Korfbalvereniging Kinea

categorieUitslagen

Uitslagen 8 tm 12 november

datum wedstrijd uitslag
8-11 WIK ’34 MW1 Kinea MW1 13-20
 

11-11

Drachten/Van der Wiel E4 Kinea E1 2-8
11-11 Wordt Kwiek B1 Kinea B2 12-6
11-11 WWC F2 Kinea F1 15-11
11-11 Kinea C1 Heerenveen C2 3-6
11-11 Kinea B1 De Waterpoort B1 19-3
11-11 OWK A1 Kinea A1 19-17
11-11 LDODK/Rinsma Fashion A3 Kinea A2 15-12
12-11 SIOS (W) 1 Kinea 1 18-21
12-11 DOS ’46/Meko ’74/UDI 7 Kinea 3 11-7
12-11 Korwi 2 Kinea 2 11-12

Uitslagen 11 tm 15 oktober

datum wedstrijd uitslag
11-10 Kinea MW1 Wêz Warber 16-9
12-10 KIOS/Koru A2 Kinea A2 15-15
14-10 Kinea A2 KIOS/Koru A2 13-13
14-10 Kinea C1 Harich C1 4-14
14-10 Kinea D1 Mid-Fryslân D3 3-2
14-10 Kinea E1 SCO E3 6-0 (3-1)
14-10 Boelenslaan F1 Kinea F1 10-8 (3-4)
14-10 Kinea B2 Mid-Fryslân B2 3-15
14-10 Kinea B1 De Granaet B2 12-5
14-10 OWK A1 Kinea A1 12-10
15-10 VKC AROB 4 Kinea 3 5-6
15-10 Kinea 2 De Pein 2 25-11
15-10 Kinea 1 ZKC ’19 1 23-25
strafworpen tussen haakjes

Uitslagen 4 tm 8 oktober

datum wedstrijd uitslag
4-10 Kinea E1 Harich E2 5-3 (0-2)
4-10 Kinea B2 Joure B1 5-5
4-10 Kinea B1 Altijd Kwiek B1 6-2
4-10 Pallas ’08 MW1 Kinea MW1 8-14
7-10 Kinea C1 Emmeloord C2 8-3
7-10 Kinea D1 Westergo D1 2-4
7-10 Heerenveen F1 Kinea F1 5-13 (2-4)
7-10 Kinea A2 Noveas A1 9-17
7-10 Kinea A1 LDODK A2 13-13
8-10 OKO/Bies 1 Kinea 1 20-20
8-10 OKO/Bies 3 Kinea 2 19-10
8-10 Wêz Handich/DOW 7 Kinea 3 9-12
strafworpen tussen haakjes

uitslagen 27 sptember tm 1 oktober

datum wedstrijd uitslag
27-9 Kinea MW1 De Waterpoort MW1 11-15
27-9 Joure B1 Kinea B2 8-4
30-9 Mid-Frylân B2 Kinea B2 8-4
30-9 Mid-Frylân D3 Kinea D1 2-5
30-9 Kinea F1 Boelenslaan F1 14-13 (2-3)
30-9 Harich C1 Kinea C1 24-3
30-9 De Granaet B2 Kinea B1 3-9
30-9 SCO E3 Kinea E1 4-3 (1-3)
1-10 Kinea 3 VKC Oerterp 4 6-5
1-10 Vitesse (Be) 1 Kinea 1 20-23
1-10 Vitesse (Be) 2 Kinea 2 10-11
strafworpen tussen haakjes

Uitslagen 20 tm 24 september

datum wedstrijd uitslag
20-9 Spannum MW1 Kinea MW1 11-8
20-9 Kinea 1 Harich 1 23-32
21-9 De Pein A1 Kinea A1 17-13
23-9 Kinea A2 DOS ’46 A4 11-8
23-9 Kinea A1 Drachten A2 22-21
23-9 LDODK B3 Kinea B1 3-12
23-9 CSL B2 Kinea B2 19-3
23-9 Kinea C1 Mid-Fryslân C3 4-5
23-9 Kinea D1 LDODK D3 6-9
23-9 Kinea E1 DTG E1 9-1 (2-1)
23-9 WWC F1 Kinea F1 3-21
24-9 Kinea 1 Olympia (T) 1 24-26
24-9 Kinea 2 DIO 2 20-17
strafworpen tussen haakjes

Uitslagen 12 tm 17 september

datum wedstrijd uitslag
12-9 Kinea F1 Heerenveen F1 13-3 (6-2)
13-9 Kinea A1 Hoogkerk/Nic A1 12-13
16-9 DOS ’46 A4 Kinea A2 5-0
16-9 Heerenveen A1 Kinea A1 19-18
16-9 Kinea B1 LDODK B3 12-6
16-9 Kinea B2 CSL B2 1-7
16-9 Mid-Fryslân C3 Kinea C1 7-7
16-9 LDODK D3 Kinea D1 11-4
16-9 DTG E1 Kinea E1 9-0
16-9 Kinea F1 WWC F1 5-12 (3-2)
17-9 SIOS (W) 1 Kinea 1 17-19
17-9 DOW/Wêz H. 4 Kinea 2 29-13
17-9 Wees Kwiek 2 Kinea 3 14-16
strafworpen tussen haakjes

Uitslagen 6 tm 10 september

datum wedstrijd uitslag
6-9 Kinea MW1 Westergo MW1 21-9
8-9 Altijd Kwiek B1 Kinea B1 5-5
9-9 Noveas A1 Kinea A2 8-12
9-9 Inv.Fri.Harkema A1 Kinea A1 22-13
9-9 Emmeloord C2 Kinea C1 2-11
9-9 Westergo D1 Kinea D1 4-5
9-9 Harich E2 Kinea E1 1-5
10-9 Kinea 1 Club Brothers 1 15-14
10-9 Kinea 2 AVO 4 10-14

Uitslagen 16 tm 21 mei

datum wedstrijd uitslag
16-5 Kinea D1 DIO D1 9-7
17-5 Leeuwarden D1 Kinea D2 10-4
17-5 Kinea MW1 Wêz W en F MW1 11-10
18-5 It Fean D1 Kinea D1 8-7
19-5 Altijd Kwiek D1 Kinea D2 4-3
20-5 De Pein A1 Kinea A1 11-12
20-5 Joure B1 Kinea B2 12-8
20-5 WWC B1 Kinea B1 13-6
20-5 DTG C1 Kinea C1 7-5
20-5 Emmeloord D1 Kinea D1 11-6
20-5 Kinea E1 Mid-Fryslân E6 1-6
20-5 De Hoeve/Fw F1 Kinea F2 13-10
20-5 Mid-Fryslân F1 Kinea F1 14-7
21-5 TFS 1 Kinea 1 13-19
21-5 Club Brothers 3 Kinea 2 12-21
21-5 Kinea 3 LDODK/Rinsma 5 10-7
21-5 Oerterp 4 Kinea 4 17-9

Uitslagen 6 en 7 mei

datum wedstrijd uitslag
6-5 De Waterpoort A1 Kinea A1 6-18
6-5 Udiros B2 Kinea B2 7-3
6-5 Wêz W en F B1 Kinea B1 8-2
6-5 Kinea C1 Pallas ’08 C1 3-9
6-5 Kinea D1 It Fean D1 6-9
6-5 Kinea D2 Leeuwarden D1 6-14
6-5 Kinea E1 Pallas ’08 E2 2-20
6-5 ZKC ’19 F1 Kinea F2 20-4
6-5 Pallas ’08 F2 Kinea F1 5-11
7-5 Donkerbroek 1 Kinea 1 16-28
7-5 AVO 5 Kinea 2 20-8
7-5 Kinea 3 Donkerbroek 3 14-8
7-5 Mid-Fryslân 6 Kinea 4 15-7

Uitslagen 1 en 2 april

datum wedstrijd uitslag
1-4 Harich A1 Kinea A1 11-21
1-4 CSL B1 Kinea B2 12-4
1-4 Westergo B1 Kinea B1 3-15
1-4 Kinea C1 Spannum C1 4-9
1-4 DIO D1 Kinea D1 9-2
1-4 Harkema D2 Kinea D2 7-3
1-4 Kinea E1 CSL E2 4-9
1-4 Harich F4 Kinea F1 4-12
2-4 Leeuwarden 1 Kinea 1 6-17
2-4 Kinea 3 Club Brothers 4 12-7