Korfbalvereniging Kinea

categorieofficieel

Officieel 20 tm 24 april

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
20-4 Kinea F1 Leonidas F1 09:30 Brecht, Nynke, Amarens, Hanna, Enora, Isolde Joke Bouwmeester
20-4 Kinea E2 SCO E3 10:40 Fardau, Noortje, Margje, Elin, Doutzen, Elle Elle Robert Nawijn
20-4 Emmeloord A2 Kinea A1 11:00 09:45 Willemien, Jenda, Ilse, Sigrid, Daniek, Menno, Lucas, Luka, Fardou Luka, Ilse, Daniek Daniek
20-4 Westergo B1 Kinea B1 11:00 10:00 Richard, Sem, Wout, Wessel, Jort, Kevin, Marrit J.,Eva, Marrit B., Febe, Anouk Anouk, Jort, Sem Anouk
20-4 Kinea E1 SIOS/Jumbo Wolvega E1 11:45 Mara, Hendriëtte, Jorien, Jitse, Evy Evy Lara de Vries
20-4 Kinea C1 LDODK/Rinsma Modeplein C4 12:45 Deborah, Femke, Lisanne N., Lisanne O., Margje, Marit, Mette, Myrthe Lisanne O. Erik van der Tuin
20-4 Kinea A2 Westergo A1 14:00 Claudia, Phaedra, Jente, Bernau, Nynke, Maud, Amber, Britt, Tessa Jente Jort Bos
20-4 Noordenveld 1 Kinea 1 15:30 spelers worden aangezegd J. Abma
21-4 Wêz Handich/DOW 7 Kinea 4 10:30 spelers worden aangezegd
21-4 Vefo 1 Kinea 3 13:00 spelers worden aangezegd
24-4 Kinea MW1 Udiros MW1 19:30 spelers worden aangezegd Wiebe Bijker

Officieel 13 tm 14 april

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
13-4 Kinea C1 Harich C1 11:00 Deborah, Femke, Lisanne N., Lisanne O., Margje, Marit, Mette, Myrthe Lisanne N. Remco Nawijn
14-4 Wees Kwiek 1 Kinea 4 11:00 spelers worden aangezegd
14-4 DIO 2 Kinea 2 13:00 spelers worden aangezegd
14-4 KIA 1 Kinea 3 13:00 spelers worden aangezegd
14-4 Koru 1 Kinea 1 14:30 spelers worden aangezegd

officieel 29 tm 31 maart

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
29-3 Altijd Kwiek MW1 Kinea MW1 19:30 spelers worden aangezegd
30-3 WWC F1 Kinea F1 12:00 11:00 Brecht, Nynke, Amarens, Hanna, Enora, Isolde Enora, Isolde, Brecht Brecht
30-3 Kinea C1 Roreko C1 12:20 Deborah, Femke, Lisanne N., Lisanne O., Margje, Marit, Mette, Myrthe Femke Mart Sietsma
30-3 DOS ’46 E2 Kinea E2 12:40 11:40 Fardau, Noortje, Margje, Elin, Doutzen, Elle Doutzen Noortje
30-3 Kinea B1 Udiros B2 13:30 Richard, Sem, Wout, Wessel, Jort, Kevin, Marrit J., Eva, Marrit B., Febe, Anouk Marit B. Jort Bos
30-3 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2 Kinea A2 16:35 15:45 Claudia, Phaedra, Jente, Bernau, Nynke, Maud, Amber, Britt, Tessa Smit, Bruining, Deden Jente
30-3 Lintjo A1 Kinea A1 17:00 16:00 Willemien, Jenda, Ilse, Sigrid, Daniek, Menno, Lucas, Luka, Fardou Willemien, Ilse, Daniek Menno
31-3 TFS 2 Kinea 2 11:50 spelers worden aangezegd
31-3 Nic. 5 Kinea 4 12:00 spelers worden aangezegd
31-3 EKC Nääs 1 Kinea 1 14:45 spelers worden aangezegd R. Moes

Officieel 23 tm 24 maart

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
23-3 Kinea F1 Oerterp/VKC F1 09:00 Brecht, Nynke, Amarens, Hanna, Enora, Isolde Enora Joke Bouwmeester
23-3 Kinea E2 Noveas E2 10:00 Fardau, Noortje, Margje, Elin, Doutzen Fardau Mart Sietsma
23-3 Kinea E1 De Wâlden E1 10:00 14:00 Mara, Hendriëtte, Jorien, Jitse, Evy Robert Nawijn
23-3 Roreko C1 Kinea C1 12:10 11:00 Deborah, Femke, Lisanne N., Lisanne O., Margje, Marit, Mette, Myrthe Femke, Margje, Deborah Deborah
24-3 Kinea 4 Wordt Kwiek 1 11:00 spelers worden aangezegd Wiebe Bijker
24-3 Kinea 3 DOS ’46/KIOS 5 12:15 spelers worden aangezegd Edwin v/d Sluis
24-3 Kinea 2 SIOS/Jumbo Wolvega 2 13:30 spelers worden aangezegd J. Tiemersma
24-3 Kinea 1 SIOS/Jumbo Wolvega 1 14:45 spelers worden aangezegd Jan de Boer

Officieel 16 tm 20 maart

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
16-3 Lemmer F1 Kinea F1 11:00 10:10 Brecht, Nynke, Amarens, Hanna, Enora, Isolde Enora, Hanne, Amarens Hanne
16-3 Lemmer A1 Kinea A2 14:10 13:00 Claudia, Phaedra, Jente, Bernau, Nynke, Maud, Amber, Britt, Tessa Oosterhof, Kuipers, Jeeninga Phaedra
16-3 Forward/De Hoeve C1 Kinea C1 15:10 14:00 Deborah, Femke, Lisanne N., Lisanne O., Margje, Marit, Mette, Myrthe Myrthe, Mette, Lisanne N. Myrthe
16-3 Drachten/Van der Wiel A3 Kinea A1 16:30 15:30 Willemien, Jenda, Ilse, Sigrid, Daniek, Menno, Lucas, Luka, Fardou Jenda, Fardou, Sigrid Lucas
17-3 AVO 4 Kinea 2 12:20 spelers worden aangezegd M. Beekman
17-3 Vefo 1 Kinea 3 13:00 spelers worden aangezegd
17-3 HKC (He) 1 Kinea 1 15:15 spelers worden aangezegd J. Laarhuis
20-3 Kinea MW1 SCO MW1 21:00 spelers worden aangezegd Meint Oosterhof

Officieel 8 tm 15 maart

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
8-3 Kinea A1 VZK/Donkerbroek A1 19:00 Willemien, Jenda, Ilse, Sigrid, Daniek, Menno, Lucas, Luka, Fardou Luka Jorn Sietsma
8-3 Kinea 3 Roreko 2 20:00 spelers worden aangezegd Wiebe Bijker
9-3 Kinea E2 Lintjo E2 09:00 Fardau, Noortje, Margje, Elin, Doutzen, Elle Elin Maike Vermeulen
9-3 Kinea E1 SCO E1 09:00 Fardau, Noortje, Margje, Elin, Doutzen, Elle Lara de Vries
9-3 Wordt Kwiek C2 Kinea C1 12:00 11:15 Deborah, Femke, Lisanne N., Lisanne O., Margje, Marit, Mette, Myrthe Lisanne O., Marit, Femke Mette
9-3 DTG B1 Kinea B1 13:00 12:00 Richard, Sem, Wout, Wessel, Jort, Kevin, Marrit J., Eva, Marrit B., Febe, Anouk Marrit J., Richard, Febe Wout
9-3 Kinea A2 Deinum A1 16:40 Claudia, Phaedra, Jente, Bernau, Nynke, Maud, Amber, Britt, Tessa Claudia Kas Bijker
9-3 Kinea A1 De Waterpoort A1 18:00 Willemien, Jenda, Ilse, Sigrid, Daniek, Menno, Lucas, Luka, Fardou Luka Brent Bos
10-3 Wêz Handich/DOW 5 Kinea 3 10:00 spelers worden aangezegd
10-3 WSS 5 Kinea 4 12:15 spelers worden aangezegd
10-3 Koru 1 Kinea 1 14:30 spelers worden aangezegd W. Jongbloed-Spijkstra
14-3 SCO MW1 Kinea MW1 21:00 spelers worden aangezegd
15-3 Udiros MW1 Kinea MW1 20:00 spelers worden aangezegd

Officieel 2 tm 6 maart

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
2-3 Roreko E2 Kinea E2 09:00 08:00 Fardau, Noortje, Margje, Elin, Doutzen, Elle Doutzen Margje
2-3 Joure A1 Kinea A2 10:45 10:00 Claudia, Phaedra, Jente, Bernau, Nynke, Maud, Amber, Britt, Tessa Smit, Bruining, Deden Tessa
2-3 Noveas A1 Kinea A1 12:00 11:00 Willemien, Jenda, Ilse, Sigrid, Daniek, Menno, Lucas, Luka, Fardou Willemien
2-3 Kinea C1 Forward/De Hoeve C1 13:20 Deborah, Femke, Lisanne N., Lisanne O., Margje, Marit, Mette, Myrthe Marit Erik v/d Tuin
2-3 Kinea B1 Harich B1 14:25 Richard, Sem, Wout, Wessel, Jort, Kevin, Marrit J., Eva, Marrit B., Febe, Anouk Jort Mart Sietsma
2-3 Noordenveld E1 Kinea E1 16:15
3-3 Kinea 4 SIOS/Jumbo Wolvega 4 12:15 spelers worden aangezegd Remco Nawijn
3-3 Kinea 3 Vitesse (Be) 4 13:30 spelers worden aangezegd Wiebe Bijker
3-3 Kinea 1 Duko 1 14:45 spelers worden aangezegd L. de Vries
6-3 Wêz Handich/DOW 4 Kinea 2 20:00 spelers worden aangezegd J. Hoekstra
6-3 Kinea MW1 Wordt Kwiek MW2 21:00 spelers worden aangezegd Anne Beugeling

Officieel 9 tm 15 februari

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
9-2 Kinea E2 Koru E1 09:00 Fardau, Noortje, Margje, Elin, Doutzen, Elle Noortje Lara de Vries
9-2 Kinea F1 Heerenveen F1 09:00 Brecht, Nynke, Amarens, Hanna, Enora, Isolde Amarens Maike Vermeulen
9-2 Kinea E1 Boelenslaan E1 10:00 Mara, Hendriëtte, Jorien, Jitse, Evy Brent Bos
9-2 Wordt Kwiek B1 Kinea B1 15:00 14:10 Richard, Sem, Wout, Wessel, Jort, Kevin, Marrit J.,Eva, Marrit B., Febe, Anouk Sem, Anouk, Eva Sem
9-2 Kinea C1 Meko ’74 C1 17:00 Deborah, Femke, Lisanne N., Lisanne O., Margje, Marit, Mette, Myrthe Margje Jort Bos
9-2 VZK/Donkerbroek A1 Kinea A1 17:50 16:15 Willemien, Jenda, Ilse, Sigrid, Daniek, Menno, Lucas, Luka, Fardou Menno, Lucas, Luka Jenda
9-2 Kinea A2 Harich A2 18:10 Claudia, Phaedra, Jente, Bernau, Nynke, Maud, Amber, Britt, Tessa Britt Brent Bos
10-2 Rodenburg 3 Kinea 4 12:00 spelers worden aangezegd
10-2 Roreko 2 Kinea 3 13:10 spelers worden aangezegd
10-2 Rodenburg 2 Kinea 2 13:15 spelers worden aangezegd W. Venema
10-2 Rodenburg 1 Kinea 1 14:30 spelers worden aangezegd J.H. Danser
12-2 Wêz Warber en Fluch MW1 Kinea MW1 21:30 spelers worden aangezegd
15-2 Kinea B1 Wordt Kwiek B1 19:00 Richard, Sem, Wout, Wessel, Jort, Kevin, Marrit J.,Eva, Marrit B., Febe, Anouk Mart Sietsma

Officieel 2 tm 6 februari

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
2-2 It Fean E1 Kinea E1 09:00 Mara, Hendriëtte, Jorien, Jitse, Evy
2-2 Emmeloord B1 Kinea B1 12:00 10:50 Richard, Sem, Wout, Wessel, Jort, Kevin, Marrit J., Eva, Marrit B., Febe, Anouk Marrit J., Wessel, Kevin Richard
2-2 Emmeloord A3 Kinea A2 13:00 12:00 Claudia, Phaedra, Jente, Bernau, Nynke, Maud, Amber, Britt, Tessa Kuipers, Jeeninga, Punter Amber
2-2 De Waterpoort F1 Kinea F1 13:30 12:30 Brecht, Nynke, Amarens, Hanna, Enora, Isolde Brecht, Isolde, Nynke Isolde
2-2 Kinea A1 Udiros A2 14:35 Willemien, Jenda, Ilse, Sigrid, Daniek, Menno, Lucas, Luka, Fardou Ilse Kas Bijker
3-2 Kinea 4 Wêz Handich/DoW 7 11:00 spelers worden aangezegd Edwin v/d Sluis
3-2 Kinea 3 DES (N) 2 12:15 spelers worden aangezegd Robert Nawijn
3-2 Kinea 2 OKO/Bies 3 13:30 spelers worden aangezegd S. van Dijk
3-2 Kinea OKO/Bies 1 14:45 spelers worden aangezegd R. Bijma
6-2 Pallas ’08 MW2 Kinea MW1 21:00 spelers worden aangezegd

Officieel 26 tm 30 januari

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
26-1 Kinea F1 WWC F1 09:00 Brecht, Nynke, Amarens, Hanna, Enora, Isolde Brecht Joke Bouwmeester
26-1 Kinea E2 DOS ’46 E2 10:00 Fardau, Noortje, Margje, Elin, Doutzen, Elle Fardau Marieke van Dijk
26-1 SIOS (W) C2 Kinea C1 16:00 15:10 Deborah, Femke, Lisanne N., Lisanne O., Margje, Marit, Mette, Myrthe Margje, Deborah, Femke Lisanne O.
26-1 Kinea A2 Mid Fryslân/Jansma Burdaard A2 17:00 Claudia, Phaedra, Jente, Bernau, Nynke, Maud, Amber, Britt, Tessa Maud Ids Schaap
26-1 Udiros B2 Kinea B1 17:35 16:45 Richard, Sem, Wout, Wessel, Jort, Kevin, Marrit J.,Eva, Marrit B., Febe, Anouk Anouk, Richard, Marrit B. Eva
26-1 Kinea A1 Lintjo A1 18:15 Willemien, Jenda, Ilse, Sigrid, Daniek, Menno, Lucas, Luka, Fardou Menno Jorn Sietsma
27-1 Kinea 4 Nic. 5 12:15 spelers worden aangezegd Remco Nawijn
27-1 Kinea 2 TFS 2 13:30 spelers worden aangezegd B. Oostra
27-1 Kinea 1 EKC Nääs 1 14:45 spelers worden aangezegd J. Abma
30-1 Kinea MW1 Udiros MW1 21:00 spelers worden aangezegd Meint Oosterhof