Korfbalvereniging Kinea

categorieScheidsrechter nieuws

scheidsrechters overzicht zaal 17/18

scheidsrechtersoverzicht zaal 2017-2018
datum tijd thuis team uit team scheidsrechter
11-11 13:00 Kinea C1 Heerenveen C2 Jorn Sietsma
11-11 14:00 Kinea B1 De Waterpoort MW1 Robert Jan Nawijn
15-11 20:45 Kinea MW1 Wêz Warber MW1 Meint Oosterhof
18-11 10:00 Kinea F1 Emmeloord F1 Fimke Gerritsma
18-11 17:20 Kinea B2 Vitesse (Be) B2 Jort Bos
18-11 18:20 Kinea B1 Quick ’21 B1 Kas Bijker
19-11 12:10 Kinea 3 KIA 2 Edwin v/d Sluis
25-11 09:30 Kinea E1 Wordt Kwiek E2 Joke Bouwmeester
25-11 15:40 Kinea C1 Noveas C1 Jorn Sietsma
25-11 16:40 Kinea B2 KIOS B2 Anne Beugeling
25-11 17:40 Kinea A2 LDODK A3 Edwin v/d Sluis
26-11 12:10 Kinea 3 Moedig Voorwaarts 2 Wiebe Bijker
29-11 20:45 Kinea MW1 Drachten/Van der Wiel MW1 Anne Beugeling
2-12 12:00 Kinea D1 Emmeloord D1 Gerrit Gerritsma
9-12 10:30 Kinea F1 Heerenveen F1 Anneke v/d Meer
9-12 10:30 Kinea E1 Harich E2 Mart Sietsma
13-12 20:45 Kinea MW1 Wordt Kwiek MW2 Meint Oosterhof
16-12 15:00 Kinea D1 LDODK D2 Marleen Beugeling
16-12 16:00 Kinea C1 Emmeloord C1 Kas Bijker
16-12 17:00 Kinea B2 HHV B2 Gerrit Gerritsma
16-12 18:00 Kinea A2 WIK ’34 A2 Robert Jan Nawijn
17-12 13:20 Kinea 3 VZK Donkerbroek 3 Wiebe Bijker
6-1 09:45 Kinea E1 DTG E1 Gerrit Gerritsma
10-1 20:45 Kinea MW1 Altijd Kwiek MW1 Anne Beugeling
13-1 09:00 Kinea F1 WWC F2 Fimke Gerritsma
13-1 09:00 Kinea E1 Drachten/Van der Wiel E4 Brent Bos
13-1 16:20 Kinea B2 Wordt Kwiek B1 Jort Bos
14-1 12:10 Kinea 3 Dos ’46/Meko’74/UDI 7 Edwin v/d Sluis
17-1 20:45 Kinea MW1 WIK ’34 MW1 Meint Oosterhof
20-1 11:00 Kinea D1 Spannum D1 Gerrit Gerritsma
20-1 12:00 Kinea C1 Mid-Fryslån C2 Kas Bijker
20-1 13:00 Kinea A2 Deinum A1 Gerrit Gerritsma
27-1 11:30 Kinea D1 Wordt Kwiek D1 Lara de Vries
27-1 12:30 Kinea B1 VZK/Donkerbroek B1 Jort Bos
31-1 20:45 Kinea MW1 Udiros MW 1 Anne Beugeling
3-2 09:00 Kinea F1 Mid-Fryslån F3 Anneke v/d Meer
3-2 15:10 Kinea C1 Leonidas/De Hoeve/Forward C2 Jorn Sietsma
3-2 16:10 Kinea B2 Meko ’74 B1 Kas Bijker
3-2 17:10 Kinea B1 Drachten/Van der Wiel B2 Jort Bos
3-2 18:10 Kinea A2 WWC A1 Robert Jan Nawijn
4-2 12:10 Kinea 3 Koru 3 Wiebe Bijker
10-2 15:10 Kinea D1 Heerenveen D2 Marieke van Dijk
10-2 16:00 Kinea C1 SCO C1 Jorn Sietsma
10-2 17:00 Kinea B1 Oerterp/VKC B1 Robert Jan Nawijn
11-2 12:10 Kinea 3 Samen Een 1 Edwin v/d Sluis
17-2 11:00 Kinea F1 Harich F1 Fimke Gerritsma
17-2 12:00 Kinea E1 LDODK E4 Anneke v/d Meer
7-3 20:45 Kinea MW1 Pallas ’08 MW 2 Meint Oosterhof
10-3 14:30 Kinea D1 Mid-Fryslân D1 Joke Bouwmeester
10-3 15:30 Kinea B2 SIOS (W) B2 Jort Bos
10-3 16:30 Kinea A2 Wêz Warber en Fluch A2 Robert Jan Nawijn
11-3 12:10 Kinea 3 Forward 1 Wiebe Bijker

Scheidsrechtersoverzicht najaar 2017

scheidsrechtersoverzicht najaar veld 2017
datum tijd thuis team uit team scheidsrechter
6-9 19:30 Kinea MW1 Westergo MW1 Meint Oosterhof
9-9 10:00 Kinea F1 LDODK F2 Anneke vd Meer
10-9 11:30 Kinea 3 DOW/Wêz H 7 Edwin vd Sluis
16-9 11:25 Kinea B1 LDODK B3 Jorn Sietsma
16-9 10:00 Kinea B2 CSL B2 Jort Bos
16-9 10:00 Kinea F1 WWC F1 Fimke Gerritsma
23-9 11:10 Kinea A2 DOS ’46 A4 Gerrit Gerritsma
23-9 11:10 Kinea C1 Mid-Fryslân C3 Kas Bijker
23-9 10:00 Kinea D1 LDODK D3 Brent Bos
23-9 10:00 Kinea E1 DTG E1 Marieke van Dijk
24-9 11:30 Kinea 3 Wees Kwiek 2 Anne Beugeling
27-9 19:30 Kinea MW1 De Waterpoort MW1 Gerrit Gerritsma
30-9 10:00 Kinea F1 Boelenslaan F1 Anneke vd Meer
1-10 11:30 Kinea 3 VKC Oerterp 4 Wiebe Bijker
7-10 10:00 Kinea A2 Noveas A1 Robert Nawijn
7-10 11:40 Kinea B1 Altijd Kwiek B1 Jort Bos
7-10 10:00 Kinea B2 Joure B1 Jorn Sietsma
7-10 12:55 Kinea C1 Emmeloord C2 Edwin vd Sluis
7-10 09:00 Kinea D1 Westergo D1 Marleen Beugeling
7-10 09:00 Kinea E1 Harich E2 Lara de Vries
11-10 19:30 Kinea MW1 Wêz W en Fluch MW1 Robert Nawijn
14-10 11:00 Kinea A2 KIOS (R)/Koru A2 Gerrit Gerritsma
14-10 12:40 Kinea B1 De Granaet B2 Anne Beugeling
14-10 11:00 Kinea B2 Mid-Fryslân B2 Wiebe Bijker
14-10 10:00 Kinea C1 Harich C1 Mart Sietsma
14-10 10:00 Kinea D1 Mid-Fryslân D3 Joke Bouwmeester
14-10 10:00 Kinea E1 SCO E3 Fimke Gerritsma

scheidsrechtersoverzicht voorjaar veld 2017

datum tijd thuis team uit team scheidsrechter
25-3 10:00 Kinea F1 Mid-Fryslân F1 Fimke Gerritsma
1-4 10:00 Kinea C1 Spannum C1 Jorn Sietsma
1-4 10:00 Kinea E1 CSL E2 Anneke vd Meer
2-4 11:30 Kinea 3 Club Brothers 4 Anne Beugeling
12-4 19:30 Kinea MW1 Udiros MW1 Henk Zoetendal
15-4 11:15 Kinea B2 Joure B1 Jort Bos
15-4 12:30 Kinea B1 WWC B1 Kas Bijker
15-4 11:00 Kinea C1 DTG C1 Gerrit Gerritsma
15-4 10:00 Kinea D1 Emmeloord D1 Mart Sietsma
15-4 10:00 Kinea D2 Altijd Kwiek D1 Brent Bos
15-4 09:00 Kinea F2 De Hoeve/Forw. F1 Fimke Gerritsma
16-4 11:30 Kinea 4 Oerterp 4 Robert Nawijn
6-5 10:00 Kinea C1 Pallas ’08 C1 Edwin vd Sluis
6-5 11:00 Kinea D1 It Fean D1 Kas Bijker
6-5 11:00 Kinea D2 Leeuwarden D1 Jorn Sietsma
6-5 10:00 Kinea E1 Pallas ’08 E2 Anneke vd Meer
7-5 11:30 Kinea 3 Donkerbroek 3 Wiebe Bijker
10-5 19:30 Kinea MW1 SIM MW1 Meint Oosterhof
13-5 15:00 Kinea B2 Udiros B2 Jort Bos
13-5 16:15 Kinea B1 Wêz W en F B1 Robert Nawijn
13-5 09:00 Kinea F2 ZKC ’19 F1 Anneke vd Meer
13-5 11:00 Kinea F1 Pallas ’08 F2 Fimke Gerritsma
14-5 11:30 Kinea 4 Mid-Fryslân 6 Edwin vd Sluis
17-5 19:30 Kinea MW1 Wêz W en F MW1 Henk Zoetendal
20-5 10:00 Kinea E1 Mid-Fryslân E6 Joke Bouwmeester
21-5 11:30 Kinea 3 LDODK/Rinsma 5 Anne Beugeling
27-5 11:00 Kinea B2 CSL B1 Jort Bos
27-5 12:15 Kinea B1 Westergo B1 Jorn Sietsma
27-5 10:00 Kinea D1 DIO D1 Marieke van Dijk
27-5 10:00 Kinea D2 Harkema D2 Marleen Beugeling
27-5 09:00 Kinea F2 Noveas F1 Lara de Vries
27-5 09:00 Kinea F1 Harich F3 Joke Bouwmeester
28-5 11:30 Kinea 4 Wees Kwiek 1 Gerrit Gerritsma

Scheidsrechtersoverzicht zaal

 

SCHEIDSRECHTERS-OVERZICHT zaal 2016-2017 (breedtekorfbal)
datum aanvang thuis team uit team team Scheidsrechter
12-11 10:00 Kinea D2 Pallas ’08 D1 D2 Joke Bouwmeester
12-11 11:00 Kinea C1 De Hoeve/F/L C2 C1 Hilbert Boonstra
13-11 11:00 Kinea 4 HHCombi 1 S4 Edwin vd Sluis
13-11 12:10 Kinea 3 SIOS (W) 3 S3 Anne Beugeling
19-11 09:00 Kinea F1 Quick ’21 F1 F1 Fimke Gerritsma
19-11 10:00 Kinea E1 LDODK E3 E1 Marieke van Dijk
26-11 09:00 Kinea F1 SCO F1 F1 Anneke vd Meer
26-11 10:00 Kinea D2 HHCombi D1 D2 Marleen Beugeling
26-11 11:00 Kinea D1 DOS ’46 D2 D1 Mart Sietsma
26-11 12:00 Kinea C1 Samen Een C1 C1 Jorn Sietsma
26-11 13:00 Kinea B1 Udiros B1 B1 Jort Bos
27-11 12:15 Kinea 3 Wordt Kwiek 1 S3 Gerrit Gerritsma
30-11 21:00 Kinea MW1 MN en W MW1 MW1 Meint Oosterhof
3-12 10:00 Kinea B2 Forw/De Hoeve B2 B2 Kas Bijker
4-12 11:00 Kinea 4 Lintjo 4 S4 Edwin vd Sluis
10-12 11:00 Kinea F1 Mid-Fryslân F1 F1 Fimke Gerritsma
10-12 09:00 Kinea E1 Harkema E1 E1 Lara de Vries
10-12 10:00 Kinea D2 Noordenveld D2 D2 Brent Bos
10-12 15:20 Kinea C1 KIA/Vefo C1 C1 Hilbert Boonstra
10-12 16:20 Kinea B1 DTG B1 B1 Jort Bos
17-12 10:00 Kinea D2 Joure D2 D2 Marieke van Dijk
17-12 11:00 Kinea D1 Noveas D1 D1 Joke Bouwmeester
18-12 11:10 Kinea 4 VZK/Donkerbroek 3 S4 Anne Beugeling
18-12 12:20 Kinea 3 DOS ’46/UDI 7 S3 Gerrit Gerritsma
21-12 21:00 Kinea MW1 Wordt Kwiek MW1 MW1 Henk Zoetendal
7-1 09:00 Kinea E1 Noordenveld E1 E1 Anneke vd Meer
7-1 11:00 Kinea D1 Wordt Kwiek D1 D1 Brent Bos
14-1 11:00 Kinea E1 Nic./Alfa-college E2 E1 Marleen Beugeling
14-1 12:00 Kinea B2 Noordenveld B1 B2 Jorn Sietsma
21-1 10:00 Kinea D2 Lemmer D2 D2 Lara de Vries
21-1 11:00 Kinea D1 Mid-Fryslân D4 D1 Marieke van Dijk
21-1 12:00 Kinea C1 Udiros C2 C1 Jort Bos
21-1 13:00 Kinea B1 De Pein B1 B1 Kas Bijker
22-1 11:10 Kinea 4 Koru 3 S4 Robert Nawijn
22-1 12:20 Kinea 3 SCO 6 S3 Wiebe Bijker
25-1 21:00 Kinea MW1 Hoogkerk MW1 MW1 Meint Oosterhof
28-1 12:10 Kinea B2 Invicta B2 B2 Gerrit Gerritsma
4-2 10:00 Kinea F1 SIOS (W) F2 F1 Anneke vd Meer
4-2 10:00 Kinea E1 AVO E3 E1 Mart Sietsma
4-2 11:00 Kinea D2 Altijd Kwiek D1 D2 Brent Bos
4-2 12:00 Kinea D1 Emmeloord D1 D1 Joke Bouwmeester
4-2 13:00 Kinea C1 HHV C2 C1 Hilbert Boonstra
4-2 14:00 Kinea B2 Rodenburg B1 B2 Kas Bijker
4-2 15:00 Kinea B1 Harkema B2 B1 Jorn Sietsma
5-2 12:15 Kinea 3 LDODK 5 S3 Robert Nawijn
8-2 21:00 Kinea MW1 De Waterpoort MW1 MW1 Henk Zoetendal
11-2 11:00 Kinea B2 LDODK B3 B2 Jort Bos
datum aanvang thuis team uit team team scheidsrechter
12-2 12:15 Kinea 4 W Handich/DOW 5 S4 Wiebe Bijker
15-2 21:00 Kinea MW1 Udiros MW1 MW1 Henk Zoetendal
4-3 10:00 Kinea F1 CSL F1 F1 Fimke Gerritsma
4-3 10:00 Kinea E1 Boelenslaan E1 E1 Lara de Vries
4-3 13:00 Kinea B1 Oerterp/VKC B1 B1 Gerrit Gerritsma
11-3 10:00 Kinea D2 WWMD D1 D2 Mart Sietsma
11-3 11:00 Kinea D1 KIOS (R) D1 D1 Marleen Beugeling
11-3 12:00 Kinea C1 Elko C3 C1 Kas Bijker
11-3 13:00 Kinea B2 ROG B1 B2 Jorn Sietsma
12-3 10:00 Kinea 4 Roreko 3 S4 Wiebe Bijker
12-3 12:20 Kinea 3 Vitesse (Be) 4 S3 Robert Nawijn
15-3 21:00 Kinea MW1 De Pein MW1 MW1 Meint Oosterhof

 

Wanneer je verhinderd bent, graag onderling ruilen.  Ook wanneer een wedstrijd wordt verplaatst (dit hoor je in principe van de betreffende coach) en je kunt niet, zelf iemand anders vragen.  Voor de nieuwste scheidsrechters kan er natuurlijk (in overleg met Sjoerd of Uilke) geruild worden zodat je eens een ander team fluit. Veel succes!

 

SCHEIDSRECHTERS-OVERZICHT VELD NAJAAR 2016

SCHEIDSRECHTERS-OVERZICHT VELD NAJAAR 2016 (breedtekorfbal)
datum aanvang thuis team uit team team scheidsrechter
3-9 12:15 Kinea B1 Harkema B2 B1 Kas Bijker
3-9 11:00 Kinea B2 Wêz Warber en Fluch B1 B2 Jorn Sietsma
3-9 10:00 Kinea C1 Oerterp/VKC C1 C1 Hilbert Boonstra
3-9 12:15 Kinea D1 SIOS (W) D1 D1 Joke Bouwmeester
3-9 11:00 Kinea D2 Noveas D2 D2 Marieke van Dijk
3-9 10:00 Kinea E1 Lintjo E2 E1 Marleen Beugeling
3-9 10:00 Kinea F1 Wordt Kwiek F1 F1 Anneke vd Meer
4-9 11:30 Kinea 4 VKC AROB/Oerterp 5 S4 Robert Nawijn
4-9 13:00 Kinea 3 Leonidas 1 S3 Anne Beugeling
14-9 19:30 Kinea MW1 Wordt Kwiek MW1 MW Meint Oosterhof
21-9 19:30 Kinea MW1 Heerenveen MW1 MW Henk Zoetendal
24-9 12:15 Kinea B1 Udiros B2 B1 Gerrit Gerritsma
24-9 11:00 Kinea B2 MF/Jansma Burdaard B2 B2 Kas Bijker
24-9 10:00 Kinea C1 LDODK/AH Gorredijk C4 C1 Jort Bos
24-9 12:15 Kinea D1 Wordt Kwiek D1 D1 Lara de Vries
24-9 11:00 Kinea D2 WWMD D1 D2 Brent Bos
24-9 10:00 Kinea E1 KIOS (R) E1 E1 Mart Sietsma
24-9 10:00 Kinea F1 SCO F1 F1 Fimke Gerritsma
25-9 10:00 Kinea 4 Wêz Handich/DOW 5 S4 Wiebe Bijker
25-9 11:30 Kinea 3 LDODK/AH Gorredijk 5 S3 Edwin vd Sluis
5-10 19:30 Kinea MW1 Oerterp/VKC MW1 MW Gerrit Gerritsma
8-10 12:15 Kinea B1 DTS (S) B1 B1 Edwin vd Sluis
8-10 11:00 Kinea B2 CSL B1 B2 Jorn Sietsma
8-10 10:00 Kinea C1 Udiros C2 C1 Hilbert Boonstra
8-10 12:15 Kinea D1 Lintjo D1 D1 Marleen Beugeling
8-10 11:00 Kinea D2 Deinum D1 D2 Joke Bouwmeester
8-10 10:00 Kinea E1 SIOS (W) E4 E1 Marieke van Dijk
8-10 10:00 Kinea F1 Roreko F1 F1 Anneke vd Meer
9-10 10:00 Kinea 4 Lintjo 4 S4 Robert Nawijn
9-10 11:30 Kinea 3 Koru 2 S3 Wiebe Bijker
Wanneer je verhinderd bent, graag onderling ruilen. Let op het weekend van de Knypstermerke spelen alle
teams van Kinea thuis. De coaches van de teams zullen moeten aangeven of ze de wedstrijden die dagen gaan
verplaatsen.

scheidsrechters overzicht

scheidsrechtersoverzicht voorjaar veld 2016
datum tijd thuis team uit team scheidsrechter
2-4 11:00 Kinea B2 VZK B2 Gerrit Gerritsma
2-4 10:00 Kinea D2 LDODK D3 Sjoerd vd Meer
2-4 10:00 Kinea D1 Nic. D2 Anneke vd Meer
3-4 13:00 Kinea 3 DOW/W H 6 Robert Nawijn
3-4 11:30 Kinea 4 Wees Kwiek 1 Edwin vd Sluis
9-4 13:15 Kinea A1 De Waterpoort A1 Anne Beugeling
9-4 11:00 Kinea C1 Invicta C2 Kas Bijker
9-4 10:00 Kinea C2 SCO C1 Jorn Sietsma
9-4 11:00 Kinea E1 AVO E2 Fimke Gerritsma
9-4 10:00 Kinea E2 Wêz Handich E1 Anneke vd Meer
13-4 19:30 Kinea MW1 Spannum MW1 Meint Oosterhof
23-4 13:30 Kinea A1 De Granaet A1 Wiebe Bijker
23-4 11:00 Kinea B2 De Waterpoort B2 Jorn Sietsma
23-4 10:00 Kinea D2 SIOS (W) D2 Jort Bos
23-4 10:00 Kinea D1 Sparta (Ze) D1 Kas Bijker
24-4 11:00 Kinea 4 Vitesse (Be) 4 Robert Nawijn
27-4 19:30 Kinea MW1 Pallas ’08 MW2 Henk Zoetendal
7-5 11:00 Kinea C1 Wêz Warber C1 Gerrit Gerritsma
7-5 10:00 Kinea C2 LDODK C5 Jort Bos
7-5 11:00 Kinea E1 Wordt Kwiek E3 Uilke Haanstra
7-5 10:00 Kinea E2 Quick ’21 E2 Fimke Gerritsma
8-5 11:30 Kinea 3 Wêz Warber 2 Wiebe Bijker
21-5 16:00 Kinea B2 Wêz Warber B1 Wiebe Bijker
21-5 15:00 Kinea D2 De Hoeve/Forward D3 Uilke Haanstra
21-5 15:00 Kinea D1 Noordenveld D1 Fimke Gerritsma
22-5 11:30 Kinea 3 Donkerbroek 3 Anne Beugeling
22-5 10:00 Kinea 4 Korwi 3 Edwin vd Sluis
28-5 13:15 Kinea A1 De Wâlden A2 Gerrit Gerritsma
28-5 11:00 Kinea C1 It Fean C1 Kas Bijker
28-5 10:00 Kinea C2 TFS C1 Jorn Sietsma
28-5 11:00 Kinea E1 Lintjo E2 Jort Bos
28-5 10:00 Kinea E2 Joure E1 Anneke vd Meer
1-6 19:30 Kinea MW1 Udiros MW1 Henk Zoetendal

overzicht scheidsrechters

SCHEIDSRECHTERS-OVERZICHT VELD NAJAAR 2015 (breedtekorfbal)
datum aanvang thuis team uit team team scheidsrechter
28-8 18:00 Kinea E2 DTG E1 E2 Maaike Vermeulen
29-8 13:15 Kinea A1 Lintjo A1 A1 Wiebe Bijker
29-8 12:00 Kinea B2 Lintjo B1 B2 Jort Bos
29-8 11:00 Kinea C1 Donkerbroek C1 C1 Kas Bijker
29-8 10:00 Kinea C2 Lemmer C1 C2 Jorn Sietsma
29-8 10:00 Kinea D1 Boelenslaan D1 D1 Fimke Gerritsma
29-8 10:00 Kinea E1 LDODK/AH E2 E1 Anneke vd Meer
5-9 12:00 Kinea D2 Flamingo’s D1 D2 Jort Bos
6-9 11:30 Kinea 3 Club Brothers 3 S3 Robert Nawijn
6-9 10:00 Kinea 4 Wees Kwiek 1 S4 Meint Oosterhof
12-9 10:00 Kinea C1 Flamingo’s C2 C1 Maaike Vermeulen
12-9 10:00 Kinea D2 SCO D1 D2 Kas Bijker
13-9 11:30 Kinea 3 DES (N) 2 S3 Edwin vd Sluis
13-9 10:00 Kinea 4 Lintjo 4 S4 Robert Nawijn
16-9 19:30 Kinea MW1 Heerenveen MW2 MW Henk Zoetendal
19-9 11:15 Kinea A1 OKO/BIES A2 A1 Anne Beugeling
19-9 12:45 Kinea B2 SIOS (W) B3 B2 Wiebe Bijker
19-9 10:00 Kinea D1 Noordenveld D2 D1 Anneke vd Meer
19-9 10:00 Kinea E1 OKO/BIES E1 E1 Sjoerd vd Meer
19-9 11:00 Kinea C2 Joure C2 C2 Fimke Gerritsma
25-9 18:00 Kinea E2 Lemmer E2 E2 Maaike Vermeulen
26-9 11:00 Kinea C1 CSL C2 C1 Henk Zoetendal
26-9 10:00 Kinea D2 OKO/BIES D1 D2 Fimke Gerritsma
27-9 11:30 Kinea 3 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6 S3 Anne Beugeling
27-9 10:00 Kinea 4 LDODK/AH Gorredijk 5 S4 Meint Oosterhof
3-10 13:15 Kinea A1 LDODK/AH Gorredijk A3 A1 Edwin vd Sluis
3-10 12:00 Kinea B2 Forward/De Hoeve/Leonidas B3 B2 Jort Bos
3-10 11:00 Kinea C2 Emmeloord C2 C2 Jorn Sietsma
3-10 10:00 Kinea D1 Sparta (Ze) D1 D1 Anneke vd Meer
3-10 10:00 Kinea E1 Heerenveen E3 E1 Sjoerd vd Meer
7-10 19:30 Kinea MW1 HHV MW2 MW Henk Zoetendal

Scheidsrechtersoverzicht veldseizoen 30-08-14 t/m 12-10-14

Het totaaloverzicht van de te fluiten wedstrijden is rond. Wekelijks zullen we via De Kineaan uiteraard ook de te fluiten wedstrijden publiceren.

Bekijk via onderstaande link het totaaloverzicht:

Scheidsrechtersoverzicht veldprogramma 30-08-14 tm 12-10-14

Via onderstaande link is een overzicht op naam te bekijken.

Scheidsrechtersoverzicht op naam veldprogramma 30-08-14 tm 12-10-14