 NKC (N) E1 Kinea E1 E1   MARUM
6573 30-8-2014 14:20 Udiros A1 Kinea A1 A1   NIEUWEHORNE
2676 31-8-2014 11:30 Club Brothers 4 Kinea 3 S3   GRONINGEN
103 31-8-2014 11:30 VKC/AROBantenne 3 Kinea 4 S4   SIEGERSWOUDE
2555 31-8-2014 13:00 OKO/BIES 2 Kinea 2 S2   OPENDE
139 31-8-2014 14:30 OKO/BIES 1 Kinea 1 S1   OPENDE
739 3-9-2014 19:30 Kinea MW1 Leonidas MW1 MW1 Johan Betten DE KNIPE
2451 6-9-2014 9:00 Kinea D2 Wordt Kwiek D2 D2 Jorn Sietsma DE KNIPE
1565 6-9-2014 9:00 Kinea E2 Leeuwarden E1 E2 Fimke Gerritsma DE KNIPE
366 6-9-2014 10:00 Kinea D1 NQL D1 D1 Gerben Boonstra DE KNIPE
1116 6-9-2014 10:00 Leonidas F2 Kinea F2 F2   NOORDWOLDE FR
1774 6-9-2014 11:00 Kinea E1 Wordt Kwiek E2 E1 Jort Bos DE KNIPE
499 6-9-2014 11:30 Kinea F1 Heerenveen F1 F1 Kas Bijker DE KNIPE
1911 6-9-2014 12:30 Kinea A2 VIOS (Nij) A1 A2 Edwin vd Sluis DE KNIPE
754 6-9-2014 14:00 Kinea C2 Olympia (T) C1 C2 Rhona Bergsma DE KNIPE
52 6-9-2014 15:00 Kinea C1 Joure C2 C1 Douwe Minkema DE KNIPE
8394 6-9-2014 16:00 Kinea B1 Noordenveld B1 B1   DE KNIPE
6685 6-9-2014 18:15 Kinea A1 Frigro A1 A1   DE KNIPE
399 7-9-2014 10:00 Kinea 4 Wees Kwiek 1 S4 Henk Zoetendal DE KNIPE
2678 7-9-2014 11:30 Kinea 3 Korwi 4 S3 Robert J Nawijn DE KNIPE
2845 7-9-2014 13:00 Kinea 2 Leeuwarden 2 S2   DE KNIPE
274 7-9-2014 14:30 Kinea 1 Leeuwarden 1 S1   DE KNIPE
82 10-9-2014 18:30 Kinea F1 LDODK/AH Gorredijk F1 F1 Anneke vd Meer DE KNIPE
1223 10-9-2014 19:30 Kinea MW1 Udiros MW1 MW1 Sytse Haanstra DE KNIPE
1011 13-9-2014 9:00 Kinea F2 Wordt Kwiek F1 F2 Fimke Gerritsma DE KNIPE
8433 13-9-2014 10:15 Ritola B2 Kinea B1 B1   ZUIDLAREN
1471 13-9-2014 11:00 VKC/AROBantenne A1 Kinea A2 A2   SIEGERSWOUDE
1040 13-9-2014 11:00 De Waterpoort C1 Kinea C2 C2   SNEEK
2466 13-9-2014 11:00 Kinea D2 Forward D1 D2 Nynke Post DE KNIPE
1849 13-9-2014 11:00 SCO E1 Kinea E2 E2   OLDEHOLTPADE
1686 13-9-2014 11:15 LDODK/AH Gorredijk E6 Kinea E1 E1   GORREDIJK
477 13-9-2014 11:30 Drachten/Van der Wie D2 Kinea D1 D1   DRACHTEN
329 13-9-2014 12:00 Kinea C1 Pallas ’08 C1 C1 Henk Minkema DE KNIPE
6775 13-9-2014 12:30 Emmeloord/Marknesse A1 Kinea A1 A1   EMMELOORD
102 14-9-2014 10:00 SIOS (W) 4 Kinea 4 S4   WOLVEGA
2679 14-9-2014 11:30 Roreko 4 Kinea 3 S3   DE WIJK
4592 14-9-2014 13:00 DIO 2 Kinea 2 S2   OOSTERWOLDE FR
1288 14-9-2014 14:30 DIO 1 Kinea 1 S1   OOSTERWOLDE FR
1150 17-9-2014 19:30 Kinea MW1 Altijd Kwiek MW1 MW1 Anne Beugeling DE KNIPE
1838 20-9-2014 9:00 Kinea E2 DOS ’46 E3 E2 Maike Vermeulen DE KNIPE
992 20-9-2014 10:00 Pallas ’08 C1 Kinea C1 C1   LEEUWARDEN
1528 20-9-2014 10:00 Kinea E1 Drachten/Van der Wie E1 E1 Kas Bijker DE KNIPE
1114 20-9-2014 10:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1 Kinea F2 F2   GROU
910 20-9-2014 11:00 Kinea D1 LDODK/AH Gorredijk D2 D1 Jorn Sietsma DE KNIPE
2477 20-9-2014 11:00 Forward D1 Kinea D2 D2   STEGGERDA
935 20-9-2014 12:00 LDODK/AH Gorredijk F1 Kinea F1 F1   GORREDIJK
1055 20-9-2014 12:00 Kinea C2 De Waterpoort C1 C2 Heleen Zondervan DE KNIPE
8502 20-9-2014 13:00 Kinea B1 Ritola B2 B1   DE KNIPE
1462 20-9-2014 14:15 Kinea A2 VKC/AROBantenne A1 A2 Wiebe Bijker DE KNIPE
6846 20-9-2014 15:45 Kinea A1 Flamingo’s A1 A1   DE KNIPE
777 21-9-2014 11:30 Kinea 3 Roreko 4 S3 Sjoukje Bergsma DE KNIPE
4886 21-9-2014 13:00 Kinea 2 Drachten/Van der Wie 6 S2   DE KNIPE
1454 21-9-2014 14:30 Kinea 1 DES (N) 1 S1   DE KNIPE
423 24-9-2014 19:30 Altijd Kwiek MW1 Kinea MW1 MW1   DE VEENHOOP
937 27-9-2014 9:30 Altijd Kwiek F1 Kinea F1 F1   DE VEENHOOP
2481 27-9-2014 10:00 Kinea D2 Samen Een D1 D2 Jort Bos DE KNIPE
218 27-9-2014 10:00 Kinea F2 LDODK/AH Gorredijk F2 F2 Anneke vd Meer DE KNIPE
7523 27-9-2014 10:30 De Wâlden A1 Kinea A1 A1   OENTSJERK
1155 27-9-2014 11:00 Kinea C1 Harich C1 C1 Sido Woudstra DE KNIPE
849 27-9-2014 12:00 Kinea C2 Drachten/Van der Wie C3 C2 Nynke Post DE KNIPE
8556 27-9-2014 13:00 Kinea B1 Heerenveen B2 B1   DE KNIPE
1473 27-9-2014 16:15 OKO/BIES A2 Kinea A2 A2   OPENDE
257 28-9-2014 10:00 Kinea 3 Club Brothers 4 S3 Wiebe Bijker DE KNIPE
1210 28-9-2014 11:30 Kinea 4 Korwi 3 S4 Edwin vd Sluis DE KNIPE
3355 28-9-2014 13:00 Kinea 2 Roreko 2 S2   DE KNIPE
567 28-9-2014 14:30 Kinea 1 Roreko 1 S1   DE KNIPE
422 1-10-2014 19:30 Leonidas MW1 Kinea MW1 MW1   NOORDWOLDE FR
1038 4-10-2014 9:00 Olympia (T) C1 Kinea C2 C2   TWIJZEL
936 4-10-2014 9:00 Heerenveen F1 Kinea F1 F1   HEERENVEEN
2491 4-10-2014 10:00 Wordt Kwiek D2 Kinea D2 D2   JUBBEGA
1115 4-10-2014 10:00 Spannum F1 Kinea F2 F2   SPANNUM
2522 4-10-2014 10:30 It Fean E1 Kinea E1 E1   SURHUISTERVEEN
1472 4-10-2014 11:00 VIOS (Nij) A1 Kinea A2 A2   NIJEHOLTPADE
8617 4-10-2014 11:00 Noordenveld B1 Kinea B1 B1   RODEN
2523 4-10-2014 11:30 Altijd Kwiek E1 Kinea E2 E2   DE VEENHOOP
991 4-10-2014 12:45 Joure C2 Kinea C1 C1   JOURE
6927 4-10-2014 13:00 Kinea A1 Wêz Handich/DOW A1 A1   DE KNIPE
469 5-10-2014 11:30 Korwi 4 Kinea 3 S3   WINSCHOTEN
104 5-10-2014 11:30 AVO 8 Kinea 4 S4   ASSEN
3430 5-10-2014 13:00 AVO 4 Kinea 2 S2   ASSEN
611 5-10-2014 14:30 Olympia (T) 1 Kinea 1 S1   TWIJZEL
424 10-10-2014 20:00 Udiros MW1 Kinea MW1 MW1   NIEUWEHORNE
475 11-10-2014 11:00 OWK/ODA D1 Kinea D1 D1   OOSTWOLD GEM LEEK
1848 11-10-2014 11:00 LDODK/AH Gorredijk E3 Kinea E2 E2   GORREDIJK
6953 11-10-2014 14:00 Joure A1 Kinea A1 A1   JOURE
1684 11-10-2014 14:30 OKO/BIES E1 Kinea E1 E1   OPENDE
2674 12-10-2014 11:30 Kinea 4 Hoogkerk 4 S4 Johan Betten DE KNIPE
5397 12-10-2014 13:00 Kinea 2 WSS 3 S2   DE KNIPE
1743 12-10-2014 14:30 Kinea 1 TFS 1 S1   DE KNIPE