Korfbalvereniging Kinea

Scheidsrechtersoverzicht zaal

 

SCHEIDSRECHTERS-OVERZICHT zaal 2016-2017 (breedtekorfbal)
datum aanvang thuis team uit team team Scheidsrechter
12-11 10:00 Kinea D2 Pallas ’08 D1 D2 Joke Bouwmeester
12-11 11:00 Kinea C1 De Hoeve/F/L C2 C1 Hilbert Boonstra
13-11 11:00 Kinea 4 HHCombi 1 S4 Edwin vd Sluis
13-11 12:10 Kinea 3 SIOS (W) 3 S3 Anne Beugeling
19-11 09:00 Kinea F1 Quick ’21 F1 F1 Fimke Gerritsma
19-11 10:00 Kinea E1 LDODK E3 E1 Marieke van Dijk
26-11 09:00 Kinea F1 SCO F1 F1 Anneke vd Meer
26-11 10:00 Kinea D2 HHCombi D1 D2 Marleen Beugeling
26-11 11:00 Kinea D1 DOS ’46 D2 D1 Mart Sietsma
26-11 12:00 Kinea C1 Samen Een C1 C1 Jorn Sietsma
26-11 13:00 Kinea B1 Udiros B1 B1 Jort Bos
27-11 12:15 Kinea 3 Wordt Kwiek 1 S3 Gerrit Gerritsma
30-11 21:00 Kinea MW1 MN en W MW1 MW1 Meint Oosterhof
3-12 10:00 Kinea B2 Forw/De Hoeve B2 B2 Kas Bijker
4-12 11:00 Kinea 4 Lintjo 4 S4 Edwin vd Sluis
10-12 11:00 Kinea F1 Mid-Fryslân F1 F1 Fimke Gerritsma
10-12 09:00 Kinea E1 Harkema E1 E1 Lara de Vries
10-12 10:00 Kinea D2 Noordenveld D2 D2 Brent Bos
10-12 15:20 Kinea C1 KIA/Vefo C1 C1 Hilbert Boonstra
10-12 16:20 Kinea B1 DTG B1 B1 Jort Bos
17-12 10:00 Kinea D2 Joure D2 D2 Marieke van Dijk
17-12 11:00 Kinea D1 Noveas D1 D1 Joke Bouwmeester
18-12 11:10 Kinea 4 VZK/Donkerbroek 3 S4 Anne Beugeling
18-12 12:20 Kinea 3 DOS ’46/UDI 7 S3 Gerrit Gerritsma
21-12 21:00 Kinea MW1 Wordt Kwiek MW1 MW1 Henk Zoetendal
7-1 09:00 Kinea E1 Noordenveld E1 E1 Anneke vd Meer
7-1 11:00 Kinea D1 Wordt Kwiek D1 D1 Brent Bos
14-1 11:00 Kinea E1 Nic./Alfa-college E2 E1 Marleen Beugeling
14-1 12:00 Kinea B2 Noordenveld B1 B2 Jorn Sietsma
21-1 10:00 Kinea D2 Lemmer D2 D2 Lara de Vries
21-1 11:00 Kinea D1 Mid-Fryslân D4 D1 Marieke van Dijk
21-1 12:00 Kinea C1 Udiros C2 C1 Jort Bos
21-1 13:00 Kinea B1 De Pein B1 B1 Kas Bijker
22-1 11:10 Kinea 4 Koru 3 S4 Robert Nawijn
22-1 12:20 Kinea 3 SCO 6 S3 Wiebe Bijker
25-1 21:00 Kinea MW1 Hoogkerk MW1 MW1 Meint Oosterhof
28-1 12:10 Kinea B2 Invicta B2 B2 Gerrit Gerritsma
4-2 10:00 Kinea F1 SIOS (W) F2 F1 Anneke vd Meer
4-2 10:00 Kinea E1 AVO E3 E1 Mart Sietsma
4-2 11:00 Kinea D2 Altijd Kwiek D1 D2 Brent Bos
4-2 12:00 Kinea D1 Emmeloord D1 D1 Joke Bouwmeester
4-2 13:00 Kinea C1 HHV C2 C1 Hilbert Boonstra
4-2 14:00 Kinea B2 Rodenburg B1 B2 Kas Bijker
4-2 15:00 Kinea B1 Harkema B2 B1 Jorn Sietsma
5-2 12:15 Kinea 3 LDODK 5 S3 Robert Nawijn
8-2 21:00 Kinea MW1 De Waterpoort MW1 MW1 Henk Zoetendal
11-2 11:00 Kinea B2 LDODK B3 B2 Jort Bos
datum aanvang thuis team uit team team scheidsrechter
12-2 12:15 Kinea 4 W Handich/DOW 5 S4 Wiebe Bijker
15-2 21:00 Kinea MW1 Udiros MW1 MW1 Henk Zoetendal
4-3 10:00 Kinea F1 CSL F1 F1 Fimke Gerritsma
4-3 10:00 Kinea E1 Boelenslaan E1 E1 Lara de Vries
4-3 13:00 Kinea B1 Oerterp/VKC B1 B1 Gerrit Gerritsma
11-3 10:00 Kinea D2 WWMD D1 D2 Mart Sietsma
11-3 11:00 Kinea D1 KIOS (R) D1 D1 Marleen Beugeling
11-3 12:00 Kinea C1 Elko C3 C1 Kas Bijker
11-3 13:00 Kinea B2 ROG B1 B2 Jorn Sietsma
12-3 10:00 Kinea 4 Roreko 3 S4 Wiebe Bijker
12-3 12:20 Kinea 3 Vitesse (Be) 4 S3 Robert Nawijn
15-3 21:00 Kinea MW1 De Pein MW1 MW1 Meint Oosterhof

 

Wanneer je verhinderd bent, graag onderling ruilen.  Ook wanneer een wedstrijd wordt verplaatst (dit hoor je in principe van de betreffende coach) en je kunt niet, zelf iemand anders vragen.  Voor de nieuwste scheidsrechters kan er natuurlijk (in overleg met Sjoerd of Uilke) geruild worden zodat je eens een ander team fluit. Veel succes!

 

Over de schrijver Bekijk alle berichten Schrijver website

Sietze Koopmans

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *