Korfbalvereniging Kinea

categorieofficieel

Officieel 18 tm 19 november

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
18-11 Kinea F1 Emmeloord F1 10:00 Doutzen Nynke Margje Brecht Elin Noortje Nynke Fimke Gerritsma
18-11 Spannum D1 Kinea D1 11:25 10:20 Myrthe Margje Britt Lisanne Femke Mette Marit  Lianne  Lisanne Deborah Ilse Myrthe Mette Femke Lianne
18-11 Deinum A1 Kinea A2 16:00 14:50 Inge Ilse Romy Sigrid  Sanne Lotte Fardou Ella Sigrid Sanne Lotte Ilse
18-11 Kinea B2 Vitesse (Be) B2 17:20 Nynke  Maud Amber  Jente Laura Phaedra Bernau Maud Jort Bos
18-11 Kinea B1 Quick ’21 B1 18:20 Britt Tessa Menno Ilse Willemien Jenda Luka Lucas Sjoerd Daniek Britt Kas Bijker
18-11 Kinea A1 Invicta/Figro/Harkema A1 19:20 Mart Brent Joke Marieke Jurrian Marleen Lara Ids Lianna Hanson Marieke D. Hoekstra
19-11 Kinea 3 KIA 2 12:10 spelers worden aangezegd Edwin v/d Sluis

Officieel 8 tm 15 november

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
8-11 WIK ’34 MW1 Kinea MW1 19:00 spelers worden aangezegd M.J. Douma
11-11 Drachten/Van der Wiel E4 Kinea E1 09:00 08:15 Hendriëtte Evy Jitse  Fardau  Mara Jorien Jorien Mara
11-11 Wordt Kwiek B1 Kinea B2 12:00 11:15 Nynke  Maud Amber  Jente Laura Phaedra Bernau Ina Bruining Deden Nynke
11-11 WWC F2 Kinea F1 12:00 11:00 Doutzen Nynke Margje Brecht Elin Noortje Elin Brecht Doutzen
11-11 Kinea C1 Heerenveen C2 13:00 Febe Anouk Richard  Wout Marrit J Marrit B Kevin Eva Jort Wessel Sem Alieke Jort Jorn Sietsma
11-11 Kinea B1 De Waterpoort B1 14:00 Britt Tessa Menno Ilse Willemien Jenda Luka Lucas Sjoerd Daniek Robert Jan Nawijn
11-11 OWK A1 Kinea A1 15:00 13:45 Mart Brent Joke Marieke Jurrian Marleen Lara Ids Lianna Hanson Joke Jurrian Lara Jurrian J. Veldhuis
11-11 LDODK/Rinsma Fashion A3 Kinea A2 18:30 17:45 Inge Ilse Romy Sigrid  Sanne Lotte Fardou Ella Inge Ilse Romy Inge
12-11 SIOS (W) 1 Kinea 1 14:30 spelers worden aangezegd L. de Vries
12-11 DOS ’46/Meko ’74/UDI 7 Kinea 3 14:50 spelers worden aangezegd
12-11 Korwi 2 Kinea 2 15:20 spelers worden aangezegd J.O. Meertens
15-11 Kinea MW1 Wêz Warber 20:45 spelers worden aangezegd Meint Oosterhof

Officieel 14 tm 18 oktober

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
14-10 Kinea E1 SCO E3 10:00 Hendriëtte Evy Jitse  Fardau  Mara Jorien Hendriëtte Fimke Gerritsma
14-10 Boelenslaan F1 Kinea F1 10:30 Yente Doutzen Nynke Margje Brecht Elin Noortje Doutzen Brecht Margje Noortje Â
14-10 Kinea B2 Mid Fryslân B2 11:00 Nynke  Maud Amber  Jente Laura Phaedra Bernau Phaedra Wiebe Bijker
14-10 Kinea D1 Mid Fryslân D3 10:00  Myrthe Margje Britt Lisanne Femke Mette Marit  Lianne  Lisanne Deborah Ilse  Lisanne N Joke Bouwmeester
14-10 Kinea B1 De Granaet B2 12:40 Britt Tessa Menno Ilse Willemien Jenda Luka Lucas Sjoerd Daniek Ilse Anne Beugeling
14-10 Kinea A2 KIOS (R)/Koru A2 11:00 Inge Ilse Romy Sigrid  Sanne Lotte Fardou Ella Inge Gerrit Gerritsma
14-10  Kinea C1 Harich C1 10:00  Febe Anouk Richard  Wout Marrit J Marrit B Kevin Eva Jort Wessel Sem Alieke  Wout Mart Sietsma
14-10 OWK A1 Kinea A1 17:00  Mart Brent Joke Marieke Jurrian Marleen Lara Ids Lianna Hanson  Â
15-10 VKC AROB 4 Kinea 3 11:00 10:00 spelers worden aangezegd in overleg in overleg
15-10 Kinea 2 De Pein 2 13:00  spelers worden aangezegd   Â
15-10 Kinea 1 ZKC ’19 1 14:30 spelers worden aangezegd  Â
18-10 Emmeloord MW 1 Kinea MW 1 19:30 18:30 spelers worden aangezegd Wiebe

Officieel 7 tm 11 oktober

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
4-10 Kinea E1 Harich E2 18:15 Hendriëtte Evy Jitse  Fardau  Mara Jorien Jorien Lara de Vries
4-10 Kinea B2 Joure B2 19:00 Nynke  Maud Amber  Jente Laura Phaedra Bernau Laura Jorn Sietsma
4-10 Kinea B1 Altijd Kwiek B1 19:00 Britt Tessa Menno Ilse Willemien Jenda Luka Lucas Sjoerd Daniek Willemien Jort Bos
7-10 Kinea D1 Westergo D1 09:00  Myrthe Margje Britt Lisanne Femke Mette Marit  Lianne  Lisanne Deborah Ilse  Lisanne O Marleen Beugeling
7-10 Kinea A1 LDODK A2 11:40 Mart Brent Joke Marieke Jurrian Marleen  Lara Ids Lianna Hanson Â
7-10 Kinea A2 Noveas A1 10:00 Inge Ilse Romy Sigrid  Sanne Lotte Fardou Ella Ilse Robert Nawijn
7-10  Kinea C1 Emmeloord C2 09:00  Febe Anouk Richard  Wout Marrit J Marrit B Kevin Eva Jort Wessel Sem Alieke  Sem Edwin van der Sluis
8-10 OKO/Bies 1 Kinea 1 15:00  spelers worden aangezegd  Â
8-10 OKO/Bies 3 Kinea 2 12:00  spelers worden aangezegd  Â
8-10 Wêz Handich/DOW 7 Kinea 3 11:30 10:30 spelers worden aangezegd in overleg in overleg Â
11-10 Kinea MW1 Wêz Warber en Fluch MW1 19:30 spelers worden aangezegd Maaike Robert Nawijn

officieel 30 september tm 4 oktober

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
30-9 KIOS (R)/Koru A2 Kinea A2 15:30 14:15 Inge Ilse Romy Sigrid  Sanne Lotte Fardou Ella Fardou Ella Remco Fardou
30-9 De Pein A1 Kinea A1 14:00 Mart Brent Joke Marieke Jurrian Marleen  Lara Ids Lianna Hanson KM Houtstra
30-9 De Granaet B2 Kinea B1 11:15 10:00 Britt Tessa Menno Ilse Willemien Jenda Luka Lucas Sjoerd Daniek Luka Lucas Sjoerd Luka
30-9 Mid-Fryslân B2 Kinea B2 10:00 9:15 Nynke  Maud Amber  Jente Laura Phaedra Bernau Bruining de Jong Deden Jente
30-9 Harich C1 Kinea C1 11:00 9:45 Febe Anouk Richard  Wout Marrit J Marrit B Kevin Eva Jort Wessel Sem Alieke Alieke  Sem Alieke
30-9 Mid-Fryslân D3 Kinea D1 10:00 9:00 Myrthe Margje Britt Lisanne Femke Mette Marit  Lianne  Lisanne Deborah Ilse Marit Mette Myrthe Margje
30-9 SCO E3 Kinea E1 11:30 10:50 Hendriëtte Evy Jitse  Fardau  Mara Jorien Jorien, Mara Mara
30-9 Kinea F1 Boelenslaan F1 10:00 Yente Doutzen Nynke Margje Brecht Elin Noortje Brecht Fimke Gerritsma
1-10 Vitesse (Be) 1 Kinea 1 14:30 spelers worden aangezegd R Moes
1-10 Vitesse (Be) 2 Kinea 2 13:00 spelers worden aangezegd M Oldenburger
1-10 Kinea 3 VKC Oerterp 4 11:30 spelers worden aangezegd in overleg in overleg Wiebe Bijker
4-10 Kinea B2 Joure B1 10:00 Nynke  Maud Amber  Jente Laura Phaedra Bernau Laura Jorn Sietsma
4-10 Pallas ’08 MW1 Kinea MW1 20:00 19:00 spelers worden aangezegd Taco

Officieel 23 tm 27 september

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
23-9 Kinea A2 DOS ’46 A4 11:10 Inge Ilse Romy Sigrid  Sanne Lotte Fardou Ella Ella Gerrit Gerritsma
23-9 Kinea A1 Drachten A2 12:50 Mart Brent Joke Marieke Jurrian Marleen  Lara Ids Lianna Hanson H. Schuitema
23-9 LDODK B3 Kinea B1 12:15 11:30 Britt Tessa Menno Ilse Willemien Jenda Luka Lucas Sjoerd Daniek Willemien Jenda Ilse Jenda
23-9 CSL B2 Kinea B2 11:00 10:00 Nynke  Maud Amber  Jente Laura Phaedra Bernau de Jong Jeeninga  Smit Amber
23-9 Kinea C1 Mid-Fryslân C3 11:10 Febe Anouk Richard  Wout Marrit J Marrit B Kevin Eva Jort Wessel Sem Alieke Eva Kas Bijker
23-9 Kinea D1 LDODK D3 10:00 Myrthe Margje Britt Lisanne Femke Mette Marit  Lianne  Lisanne Deborah Ilse Marit Brent Bos
23-9 Kinea E1 DTG E1 10:00 Hendriëtte Evy Jitse  Fardau  Mara Jorien Evy Marieke van Dijk
23-9 WWC F1 Kinea F1 10:00 Yente Doutzen Nynke Margje Brecht Elin Noortje Brecht Yenthe  Elin Margje
24-9 Kinea 1 Olympia (T) 1 14:30 spelers worden aangezegd H. Brouwer
24-9 Kinea 2 DIO 2 13:00 spelers worden aangezegd H. Sikkema
24-9 Kinea 3 Wees Kwiek 2 11:30 spelers worden aangezegd in overleg in overleg Anne Beugeling
27-9 Kinea MW1 De Waterpoort MW1 19:30 spelers worden aangezegd Janneke Meint Oosterhof

Officieel 16 tm 20

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
16-9 DOS ’46 A4 Kinea A2 13:00 12:00 Inge Ilse Romy Sigrid  Sanne Lotte Fardou Ella Sigrid Sanne Lotte Lotte
16-9 Heerenveen A1 Kinea A1 12:30 Mart Brent Joke Marieke Jurrian Marleen  Lara Ids Lianna Hanson R de Leeuw
16-9 Kinea B1 LDODK B3 11:25 Britt Tessa Menno Ilse Willemien Jenda Luka Lucas Sjoerd Daniek Daniek Jorn Sietsma
16-9 Kinea B2 CSL B2 10:00 Nynke  Maud Amber  Jente Laura Phaedra Bernau Nynke Jort Bos
16-9 Mid-Fryslân C3 Kinea C1 10:30 9:30 Febe Anouk Richard  Wout Marrit J Marrit B Kevin Eva Jort Wessel Sem Alieke Richard Eva Richard
16-9 LDODK D3 Kinea D1 11:15 10:20 Myrthe Margje Britt Lisanne Femke Mette Marit  Lianne  Lisanne Deborah Ilse Lianne Lisanne O Margje Mette
16-9 DTG E1 Kinea E1 09:30 8:40 Hendriëtte Evy Jitse  Fardau  Mara Jorien Fardau, Evy Fardau
16-9 Kinea F1 WWC F1 10:00 Yente Doutzen Nynke Margje Brecht Elin Noortje Nynke Fimke Gerritsma
17-9 SIOS (W) 1 Kinea 1 14:30 spelers worden aangezegd R Kloosterman
17-9 DOW/Wêz H. 4 Kinea 2 12:00 spelers worden aangezegd
17-9 Wees Kwiek 2 Kinea 3 10:30 9:45 spelers worden aangezegd in overleg in overleg
20-9 Spannum MW1 Kinea MW1 19:30 18:30 spelers worden aangezegd Edwin

Officieel 8 tm 12 september

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
8-9 Altijd Kwiek B1 Kinea B1 19:00 18:10 Britt Tessa Menno Ilse Willemien Jenda Luka Lucas Sjoerd Daniek Britt Tessa Menno Britt
9-9 Noveas A1 Kinea A2 12:00 11:00 Inge Ilse Romy Sigrid  Sanne Lotte Fardou Ella Inge Ilse Romy Romy
9-9 Inv.Fri.Harkema A1 Kinea A1 11:20 Mart Brent Joke Marieke Jurrian Marleen  Lara Ids Lianna Hanson S Lieffering
9-9 Joure B1 Kinea B2 12:30 11:45 Nynke  Maud Amber  Jente Laura Phaedra Bernau Douwe/   Marieke Bruining Deden Maud
9-9 Emmeloord C2 Kinea C1 10:00 8:45 Febe Anouk Richard  Wout Marrit J Marrit B Kevin Eva Jort Wessel Sem Alieke Marrit   Marrit Marrrit B
9-9 Westergo D1 Kinea D1 10:00 8:50 Myrthe Margje Britt Lisanne Femke Mette Marit  Lianne  Lisanne Deborah Ilse Britt Deborah Ilse Myrthe
9-9 Harich E2 Kinea E1 10:00 8:50 Hendriëtte Evy Jitse  Fardau  Mara Jorien Jorien, Hendriette Hendriette
9-9 Kinea F1 Heerenveen F1 10:00 Yente Doutzen Nynke Margje Brecht Elin Noortje Yenthe Anneke vd Meer
10-9 Kinea 1 Club Brothers 1 14:30 spelers worden aangezegd L de Vries
10-9 Kinea 2 AVO 4 13:00 spelers worden aangezegd L vd Veen
10-9 Kinea 3 DOW/Wêz H 7 11:30 spelers worden aangezegd in overleg in overleg Edwin vd Sluis
13-9 Kinea A1 Hoogkerk/Nic A1 19:30 Mart Brent Joke Marieke Jurrian Marleen  Lara Ids Lianna Hanson K vd Meer

Officieel 23 tm 2 juni

datum  wedstrijd  aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
23-5 Kinea A1 Heerenveen A2 19:00 Mart Brent Joke Marieke Jurrian Marleen  Lara Ids lianna Brent
23-5 Kinea 4 Wees Kwiek 1 20:00 4de + Heleen Kas Edwin vd Sluis
26-5 Kinea B1 Westergo B1 19:00 Inge Ilse Romy Ella  Sanne Lotte  Charlie  Fardou Sigrid Charlie Jorn Sietsma
27-5 ovb Kinea B2 CSL B1 11:00 Daniek Britt Tessa Menno Ilse Willemien Jenda Hanna Jolanda Marnix Menno Jort Bos
27-5 ovb Spannum C1 Kinea C1 11:00 10:00 Nynke  Maud Amber  Jente Laura Lucas Luka Phaedra Bernau Sjoerd Sjoerd Nynke  Maud Phaedra
27-5 CSL E2 Kinea E1 10:00 Mette Marit Lianne    Ilse Lisanne Deborah
27-5 Kinea F2 Noveas F1 09:00 Noortje Yente Doutzen Nynke Margje Brecht Elin Elin Anneke vd Meer
27-5 Kinea F1 Harich F4 09:00 Hendriëtte Evy Jitse  Fardau  Mara Jorien Hendriette Joke Bouwmeester
28-5 Kinea 1 Roreko 1 14:30 spelers worden aangezegd M. Beekman
28-5 Kinea 2 De Pein 2 12:00 spelers worden aangezegd Ester H. Vrieling
28-5 Club Brothers 4 Kinea 3 13:00 12:00 spelers worden aangezegd In overleg Ingrid
1-6 Pallas ’08 C1 Kinea C1 19:00 11:15 Nynke  Maud Amber  Jente Laura Lucas Luka Phaedra Bernau Sjoerd Jente  Laura  Lucas Lucas
2-6 Udiros MW1 Kinea MW1 20:00 19:15 spelers worden aangezegd Fietsen?? Janneke

Officieel 10 tm 17 mei

datum  wedstrijd  aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
10-5 Kinea MW1 SIM MW1 19:30 spelers worden aangezegd Harm Meint Oosterhof
13-5 Kinea A1 OKO/BIES A2 17:30 17:00 Mart Brent Joke Marieke Jurrian Marleen  Lara Ids lianna Mart K. Scholte
13-5 Kinea B2 Udiros B2 15:00 Daniek Britt Tessa Menno Ilse Willemien Jenda Hanna Jolanda Marnix Jenda Jort Bos
13-5 Kinea B1 Wêz W en F B1 16:15 Inge Ilse Romy Ella  Sanne Lotte  Charlie  Fardou Sigrid Ella Robert Nawijn
13-5 Pallas ’08 C1 Kinea C1 12:15 11:15 Nynke  Maud Amber  Jente Laura Lucas Luka Phaedra Bernau Sjoerd Jente  Laura  Lucas Lucas
13-5 Pallas ’08 E2 Kinea E1 11:00 Mette Marit Lianne    Ilse Lisanne Deborah
13-5 Kinea F2 ZKC ’19 F1 11:00 Hendriëtte Evy Jitse  Fardau  Yenthe Mara Jorien Margje Anneke vd Meer
13-5 Kinea F1 Pallas ’08 F2 11:00 Hendriëtte Evy Jitse  Fardau  Mara Jorien Fimke Gerritsma
14-5 Kinea 1 Koru 1 14:30 spelers worden aangezegd J. Schotanus
14-5 Kinea 2 Olympia (T) 2 13:00 spelers worden aangezegd Benny L. Slomp
14-5 Donkerbroek 3 Kinea 3 10:30 09:45 spelers worden aangezegd in overleg Lisette
14-5 Kinea 4 Mid-Fryslân 6 11:30 4de + Lisette Soraya Gerrit Gerritsma
17-5 Leeuwarden D1 Kinea D2 18:30 Myrthe Margje Britt Lisanne Femke Margje   Lisanne Margje
17-5 Kinea MW1 Wêz W en F MW1 19:30 spelers worden aangezegd Ina Henk Zoetendal