Korfbalvereniging Kinea

categorieUitslagen

Uitslagen 30 januari tm 3 februari

datum wedstrijd uitslag
30-1 Kinea MW1 Udiros MW1 13-25
2-2 It Fean E1 Kinea E1 5-10 (2-2)
2-2 Emmeloord B1 Kinea B1 15-9
2-2 Emmeloord A3 Kinea A2 8-9
2-2 De Waterpoort F1 Kinea F1 14-2 (2-6)
2-2 Kinea A1 Udiros A2 12-8
3-2 Kinea 4 Wêz Handich/DOW 7 9-4
3-2 Kinea 3 DES (N) 2 14-6
3-2 Kinea 2 OKO/Bies 3 16-19
3-2 Kinea 1 OKO/Bies 1 19-29
       

Uitslagen 23 tm 27 januari

datum wedstrijd uitslag
23-1 Kinea MW1 Altijd Kwiek MW1 17-10
26-1 Kinea F1 WWC F1 10-10 (8-3)
26-1 Kinea E2 DOS ’46 E2 9-2 (3-2)
26-1 SIOS (W) C1 Kinea C1 11-4
26-1 Kinea A2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2 5-23
26-1 Udiros B2 Kinea B1 3-11
26-1 Kinea A1 Lintjo A1 13-9
27-1 Kinea 4 Nic. 5 11-9
27-1 Kinea 2 TFS 2 13-20
27-1 Kinea 1 EKC Nääs 1 20-20

Uitslagen 19 tm 20 januari

datum wedstrijd uitslag
19-1 Oerterp/VKC F1 Kinea F1 7-6 (4-0)
19-1 Noveas E1 Kinea E2 5-8 (3-6)
19-1 De Wâlden E1 Kinea E1 18-8 (7-1)
19-1 Kinea C1 SIOS (W) C2 12-8
19-1 Kinea B1 Emmeloord B1 10-11
19-1 Deinum A1 Kinea A2 16-6
20-1 Wordt Kwiek 1 Kinea 4  
20-1 SIOS (W) 2 Kinea 2 15-15
20-1 DOS ’46/KIOS (R) 5 Kinea 3 14-7
20-1 SIOS (W) 1 Kinea 1 23-22

Uitslagen 12 tm 16 december

datum wedstrijd uitslag
12-12 Kinea MW1 Wêz Warber en Fluch MW1 11-23
15-12 Lintjo E2 Kinea E2 3-11 (4-2)
15-12 Harich A2 Kinea A2 19-10
15-12 SCO E1 Kinea E1 10-11 (3-3)
15-12 Kinea C1 Wordt Kwiek C2 6-4
15-12 Kinea B1 DTG B1 5-4
15-12 De Waterpoort A1 Kinea A1 3-29
16-12 Kinea 4 WSS 5 14-4
16-12 Kinea 3 Wêz Handich/DOW 5 9-6
16-12 Kinea 2 Wêz Handich/DOW 4 19-18
16-12 Kinea 1 Koru 1 22-15

Uitslagen 8 tm 9 dec

datum wedstrijd uitslag
8-12 Kinea E2 Roreko E2 13-3 (4-2)
8-12 Kinea E1 Noordenveld E1 14-7 (5-3)
8-12 Harich B1 Kinea B1 10-10
8-12 Kinea A2 Joure A1 4-11
8-12 Kinea A1 Noveas A1 31-6
9-12 SIOS (W) 4 Kinea 4 31-6
9-12 Vitesse (Be) 4 Kinea 3 6-12
9-12 Duko 1 Kinea 1 24-17

Uitslagen 28 november tm 2 december

datum wedstrijd uitslag
28-11 Kinea MW1 Pallas ’08 MW2 15-13
1-12 Boelenslaan E1 Kinea E1 9-8 (4-5)
1-12 Koru E1 Kinea E2 6-5
1-12 Heerenveen F1 Kinea F1 24-3
1-12 Meko ’74 C1 Kinea C1 4-2
1-12 Kinea B1 LDODK/Rinsma Modeplein B3 11-7
2-12 Kinea 4 Rodenburg 3 12-12
2-12 Kinea 2 Rodenburg 2 13-13
2-12 Kinea 1 Rodenburg 1 15-31

Uitslagen 24 tm 25 november

datum wedstrijd uitslag
24-11 Kinea E1 It Fean E1 15-11 (4-1)
24-11 Kinea F1 De Waterpoort F1 6-15 (2-2)
24-11 Udiros A2 Kinea A1 12-17
25-11 Wêz Handich/DOW 7 Kinea 4 11-10
25-11 DES (N) 2 Kinea 3 13-17
25-11 OKO/Bies 3 Kinea 2 23-14
25-11 OKO/Bies 1 Kinea 1 31-28