Korfbalvereniging Kinea

categorieCompetitie

Competitie overzicht najaar 2017

COMPETITIE-OVERZICHT VELD NAJAAR 2017
datum start thuis team uit team datum start thuis team uit team
3-9 14:30 Rodenburg 1 Kinea 1 27-9 19:30 Kinea MW1 De Waterprt MW
3-9 11:30 Korwi 2 Kinea 2 30-9 15:30 KIOS/Koru A2 Kinea A2
6-9 19:30 Kinea MW1 Westergo MW1 30-9 14:00 De Pein A1 Kinea A1
8-9 19:00 Altijd Kwiek B1 Kinea B1 30-9 11:15 De Granaet B2 Kinea B1
9-9 12:00 Noveas A1 Kinea A2 30-9 10:00 Mid-Fryslân B2 Kinea B2
9-9 11:20 Inv.Harkema A1 Kinea A1 30-9 11:00 Harich C1 Kinea C1
9-9 12:30 Joure B1 Kinea B2 30-9 10:00 Mid-Fryslân D3 Kinea D1
9-9 10:00 Emmeloord C2 Kinea C1 30-9 11:30 SCO E3 Kinea E1
9-9 10:00 Westergo D1 Kinea D1 30-9 10:00 Kinea F1 Boelenslaan F1
9-9 10:00 Harich E2 Kinea E1 1-10 14:30 Vitesse (Be) 1 Kinea 1
9-9 10:00 Kinea F1 LDODK F2 1-10 13:00 Vitesse (Be) 2 Kinea 2
10-9 14:30 Kinea 1 Club Brothers 1 1-10 11:30 Kinea 3 VKC Oerterp 4
10-9 13:00 Kinea 2 AVO 4 4-10 20:00 Pallas ’08 MW1 Kinea MW1
10-9 11:30 Kinea 3 DOW/Wêz H 7 7-10 10:00 Kinea A2 Noveas A1
13-9 19:30 Kinea A1 Hoogkerk/Nic A1 7-10 11:40 Kinea A1 LDODK A2
16-9 13:00 DOS ’46 A4 Kinea A2 7-10 11:40 Kinea B1 Altijd Kwiek B1
16-9 12:30 Heerenveen A1 Kinea A1 7-10 10:00 Kinea B2 Joure B1
16-9 11:25 Kinea B1 LDODK B3 7-10 12:55 Kinea C1 Emmeloord C2
16-9 10:00 Kinea B2 CSL B2 7-10 09:00 Kinea D1 Westergo D1
16-9 10:30 Mid-Fryslân C3 Kinea C1 7-10 09:00 Kinea E1 Harich E2
16-9 11:15 LDODK D3 Kinea D1 7-10 10:00 LDODK F2 Kinea F1
16-9 09:30 DTG E1 Kinea E1 8-10 15:00 OKO/BIES 1 Kinea 1
16-9 10:00 Kinea F1 WWC F1 8-10 12:00 OKO/BIES 3 Kinea 2
17-9 14:30 SIOS (W) 1 Kinea 1 8-10 11:30 DOW/Wêz H 7 Kinea 3
17-9 12:00 DOW/Wêz H. 4 Kinea 2 11-10 19:30 Kinea MW1 Wêz W en Fl. MW
17-9 10:30 Wees Kwiek 2 Kinea 3 14-10 11:00 Kinea A2 KIOS (R)/Koru A2
20-9 19:30 Spannum MW1 Kinea MW1 14-10 17:00 OWK A1 Kinea A1
23-9 11:10 Kinea A2 DOS ’46 A4 14-10 12:40 Kinea B1 De Granaet B2
23-9 12:50 Kinea A1 Drachten A2 14-10 11:00 Kinea B2 Mid-Fryslân B2
23-9 12:15 LDODK B3 Kinea B1 14-10 10:00 Kinea C1 Harich C1
23-9 11:00 CSL B2 Kinea B2 14-10 10:00 Kinea D1 Mid-Fryslân D3
23-9 11:10 Kinea C1 Mid-Fryslân C3 14-10 10:00 Kinea E1 SCO E3
23-9 10:00 Kinea D1 LDODK D3 14-10 10:30 Boelenslaan F1 Kinea F1
23-9 10:00 Kinea E1 DTG E1 15-10 14:30 Kinea 1 ZKC ’19 1
23-9 10:00 WWC F1 Kinea F1 15-10 13:00 Kinea 2 De Pein 2
24-9 14:30 Kinea 1 Olympia (T) 1 15-10 11:00 VKC Oerterp 4 Kinea 3
24-9 13:00 Kinea 2 DIO 2 18-10 19:30 Emmeloord MW Kinea MW1
24-9 11:30 Kinea 3 Wees Kwiek 2

COMPETITIE-OVERZICHT VELD NAJAAR 2016

COMPETITIE-OVERZICHT VELD NAJAAR 2016
datum start thuis team uit team datum start thuis team uit team
7-9 20:00 Oerterp MW1 Kinea MW1 25-9 14:30 Kinea 1 Donkerbroek 1
9-9 18:30 Lintjo D1 Kinea D1 25-9 13:00 Kinea 2 AVO 5
10-9 14:30 DOW/WH A1 Kinea A1 25-9 10:00 Kinea 4 WH DOW 5
10-9 11:00 DTS (S) B1 Kinea B1 25-9 11:30 Kinea 3 Koru 2
10-9 11:00 CSL B1 Kinea B2 28-9 19:30 Heerenveen MW1 Kinea MW1
10-9 09:30 Udiros C2 Kinea C1 1-10 15:40 OKO/BIES A2 Kinea A1
10-9 11:00 WK/NKC (N) D1 Kinea D2 1-10 10:30 Harkema B2 Kinea B1
10-9 10:00 SIOS (W) E4 Kinea E1 1-10 11:05 WW en Fluch B1 Kinea B2
10-9 10:00 Roreko F1 Kinea F1 1-10 12:40 Oerterp/VKC C1 Kinea C1
11-9 14:30 Vitesse (Be) 1 Kinea 1 1-10 12:10 SIOS (W) D1 Kinea D1
11-9 12:30 VKC Oerterp 3 Kinea 2 1-10 10:00 Pallas ’08 D1 Kinea D2
11-9 11:30 Kinea 3 DES (N) 2 1-10 11:00 Lintjo E2 Kinea E1
13-9 20:00 Kinea 1 De Pein 1 1-10 10:00 Wordt Kwiek F1 Kinea F1
14-9 19:30 Kinea MW1 Wordt Kwiek MW1 2-10 14:30 Koru 1 Kinea 1
16-9 20:00 DOS ’46/UDI 6 Kinea 3 2-10 13:00 Olympia (T) 2 Kinea 2
17-9 14:00 NKC (N) A1 Kinea A1 2-10 10:00 Mid Fryslan 6 Kinea 4
17-9 10:30 Udiros B2 Kinea B1 5-10 19:30 Kinea MW1 Oerterp MW1
17-9 10:00 Mid Fryslan B2 Kinea B2 8-10 13:30 Kinea A1 De Pein A1
17-9 11:15 LDODK C4 Kinea C1 8-10 12:15 Kinea B1 DTS (S) B1
17-9 11:00 Wordt Kwiek D1 Kinea D1 8-10 11:00 Kinea B2 CSL B1
17-9 11:00 Joure D2 Kinea D2 8-10 10:00 Kinea C1 Udiros C2
17-9 11:00 KIOS (R) E1 Kinea E1 8-10 12:15 Kinea D1 Lintjo D1
17-9 09:30 SCO F1 Kinea F1 8-10 11:00 Kinea D2 WK/NKC (N) D1
18-9 14:30 DES (N) 1 Kinea 1 8-10 10:00 Kinea E1 SIOS (W) E4
18-9 13:00 Ritola 4 Kinea 2 8-10 10:00 Kinea F1 Roreko F1
18-9 10:00 Wordt Kwiek 1 Kinea 4 9-10 14:30 Kinea 1 TFS 1
18-9 11:30 LDODK 5 Kinea 3 9-10 13:00 Kinea 2 Club Brothers 3
21-9 19:30 Kinea MW1 Heerenveen MW1 9-10 10:00 Kinea 4 Lintjo 4
24-9 13:30 Kinea A1 De Waterpoort A1 9-10 11:30 Kinea 3 Vitesse (Be) 4
24-9 12:15 Kinea B1 Udiros B2 12-10 19:30 WK MW1 Kinea MW1
24-9 11:00 Kinea B2 Mid Fryslan B2 15-10 09:30 Heerenveen A2 Kinea A1
24-9 10:00 Kinea C1 LDODK C4 16-10 14:30 Roreko 1 Kinea 1
24-9 12:15 Kinea D1 Wordt Kwiek D1 16-10 13:00 De Pein 2 Kinea 2
24-9 11:00 Kinea D2 Joure D2 16-10 14:30 Leonidas 1 Kinea 3
24-9 10:00 Kinea E1 KIOS (R) E1 16-10 13:00 SCO 5 Kinea 4
24-9 10:00 Kinea F1 SCO F1

Jelle Bakker nieuwe hoofdtrainer KV Kinea en programma voorbereiding

Jelle Bakker is met ingang van volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van korfbalvereniging Kinea. De ervaren trainer (o.a. Altijd Kwiek, DTS, Wordt Kwiek, De Pein) neemt vanaf volgend seizoen de selectie onder zijn hoede en de coaching van het eerste team.

Jelle Bakker heeft zelf ook een jarenlange ervaring als speler in de hoofdklasse bij LDO (nu LDODK). Hij neemt dus een schat aan korfbalervaring mee naar De Knipe.

Jelle Bakker volgt Luca Spin op, die na drie jaar zijn trainerscarrière vervolgt bij Club Brothers.

Als bestuur en TC zijn we erg verheugd met de komst van Jelle Bakker. We wensen hem en de selectie veel succes in het seizoen 2016 / 2017.

 

Hieronder het programma van de voorbereiding:

1e training 16 augustus aanvang 20.00, tot 21.30

2e training 19 augustus aanvang 20.00, tot 21.30

 

Zondag 21 augustus

14.00 Koru 2- Kinea 2

15.30 Koru 1- Kinea 1

Vertrek: afspraken op training!

 

3e training 23 augustus aanvang 20.00, tot 21.30

4e training 26 augustus aanvang 20.00, tot 21.30

 

Zondag 28 augustus Kinea-toernooi

 

Vervolgens zijn dus de trainingsavonden:

dinsdag: selectie + A’s

vrijdag: selectie

 

 

veld programma najaar 2015

datum start thuis team uit team
28-8 18:00 Kinea E2 DTG E1
29-8 13:15 Kinea A1 Lintjo A1
29-8 12:00 Kinea B2 Lintjo B1
29-8 11:00 Kinea C1 Donkerbroek C1
29-8 10:00 Kinea C2 Lemmer C1
29-8 14:00 OKO/BIES D1 Kinea D2
29-8 10:00 Kinea D1 Boelenslaan D1
29-8 10:00 Kinea E1 LDODK E2
29-8 13:00 Flamingo’s B1 Kinea B1
30-8 11:30 Mid-Fryslân 6 Kinea 3
30-8 11:30 LDODK 5 Kinea 4
30-8 13:00 Club Brs 2 Kinea 2
5-9 14:00 LDODK A3 Kinea A1
5-9 11:00 Forward/De Hoeve/Leoni  das B3 Kinea B2
5-9 11:10 Emmeloord C2 Kinea C2
5-9 10:00 Udiros C2 Kinea C1
5-9 12:00 Kinea D2 Flamingo’s D1
5-9 11:30 Sparta (Ze) D1 Kinea D1
5-9 10:00 WWC E1 Kinea E2
5-9 09:00 Heerenveen E3 Kinea E1
5-9 13:00 Kinea B1 De Wâlden B1
6-9 14:30 Kinea 1 Korwi 1
6-9 11:30 Kinea 3 Club Brothers 3
6-9 10:00 Kinea 4 Wees Kwiek 1
6-9 13:00 Kinea 2 Olympia (T) 2
10-9 20:00 SCO MW1 Kinea MW1
12-9 16:15 OKO/BIES A2 Kinea A1
12-9 12:45 SIOS (W) B3 Kinea B2
12-9 10:00 Kinea C1 Flamingo’s C2
12-9 10:00 Kinea D2 SCO D1
12-9 10:00 Noordenveld D2 Kinea D1
12-9 12:00 OKO/BIES E1 Kinea E1
12-9 12:00 Joure C2 Kinea C2
12-9 11:00 Heerenveen B1 Kinea B1
13-9 14:30 Kinea 1 KIA 1
13-9 11:30 Kinea 3 DES (N) 2
13-9 10:00 Kinea 4 Lintjo 4
13-9 13:00 Kinea 2 VZK/Donkerbroek 2
16-9 19:30 Kinea MW1 Heerenveen MW2
19-9 11:15 Kinea A1 OKO/BIES A2
19-9 12:45 Kinea B2 SIOS (W) B3
19-9 11:45 Quick ’21 C1 Kinea C1
19-9 10:00 SCO D1 Kinea D2
19-9 16:00 Boelenslaan 1 Kinea 1
19-9 10:00 Kinea D1 Noordenveld D2
19-9 10:00 Joure E1 Kinea E2
19-9 10:00 Kinea E1 OKO/BIES E1
19-9 11:00 Kinea C2 Joure C2
19-9 14:00 Kinea B1 Heerenveen B1
20-9 10:00 DES (N) 2 Kinea 3
20-9 10:30 Lintjo 4 Kinea 4
20-9 13:00 Ritola 4 Kinea 2
23-9 20:30 AVO MW1 Kinea MW1
25-9 18:00 Kinea E2 Lemmer E2
26-9 12:30 Lintjo A1 Kinea A1
26-9 11:00 Lintjo B1 Kinea B2
26-9 11:00 Kinea C1 CSL C2
26-9 11:15 Lemmer C1 Kinea C2
26-9 10:00 Kinea D2 OKO/BIES D1
26-9 10:00 Boelenslaan D1 Kinea D1
26-9 12:00 LDODK E2 Kinea E1
26-9 12:00 Kinea B1 Flamingo’s B1
27-9 14:30 Kinea 1 SDO (S) 1
27-9 11:30 Kinea 3 Mid-Fryslân 6
27-9 10:00 Kinea 4 LDODK 5
27-9 13:00 Kinea 2 VKC Oerterp 3
1-10 19:30 Roreko MW1 Kinea MW1
3-10 13:15 Kinea A1 LDODK A3
3-10 12:00 Kinea B2 Forward/De Hoeve/Leoni    das B3
3-10 11:00 Kinea C2 Emmeloord C2
3-10 12:00 Flamingo’s D1 Kinea D2
3-10 10:00 Kinea D1 Sparta (Ze) D1
3-10 10:00 Kinea E1 Heerenveen E3
3-10 09:30 De Wâlden B1 Kinea B1
4-10 14:30 Vefo 1 Kinea 1
4-10 13:00 Club Brothers 3 Kinea 3
4-10 13:00 Wees Kwiek 1 Kinea 4
4-10 11:30 Rodenburg 4 Kinea 2
7-10 19:30 Kinea MW1 HHV MW2
10-10 15:30 Kinea 1 Zunobri 1
10-10 13:00 DTG C1 Kinea C1
10-10 10:15 Drachten  E2 Kinea E2
11-10 13:00 Kinea 2 LDODK 4

Wedstrijden tijdens de Knypster Merke (11 en 12 oktober 2014):

 

424 MW-1J 10-10 20:00 Udiros MW1 Kinea MW1
475 D1F 11-10 11:00 OWK/ODA D1 Kinea D1
1848 E1G 11-10 11:00 LDODK/AH Gorredijk E3 Kinea E2
6953 A2A 11-10 14:00 Joure A1 Kinea A1
1684 E1I 11-10 14:30 OKO/BIES E1 Kinea E1
2674 R6I 12-10 11:30 Kinea 4 Hoogkerk 4
5397 R3D 12-10 13:00 Kinea 2 WSS 3
1743 3A 12-10 14:30 Kinea 1 TFS 1

 

Deze wedstrijden vallen in het weekend van de Knypster Merke. Willen alle teams die dit weekend de wedstrijden willen verplaatsen dit ruim op tijd gaan regelen met de tegenstander?

De wedstrijden kunnen uiterlijk nog op 19 oktober worden gespeeld (inhaalweekend).

Voor de thuiswedstrijden op 4- en 12 oktober moet (ivm de sloop van Noppes) nog een geschikte oplossing worden gevonden.