Korfbalvereniging Kinea

SchrijverSietze Koopmans

Scheidsrechters voorjaar 2019

wedstr nr poule datum aanvang thuis team uit team scheidsrechter
59086 B-055 21-5 19:00 Kinea B1 De Pein B1 Erik vd T.
60239 A-025 25-5 17:00 Kinea A1 Wordt Kwiek A1 Jorn S.
62280 S-222 26-5 10:00 Kinea 4 Hoogkerk 4 Anne B.
62281 S-220 26-5 11:30 Kinea 3 Vitesse (Be) 4 Edwin vd S.
58345 C-055 1-6 14:15 Kinea C1 DTG C1 Brent B.
59272 B-055 1-6 15:30 Kinea B1 Westergo B1 Jort B.
60407 A-025 1-6 17:00 Kinea A1 Emmeloord A2 Robert N.
62737 M-003 12-6 19:30 Kinea MW1 Thrianta MW1 Meint O.
52303 F-033 15-6 9:30 Kinea F1 SCO F1 Joke B
54984 E-024 15-6 12:00 Kinea E1 Heerenveen E1 Maike V.
60509 A-082 15-6 13:15 Kinea A2 De Waterpoort A1 Mart S.
             
        SCHEIDSRECHTERS KUNNEN ONDERLING RUILEN, HIERVAN DAN MELDING GEVEN AAN WIEP KUIPERS, WEDSTRIJDSECRETARIAAT KINEA    

Officieel 18 tm 22 mei

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
18-5 Kinea F1 LDODK/Rinsma Modeplein F1 09:30 Brecht, Nynke, Amarens, Hanna, Enora, Isolde Joke Bouwmeester
18-5 Lemmer C2 Kinea C1 10:00 Deborah, Femke, Lisanne N., Lisanne O., Margje, Marit, Mette, Myrthe Marit, Lisanne O., Femke Marit
18-5 Kinea E2 Noveas E1 10:40 Fardau, Noortje, Margje, Elin, Doutzen, Elle Margje Maike Vermeulen
18-5 Kinea E1 LDODK/Rinsma Modeplein E1 11:45 Mara, Hendriëtte, Jorien, Jitse, Evy Jorien Lara de Vries
18-5 Wordt Kwiek A1 Kinea A1 12:00 Willemien, Jenda, Ilse, Sigrid, Daniek, Menno, Lucas, Luka, Fardou Lucas, Willemien, Fardou Menno
18-5 Kinea A2 Emmeloord A3 13:00 Claudia, Phaedra, Jente, Bernau, Nynke, Maud, Amber, Britt, Tessa Phaedra Jort Bos
19-5 Kinea 3 Moedig Voorwaarts 1 11:00 spelers worden aangezegd Wiebe Bijker
19-5 KIOS (R) 3 Kinea 2 11:30 spelers worden aangezegd
19-5 Kinea 4 VKC AROB antennebouw/Oerterp 4 12:30 spelers worden aangezegd Kas Bijker
19-5 Wêz Handich/DOW 1 Kinea 1 14:30 spelers worden aangezegd
21-5 De Pein B1 Kinea B1 19:00 18:00 Richard, Sem, Wout, Wessel, Jort, Kevin, Marrit J.,Eva, Marrit B., Febe, Anouk Kevin, Eva, Marrit B. Eva
22-5 LDODK/Rinsma Modeplein E1 Kinea E1 17:00 Mara, Hendriëtte, Jorien, Jitse, Evy op eigen vervoer naar Gorredijk 16:40 uur aanwezig Mara
22-5 Kinea MW1 SCO MW1 19:30 spelers worden aangezegd Meint Oosterhof

Uitslagen 9 tm 12 mei

datum wedstrijd uitslag
9-5 Triantha MW1 Kinea MW1 16-7
11-5 SCO F1 Kinea F1 5-7 (3-5)
11-5 Heerenveen E1 Kinea E1 21-12 (4-1)
11-5 De Waterpoort A1 Kinea A2 9-11
11-5 DOS ’46 E2 Kinea E2 6-10 (3-4)
11-5 Kinea B1 Udiros B1 7-16
11-5 Kinea A1 LDODK/Rinsma Modeplein A3 19-7
12-5 Kinea 4 De Pein 4 13-7
12-5 Kinea 3 Lintjo 5 14-9
12-5 Kinea 2 Olympia (T) 2 15-15
12-5 Kinea 1 Olympia (T) 1 22-15

Officieel 11 tm 16 mei

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
11-5 SCO F1 Kinea F1 09:30 Brecht, Nynke, Amarens, Hanna, Enora, Isolde
11-5 Heerenveen E1 Kinea E1 10:00 Mara, Hendriëtte, Jorien, Jitse, Evy Jitse
11-5 De Waterpoort A1 Kinea A2 12:30 11:30 Claudia, Phaedra, Jente, Bernau, Nynke, Maud, Amber, Britt, Tessa Laura, Bernou, Jente Laura
11-5 DOS ’46 E2 Kinea E2 13:15 12:15 Fardau, Noortje, Margje, Elin, Doutzen, Elle Doutzen Fardau
11-5 Kinea B1 Udiros B1 15:30 Richard, Sem, Wout, Wessel, Jort, Kevin, Marrit J.,Eva, Marrit B., Febe, Anouk Wessel Mart Sietsma
11-5 Kinea A1 LDODK/Rinsma Modeplein A3 17:00 Willemien, Jenda, Ilse, Sigrid, Daniek, Menno, Lucas, Luka, Fardou Willemien Brent Bos
12-5 Kinea 4 De Pein 4 10:00 spelers worden aangezegd Edwin v/d Sluis
12-5 Kinea 3 Lintjo 5 11:30 spelers worden aangezegd Remco Nawijn
12-5 Kinea 2 Olympia (T) 2 13:00 spelers worden aangezegd T.D. Hansma
12-5 Kinea 1 Olympia (T) 1 14:30 spelers worden aangezegd
16-5 SCO MW1 Kinea MW1 20:00 spelers worden aangezegd

Officieel 20 tm 24 april

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
20-4 Kinea F1 Leonidas F1 09:30 Brecht, Nynke, Amarens, Hanna, Enora, Isolde Joke Bouwmeester
20-4 Kinea E2 SCO E3 10:40 Fardau, Noortje, Margje, Elin, Doutzen, Elle Elle Robert Nawijn
20-4 Emmeloord A2 Kinea A1 11:00 09:45 Willemien, Jenda, Ilse, Sigrid, Daniek, Menno, Lucas, Luka, Fardou Luka, Ilse, Daniek Daniek
20-4 Westergo B1 Kinea B1 11:00 10:00 Richard, Sem, Wout, Wessel, Jort, Kevin, Marrit J.,Eva, Marrit B., Febe, Anouk Anouk, Jort, Sem Anouk
20-4 Kinea E1 SIOS/Jumbo Wolvega E1 11:45 Mara, Hendriëtte, Jorien, Jitse, Evy Evy Lara de Vries
20-4 Kinea C1 LDODK/Rinsma Modeplein C4 12:45 Deborah, Femke, Lisanne N., Lisanne O., Margje, Marit, Mette, Myrthe Lisanne O. Erik van der Tuin
20-4 Kinea A2 Westergo A1 14:00 Claudia, Phaedra, Jente, Bernau, Nynke, Maud, Amber, Britt, Tessa Jente Jort Bos
20-4 Noordenveld 1 Kinea 1 15:30 spelers worden aangezegd J. Abma
21-4 Wêz Handich/DOW 7 Kinea 4 10:30 spelers worden aangezegd
21-4 Vefo 1 Kinea 3 13:00 spelers worden aangezegd
24-4 Kinea MW1 Udiros MW1 19:30 spelers worden aangezegd Wiebe Bijker

Officieel 13 tm 14 april

datum wedstrijd aanv. vertrek/ aanwezig spelers vervoer verslag scheidsrechter
13-4 Kinea C1 Harich C1 11:00 Deborah, Femke, Lisanne N., Lisanne O., Margje, Marit, Mette, Myrthe Lisanne N. Remco Nawijn
14-4 Wees Kwiek 1 Kinea 4 11:00 spelers worden aangezegd
14-4 DIO 2 Kinea 2 13:00 spelers worden aangezegd
14-4 KIA 1 Kinea 3 13:00 spelers worden aangezegd
14-4 Koru 1 Kinea 1 14:30 spelers worden aangezegd

programma veldcompetitie voorjaar 2019

datum tijd thuis team uit team
13-04-2019 11:00 Kinea C1 Harich C1
14-04-2019 11:00 Wees Kwiek 1 Kinea 4
14-04-2019 13:00 KIA 1 Kinea 3
14-04-2019 13:00 DIO 2 Kinea 2
14-04-2019 14:30 Koru 1 Kinea 1
20-04-2019 09:30 Kinea F1 Leonidas F1
20-04-2019 10:40 Kinea E2 SCO E3
20-04-2019 11:00 Westergo B1 Kinea B1
20-04-2019 11:00 Emmeloord A2 Kinea A1
20-04-2019 11:45 Kinea E1 SIOS/Jumbo Wolvega E1
20-04-2019 12:45 Kinea C1 LDODK/Rinsma Modeplein C4
20-04-2019 14:00 Kinea A2 Westergo A1
20-04-2019 15:30 Noordenveld 1 Kinea 1
21-04-2019 10:30 Wêz Handich/DOW 7 Kinea 4
21-04-2019 13:00 Vefo 1 Kinea 3
24-04-2019 19:30 Kinea MW1 Udiros MW1
09-05-2019 20:15 Thrianta MW1 Kinea MW1
11-05-2019 09:30 SCO F1 Kinea F1
11-05-2019 10:00 Heerenveen E1 Kinea E1
11-05-2019 10:15 DOS ’46 E2 Kinea E2
11-05-2019 12:30 De Waterpoort A1 Kinea A2
11-05-2019 15:30 Kinea B1 Udiros B1
11-05-2019 17:00 Kinea A1 LDODK/Rinsma Modeplein A3
12-05-2019 10:00 Kinea 4 De Pein 4
12-05-2019 11:30 Kinea 3 Lintjo 5
12-05-2019 13:00 Kinea 2 Olympia (T) 2
12-05-2019 14:30 Kinea 1 Olympia (T) 1
16-05-2019 20:00 SCO MW1 Kinea MW1
18-05-2019 09:30 Kinea F1 LDODK/Rinsma Modeplein F1
18-05-2019 10:00 Lemmer C2 Kinea C1
18-05-2019 10:40 Kinea E2 Noveas E1
18-05-2019 11:00 De Pein B1 Kinea B1
18-05-2019 11:45 Kinea E1 LDODK/Rinsma Modeplein E1
18-05-2019 12:00 Wordt Kwiek A1 Kinea A1
18-05-2019 13:00 Kinea A2 Emmeloord A3
19-05-2019 11:00 Kinea 3 Moedig Voorwaarts 1
19-05-2019 11:30 KIOS (R) 3 Kinea 2
19-05-2019 12:30 Kinea 4 VKC AROB antennebouw/Oerterp 4
19-05-2019 14:30 Wêz Handich/DOW 1 Kinea 1
22-05-2019 19:30 Kinea MW1 SCO MW1
25-05-2019 10:00 LDODK/Rinsma Modeplein E1 Kinea E1
25-05-2019 10:00 Westergo C1 Kinea C1
25-05-2019 10:00 LDODK/Rinsma Modeplein F1 Kinea F1
25-05-2019 11:00 Noveas E1 Kinea E2
25-05-2019 12:30 Emmeloord A3 Kinea A2
25-05-2019 15:30 Kinea B1 De Pein B1
25-05-2019 17:00 Kinea A1 Wordt Kwiek A1
26-05-2019 10:00 Kinea 4 Hoogkerk 4
26-05-2019 11:30 Kinea 3 Vitesse (Be) 4
26-05-2019 13:00 Kinea 2 AVO 5
26-05-2019 14:30 Kinea 1 SIOS/Jumbo Wolvega 1
01-06-2019 09:30 Leonidas F1 Kinea F1
01-06-2019 10:00 SIOS/Jumbo Wolvega E1 Kinea E1
01-06-2019 10:00 SCO E3 Kinea E2
01-06-2019 12:00 Westergo A1 Kinea A2
01-06-2019 14:15 Kinea C1 DTG C1
01-06-2019 15:30 Kinea B1 Westergo B1
01-06-2019 17:00 Kinea A1 Emmeloord A2
02-06-2019 11:00 LDODK/Rinsma Modeplein 5 Kinea 4
02-06-2019 11:30 KIOS (R) 4 Kinea 3
02-06-2019 13:10 De Pein 2 Kinea 2
02-06-2019 14:30 Rodenburg 1 Kinea 1
07-06-2019 20:00 Udiros MW1 Kinea MW1
12-06-2019 19:30 Kinea MW1 Thrianta MW1
15-06-2019 09:30 Kinea F1 SCO F1
15-06-2019 10:45 Kinea E2 DOS ’46 E2
15-06-2019 11:30 Udiros B1 Kinea B1
15-06-2019 12:00 Kinea E1 Heerenveen E1
15-06-2019 12:30 LDODK/Rinsma Modeplein A3 Kinea A1
15-06-2019 13:00 De Hoeve/Forward C1 Kinea C1
15-06-2019 13:15 Kinea A2 De Waterpoort A1
16-06-2019 13:00 Kinea 2 DIO 2
16-06-2019 14:30 Kinea 1 Koru 1

Uitslagen 29 tm 31 maart

datum wedstrijd uitslag
29-3 Altijd Kwiek MW1 Kinea MW1 14-9
30-3 Kinea C1 Roreko C1 6-4
30-3 DOS ’46 E2 Kinea E2 3-6
30-3 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2 Kinea A2 17-7
30-3 Lintjo A1 Kinea A1 14-14
31-3 TFS 2 Kinea 2 17-15
31-3 Nic. 5 Kinea 4 11-11
31-3 EKC Nääs 1 Kinea 1 29-14

Kinea A1 kampioen

Kinea en Lintjo waren verweg de sterkste ploegen in de competitie. Samen streden ze dan ook om het kampioenschap.  Thuis wist Kinea van Lintjo te winnen, vandaag was de return. Het werd een spannende pot. Kinea had de beste kansen maar Lintjo was effectief in de afronding.  Uiteindelijk werd het 11-11 waardoor Kinea alleen kampioen werd.

Toppersssssssss